Boat Brno

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
avalon
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 546
Registrován: úte říj 02, 2007 2:00 am
Reputace: 10
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod avalon » pát lis 11, 2011 9:01 am

tak toto je uplne zufalstvo!!! zaujimalo by ma aku strategiu ma Brnenske vystavisko a co tymto sleduje???
Uživatelský avatar
Martin88
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 726
Registrován: úte zář 16, 2008 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin88 » pát lis 11, 2011 10:06 am

Libore, děkuji za umístění aktuálních fotografií, když si představím, že by z Prahy vyrazil kamarád s dětmi a pak by viděli tuhle hrůzu :mad:
Naštěstí jsem ho včas odradil,nemá zbytečné peníze, tak mám dobrý pocit, že alespoň nebudou děti ani on zklamaní a můžou se projít po vltavských přístavech, tam toho je k vidění víc.
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » pát lis 11, 2011 11:34 am

Ale no tak, není zas tak hrozný. Loni to prý byla šílená katastrofa a předloni, co já pamatuji, to bylo horší než letos. Kdo chcete jet, přijeďte, my vystavovatelé každého rádi uvidíme. Krom toho je tu spousta dalších hal - vodní sporty, karavany, kola, lyže a zimní vybavení, spoustu zajímavého, já bych to tak nezatracovala.
Uživatelský avatar
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1983
Registrován: stř pro 23, 2009 1:00 am
Reputace: 41
Bydliště: pri Malom Dunaji

Příspěvekod Ozzie » pát lis 11, 2011 5:19 pm

Nádej umírá posledne, ale tento rok asi nepredáš nič Lucifere. Doba je zlá. :(
Uživatelský avatar
vovsky
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 689
Registrován: úte bře 18, 2008 1:00 am
Reputace: 15

Příspěvekod vovsky » pát lis 11, 2011 5:43 pm

Ozzie píše:Nádej umírá posledne, ale tento rok asi nepredáš nič Lucifere. Doba je zlá. :(


Ale prodá,já si tam dnes koupil knížku "La Grace pluje" i když tam Luciferka nebyla,zaskakoval její soused.
Uživatelský avatar
Radek
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 17, 2007 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Radek » pát lis 11, 2011 10:22 pm

Jedu s manželkou na výstavu zítra. Podle toho co tu píšete, tak je to letos hodně slabé, ale naděje umírá poslední a tak se stále těšíme a hodnotit budeme až pak.
Uživatelský avatar
lebon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 351
Registrován: pon pro 01, 2008 1:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod lebon » sob lis 12, 2011 6:03 pm

Právě jsem se vrátil z Brna,ale nebyl to zbytečně prodrbaný den.Lidí mraky,do těch velkých parníků,co jenom očumuju v přístavech jsem se pro fronty nedostal,ale zato jsem si vyslechnul zajímavou přednášku od Honzy Jahnse o batiskafech.Nakoupil jsem nějaké leštěnky a jiné krávoviny se slevou.U karavanú je to horší.Hala narvaná včelínama kolem 1.000.000,téměř žádné doplňky,jenom velkovýrobci.Ženské mi zdrhly se vyblbnout do sportovních oděvů pro vánoční dárky.Takže celkově dobrý.
Uživatelský avatar
dagee
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 31
Registrován: ned bře 07, 2010 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod dagee » ned lis 13, 2011 5:06 pm

Na výstavě jsem byl včera. Je sice pravda, že proti dobám největší slávy byl rozsah BOAT poloviční, ale už kvůli prezentaci La Grace to za to určitě stálo. Ostatní sporty dobrý ...
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » ned lis 13, 2011 8:34 pm

Vovsky: škoda, že jsme se nesetkali, byli jsme zrovna na cestě do Prahy na křest a dcera teprv na cestě z Prahy :( .
Ozzie: Spletl jsi se, něco jsme prodali.

V ostatních halách jsme překvapivě našli i něco pro nás, např. softshellové kalhoty za 499,-, skvělej lehkej skládací stůl na výstavy i výlety za 1000,-, i knížku u konkurence jsme koupili, no a výbornou medovinu. :D

Jen mne mrzí, že na příští rok vyhlásili termín na 7.-10. října, tedy opět o měsíc dříve. Myslela jsem, že se z loňska poučili... :? .
Uživatelský avatar
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1983
Registrován: stř pro 23, 2009 1:00 am
Reputace: 41
Bydliště: pri Malom Dunaji

Příspěvekod Ozzie » pon lis 14, 2011 7:09 am

Gratulujem! :good: Akej značky sú tie softshellové gate za 499.-? lebo neni "softshell" ako softshell! Sorry ja už som len taký.
Macek0585
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 570
Registrován: pon kvě 19, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Macek0585 » pon lis 14, 2011 7:54 am

Já jsem taky koupil knížku. Vlastně 2. Jenom jsem musel na stánku čekat, ve čtvrtek ráno se asi vydavatelům nějak extra vstávat nechtělo :good: . Ale do oběda dorazili a už jsem šťastným majitelem čtení na dlouhé (pod)zimní večery
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » pon lis 14, 2011 8:09 am

