FOR BOAT 2017, 2018, 2019

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 8
Kontaktovat uživatele:

Re: FOR BOAT 2017, 2018, 2019

Příspěvekod Strycek_Bidlo » sob bře 02, 2019 10:59 am

Pořád ještě se od ČANY dají stáhnout vstupenky, i když už je 2. března :clap:
karel-h
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 2

Příspěvekod karel-h » pon bře 04, 2019 8:13 pm

První kousek už je na místě
IMG_20190304_174345.jpg
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 110
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » pon bře 11, 2019 4:57 pm

Tak výstava asi nic moc, když nikomu nestála ani za komentář nebo pár fotek.... :? Já letos bez účasti... :(
Lubos01
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Lubos01 » pon bře 11, 2019 7:21 pm

Letos jsem se tam byl podívat poprvé a musím přiznat, že z toho mám trochu smíšené pocity. Jen to jen přehlídka prodejců lodí, na nic jiného tam člověk prakticky nenarazí. Plachetnice tentokrát ani jedna...

Pár fotek pro představu zde:
https://www.facebook.com/lbalcar/media_ ... 944&type=3
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » čtv bře 14, 2019 7:41 pm

Podívat jsme se byli, ale hlavně na karavany, lodě jsme proběhli, samé čluny což nás moc nezajímalo.V sobotu dopoledne u vstupů fronta jako prase, turnikety kapku zdržovali, ale nakonec jsme se probojovali dovnitř - vstupenky jsme měli vytisklé. Uvnitř se už lidi celkem rozprostřeli, takže vše co jsme si chtěli prohlédnout jsme viděli, všude se dostali, celkem příjemně strávená sobota. Parking na P+R za 20kč, paráda.
err_
bez hodnocení
Reputace: 152

Příspěvekod err_ » čtv bře 14, 2019 8:58 pm

Sehnal jsem volnasek, tak jsme sli take. Ale tentokrat az v nedeli odpoledne. Lidi bylo primerene a cim dal tim mene. Myslim, ze letos byla vystava o cosi vetsi, resp. bylo tam toho vice. Teda mimo plachetnic. Jen par okrouhovek v pavilolnu 6. Laser, nejake Aero a neco uz sbalene. Pokud avatary na foru tak nejak +/- 10 let souhlasi, tak se domnivam, ze jsem tam videl jerryxe, Dvojku. Neotravoval jsem je, uz vicemene balili.

Stanek CANY se jiz demontoval. Videl jsem tam MartinaB, jak usilovne sundava nejake plakaty a za tri minuty sla dolu i konstrukce stanku, tak jsem take nerusil. Prestoze minuly i predminuly rok jsme si celkem popovidali. Bylo videt, ze Martinovi Metaxa sedela :-)

Ja jsem potreboval zjistit neco k rozvodum Webasta, ktere upravuji, podivat se na ruzna reseni usporadani toalety/sprchy, do cehoz bych se rad na podzim pustil. Ted na jare asi budu rad, kdyz udelam sprayhood a lazybag a nejake nezbytnosti. Takze ja jsem se bez skrpuli inspiroval i v karavanech. Jako loni. Jsou to proste dost podobna reseni.

Dobry napad byl, ze na dvou mistech (Lodni noviny, f.a.s yachting) byl rozbaleny ostruvek. Tak jsem si jej prohrabal a porovnaval s tim, co by mely ostruvky dle mych informaci a informaci vyrobce obsahovat. Neco mi tam chybelo, i ze zasadnich veci, ale mozna to jiz nekdo stihl ukrast. Nicmene hodlam si to promailovat s vyrobcem, ostruvek budu muset do tri let vymenit, tak me to obzvlast zajima.

Celkove myslim, ze to bylo lepsi nez loni. Rad bych ale i nejakou tu plachetnici. Nicmene ja nekupuji, jen cumim, takze ...
Uvidim, jak to bude pristi rok. Jestli se treba nepovede nejaka zahranicni vystava s plachetnicemi, do kterych by me pustili :-)

Za volnasky dekuji.
Jarda885
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 74

Příspěvekod Jarda885 » čtv bře 14, 2019 9:51 pm

Byl jsem tam v neděli. Pozdravil jsem se se spoustou známých a chvíli s nimi pokecal. Příjemně strávených několik hodin. Společně s karavany to byl celý den.

Děkuji, všem kamarádům a známým, že tam byli.
vojtaharok
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vojtaharok » ned bře 17, 2019 5:53 pm

Na FOR BOAT jsem byl úplně poprvé. Byl jsem v sobotu. Jezdím kvůli práci na několik různých veletrhů ročně, ale tento, to bylo extrémní peklo: Obsazené parkoviště, lidí jak psů, vystavovatelé vynervovaní, uštvaní bez energie a zájmu... dusno a hluk. Žádné plachetnice. Chápu, že ventilátory u bazénu, kde si to drobotina plachtí na Optimistech, musejí dělat hluk. Ale aby do toho ještě muselo dusat techno... Prostě nikdy více.

Jedné, co mě zaujalo, byl laminátový kajutový motorák z Polska, i s motorem a přívěsem za 500 tisíc (z výroby, nové).

A hlavně vrtulníky. Hmotnost vrtulníku asi 300 kg, užitečné zatížení 165 kg, kompaktní. Až nebudeme na stáří moci chodit, hodilo by se nám to s manželkou jako dopravní prostředek na naši chatu na skále nad Berounkou. Ale to si musíme držet hmotnost... a dědit po neznámém bohatém strýci. Cena od 150 do 200 tis EUR.

Zpět na