BOOT DUSSELDORF 2010 - FOTO

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

vonkounic
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

BOOT DUSSELDORF 2010 - FOTO

Příspěvekod vonkounic » pon úno 15, 2010 8:50 am

Ahoj všichni příznivci krásných plavidel,

v níže uvedeném odkazu je "pár" fotek z letošního BOOTu. Bohužel není v mé
časové možnosti udělat k fotkám popisky, tak je to jen na kochání. Pokud by měl někdo
konkrétní dotaz na popis fotky tak mi pošlete číslo a já si zkusím vzpomenout.

Dále ke koncepci: byl jsem tam jako soukromá osoba tzn. fotil jsem to co se mi líbilo
a zajímá mě, až po příjezdu jsem si říkal že bych to sem mohl dát. Takže hodně toho
tam není, hlavně klasický "speedbouty" a "obyč." chartrovky co jsou k vidění ve většině marin,
nebo jsou tady dostupné informace od místních zastoupení a na výstavách.

Mě osobně zaujaly z plachetnic hlavně severská a anglické produkce NAJAD, Hallberg, Vinner,X-yachts, Oyster apod.
Absolutní luxus byla samozřejmě MOODY ( zatím mimo moje možnosti :roll: )
Ta na fotkách bohužel neni, došla baterka do foťáku.
Velmi mě překvapily kousky od polský Delphia, kromě velmi slušnýho zpracování měli
hodně moderní a příjemný interiér.Upřímně ve většině plachetnic velkých výrobců to vypadalo
jako u chudýchh příbuzných. (pozor pouze můj pohled a dojem ,nehodnotím plavební vlastnosti a tak)
Absolutním zážitkem byla návštěva lodi Drettmann group na 80mega EURO !! Měli tam i dražší
ale nejmenuju se Kelner tak mě tam nechtěli :mad:
Z motoráků mě hodně zaujal NORDHAVEN, skvělé uspořádání, precizní no krása.

Jinak pro potencionální turisty pár detailů:
kafe nam je cca za 2-3Eur. Jídlo jsem ani nezkoumal.
Nejlepší je parkovat u brány SUD, jen přeběhnete silnici ke vchodu.Parkovné 6 EUR/den.

No a konečně odkaz, nahral jsem je jinam místní Sitemasters prominou, ale na zdejší systém
bych si musel vzít dovolenou.

FOTO BOOT 2010

mějte se a kochejte se
Von Kounic

Zpět na