Macek: teda že se nestydíš takhle veřejně říkat nepravdy. Vystavovatelé nejen že dorazili až večer, ale Macek musel na stánku celý den prodávat, aby si zasloužil možnost si ty knížky koupit! :good: :lol:


no dobře, trochu přeháním ;)
Uživatelský avatar
Mikin
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 04, 2009 2:00 am
Reputace: 0

boat 2011 nezmlsanýma očima

Příspěvekod Mikin » pon lis 14, 2011 8:27 am

Já mám k brněnskému výstavišti silně sentimentální vztah. Jako rodilý brňák, který už roky v Brně nežije, se rád vracím při každé příležitosti do těchto prostor. A konkrétně na boat jsem si vzal dovolenou a dorazil už ve čtvrtek abych se vyhnul davů víkendových návštěvníků. Byl to můj teprve druhý ročník, ten první jsem si ani moc neužil všude plno lidí a do lodí jsem se ani nedostal. Navíc jsem v roce 2007 ani netušil, že si nakonec skiperskou licenci udělám a na moře se za kormidlem budu vracet pravidelně.
Letos jsem prolezl co mne zajímalo. Popovídal jsem si se zajímavými i ukecanými lidmi, potkal známé a nakoupil literaturu. A ani ta veletržní klobása nebyla letost až tak hrozná. :-)
Tímto bych ctěl všem vystavovatelům poděkovat, že dorazili a těm se kterými jsem si povídal navíc i za cenné informace. Díky a příští rok snad nashledanou. :-)
Uživatelský avatar
vasaditkavasa
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 92
Registrován: ned kvě 23, 2010 2:00 am
Reputace: 9
Bydliště: Studénka

Boat Brno

Příspěvekod vasaditkavasa » pon lis 14, 2011 2:12 pm

Taky jsem se byl se synkem mrknout a to prvně. Líbilo se nám to, ale jen tři kajutové plachetnice a jedna závodní. Žádný krámek s lodními doplňky, ani jeden klasický nafukovací člun. Jen dva závěsné motory od Hondy a to 2,5 a 5 Hp. Koupit se tam opravdu nic nedalo, krom drahých námořnických triček. Literatury tam bylo dostatek. U jednoho krámku prodávali šampony a leštěnky. Jinak nic. Do motoráku jsem se s klukem ani nedostal, byl jsem v neděli a pořád tam byla fronta.
Uživatelský avatar
prt
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 22, 2008 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod prt » úte lis 15, 2011 3:25 pm

Také mám citový vztah k BVV a k Boat Brno, ale letos hrozná bída. Pro příznivce menších(gumových) člunů přístupných cenově široké veřejnosti, to bylo o ničem, zkrátka ani jeden vystavovatel tohoto typu zboží. Hrůza,vstupné 150 kč + parkovné, veliké zklamání.
PavelJ
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 24, 2011 2:00 am
Reputace: 0

Výstava v Brně

Příspěvekod PavelJ » sob lis 19, 2011 11:05 am

Dobrý den, myslím , že výstava v Brně byla letos velice chudá, až bych řekl ubohá.Pavel
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř led 25, 2012 9:34 pm

Já to tušil ...je to hotové...boat Brno už nebude :hmm:

Obory výstavy „boat Brno“ nově
Mezinárodní výstava lodí a vodních sportů boat Brno se ve své původní formě nebude do budoucna konat. Vzhledem k posunu termínu konání souběžně konaných veletrhů Bike Brno, SPORT Life a Caravaning Brno do dřívějšího říjnového termínu lze předpokládat, že aktuálně menší zájem ze strany vystavovatelů o prezentaci na výstavě boat Brno by mohl dále klesat. V případě uvedeného přesunu termínu veletrhů Bike Brno a SPORT Life lze očekávat zvýšený zájem vystavovatelů těchto dvou veletržních projektů z České republiky i ze zahraničí, a sice v souvislosti s podporou obchodního charakteru a možností pořádání sportovních aktivit na venkovních plochách.
Jednotlivé obory výstavy boat Brno již tedy nebudou prezentovány společně pod jednou značkou, nicméně některé z nich zůstanou součástí struktury jiných veletržních projektů, které společnost Veletrhy Brno pořádá. Veškeré vybavení a služby pro vodní sporty (např. potápění, windsurfing, kitesurfing, kanoistika, …) bude prezentováno v rámci veletrhu SPORT Life. Nabídku pronájmu lodí najdou návštěvníci v nomenklatuře veletrhů cestovního ruchu GO / Regiontour, kde budou mít možnost se prezentovat také výrobci a dovozci jachet a větších motorových lodí. Nabídka malých lodí a člunů, které jsou vhodné také pro rybolov, bude zařazena do nomenklatury výstavy Rybaření.

Termíny uvedených veletržních projektů:
Bike Brno, SPORT Life, Caravaning Brno: 4. – 7. 10. 2012 / 26. – 29. 9. 2013
GO, Regiontour: 17. – 20. 1. 2013
Rybaření: 14. – 17. 3. 2013

http://www.bvv.cz/boat-brno/

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů