Boot Tulln 2009

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » pon bře 09, 2009 9:13 am

No tak pozor, ficcusi, my s Oldou a Věrkou tam byli, možná už bylo tak 12.13, ale byli, prošli jsme restauraci na galerce a nikde nikdo.
Taky jsme hodně prolézali ty menší plachetky, i se pohybovali po 6 pav., kde bylo nejvíc hadříků.

Pokud si někdo zoufá, že v Brně je toho k vidění málo, ať jede do Tullnu, tam je plachetek malých i velkých moc. Též motoráků a příslušenství atd. Mě osobně síly nestačily, zdaleka jsem neprolezla všechny lodě, taky proto, že už mi z toho šla hlava kolem. Byli jsme tam cca od 10 do 16 hod.

Počasí lepší už být nemohlo, já promokla hned u brány než jsem si koupila lístek. V halách se topilo, tak šlo o to "jen" přebíhat mezi. Nebo využít koridory. Překvapilo mě, kolik lidí chodilo v pavilonech se psy a jak mohutně se všude kouřilo.
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon bře 09, 2009 10:17 am

Ahoj Vilmo, tak to mne mrzí. To jsme se minuli opravdu těsně. Já tam byl přesně ve 12:11, pak jsem prošel halu a cca ve 12:21 znovu restauraci. Stejně je otázka, jastli bych Vás poznal :?

Ale i tak to byl užitečný "výlet" :)
Uživatelský avatar
Milos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 668
Registrován: pát zář 14, 2007 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bratislava

Tulln

Příspěvekod Milos » pon bře 09, 2009 10:18 am

Dorazili sme okolo 11.00, Pavilon 1 sme nasli az pred jednou, nikto prítomný na galérke sa známym nejavil .... nečudo, výber na jedálnom lístku slabý, o to vyššie však boli ceny (v porovnaní s ostatnými reštikami v areále). :hmm:
Výstava nesklamala, veľkosťou asi prekoná všetky ostatné v okolí dohromady (Vieden, Bratislava, Brno, Praha ...). Prejsť za jeden deň všetko, aj vliezť do väčšiny lodí sa nedá stihnúť. :)
Napriek mizernému počasiu návštevnosť bola vysoká ... v tom dave stretnúť známeho by bola iba náhodná náhoda. :(
Uživatelský avatar
zdendaSzER
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 111
Registrován: stř črc 23, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod zdendaSzER » pon bře 09, 2009 11:01 am

Sobota bývá nejnadupanějším dnem..
byl jsem ve čtvrtek /prohlídka lodí bez front/ a neděli /setkání se zástupci chart.spol z HR a využití slev na vše/.
Jinak Tulln opět nezklamal a to i když bylo špatné počasí..
Myslím si že srovnávat Boot Tulln s Brnem nebo Prahou je ztráta času.
Tím nechci hanit Boat Brno, Lodě karavany Praha ano..
Tak zase za rok, možná budou zase lístky gratis.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon bře 09, 2009 3:12 pm

Miloš, veď o to v tej reštaurácii v hale č.1 na poschodí ide, žiadna iná nie je tak prázdna, málokde sa zmestí 10-15 ludí na kopu.
Niektoré firmy dávali zlavy /v nedelu/, niektoré nie. Ja som kupoval v Compas-e ďalekohlad a o zlave ani počuť, ale dali mi grátis malý ruksak. Kolega kupoval solár v Palmshofer a zlava bola výrazná. Na ostrovček v Diskontmarine zlavu dať nechceli vôbec, navela spustili 3% z 1800 euro. Nakoniec sme našli v AWN za 800,- takže pôjdeme do Wiener Neustadtu, tam majú novú predajňu. U nich som si kúpil aj vreckový windmeser za 50,-euro.
Vilma, my sme kúpili dámsku bundu Marine Pool orandžovo-bielo-šedú, ale dámske nohavice boli pre tetku s poriadnym kufrom, takže tie ešte musíme dokúpiť.
Uživatelský avatar
zdendaSzER
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 111
Registrován: stř črc 23, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod zdendaSzER » úte bře 10, 2009 6:11 am

Trochu vám tu debatu zkazím,
dnes došlo z Tullnu dalších 60 volňásků bohužel na rok 2009...
kdo má zájem?! :?
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » úte bře 10, 2009 4:31 pm

Bol som na výstave vo štvrtok aj v nedelu a v nedelu vyberali na parkovisku vstupné a vo štvrtok nie. To ma najedovali, pretože cez výkend nevyberali ani minulý rok.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti