Boat Brno 2010 -> 7. - 10. 10. 2010

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Boat Brno 2010 -> 7. - 10. 10. 2010

Příspěvekod geronimo » čtv zář 09, 2010 8:05 pm

Přesně za měsíc začne v Brně veletrh lodí. Tentokrát už nebude v pavilonu Z, ale společně s karavany v pavilonu P.
Podle informací va stránkách pořadatele jsou zatím přihlášeni jen čtyři vystavovatelé, skoro bych řekl, že je to konec výstavy.
http://www.bvv.cz/i2000/Akce/b-boat.nsf ... NAV=1&ID=0
Uživatelský avatar
Ferdinand
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 321
Registrován: pát dub 21, 2006 1:07 pm
Reputace: 0
Bydliště: Předklášteří

Příspěvekod Ferdinand » čtv zář 09, 2010 9:28 pm

No, píšou to tam sami je to neuvěřitelně brzo. To by mělo být tak začátkem prosince a ne října. Asi nějaký úřednický šiml rozhodl o konání výstavy tak brzo.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv zář 09, 2010 9:41 pm

Bohužel... :hmm:
Čekal jsem to.....chodím od roku 2003 pravidelně a každý rok to mělo sestupnou tendenci..
Ukazuje se celkem logicky, že ČR i s SR je příliš malý trh....

V této souvislosti se nabízí otázka zda, dnes už tradiční pravidelné, setkání příznivců portálu JI nepřesunout na termín konání jiné výstavy.

Celkem se nabízí jarní LODĚ NA VODĚ v Praze. :?
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » čtv zář 09, 2010 9:50 pm

Asi to není způsobeno malým trhem, ale špatně zvoleným termínem, kdy nejsou ceníky a katalogy na příští rok a hodně firem (a lodí) je ještě na vodě. :?
Uživatelský avatar
Jirina
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 27, 2010 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Jirina » čtv zář 09, 2010 10:28 pm

???.
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » čtv zář 09, 2010 10:36 pm

Kde jste prisli na ty 4 ? Ja jich (v katalogu vystavovatelu) vidim vic. Ne nejak moc, ale nejaka desitka to bude. Otazka taky je jak moc je to info aktualni ...
BTW - toho setkani by mi bylo lito uz proto ze to mam "za rohem" a proto ze mi to minule nevyslo
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Bilardos » čtv zář 09, 2010 11:23 pm

Důvod k přesunutí z pavilonu Z jen mlží. Já mezi řádky čtu, že bylo pro ně lukrativnější pavilon Z dlouhodobě pronajmout na soutěž tv Prima a tak lodě musí jinam.
Pravdou ovšem je, že počet vystavujících je dle uváděného seznamu až likvidační. Pokud to odpovídá, tak mě až tak velký úbytek docela udivuje.
Co se týká setkání JI, byl bych rád, kdyby se i přes pokles vystavovatelů nějaké to setkání podařilo. Jen prostory k setkání by to chtělo případně změnit.
Uživatelský avatar
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1805
Registrován: čtv zář 27, 2007 2:00 am
Reputace: 152
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » pát zář 10, 2010 2:03 am

Osobně považuji důvody za pravdivé a sdělení za dosti - až nezvykle - upřímné: na lodě jezdí málo vystavovatelů a nevyplatí se pro ně najímat vlastní halu, na karavany zase nechodí skoro žádní návštěvníci. Jako návštěvníkovi je mi to ostatně dost lhostejné, na karavany jse se chodil dívat tak jako tak, protože spoustu vnitřního vybavení a "udělátek" mají stejnou a minimálně při zařizování interiéru řeší stejné problémy: jak nacpat kuchyni, ložnici, obývák, dílnu a skladiště do šesti metrů krychlových :)
Uživatelský avatar
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1983
Registrován: stř pro 23, 2009 1:00 am
Reputace: 41
Bydliště: pri Malom Dunaji

Příspěvekod Ozzie » pát zář 10, 2010 6:42 am

Všetky výstavy upadajú nielen lode. Prenájom štandov je nenormálne drahý, záujem a trh
je slabý. Väčšina ludí chodí na výstavy ako na jarmok, dobre sa najesť, dať si niečo do nosa a popritom očumovať. Väčšina firiem v posledných rokoch robí iba infoštandy s vlaňajšími prospekty. Vlani som bol v Brne a bolo to strašne malé. Určite nikdy viac tam nepojdem. A perlička nakoniec: Bol so mnou sused, ktorý uvažuje o kúpe lode (je dostatočne solventný a má oprávnenie na všetky bežné lode). Prešli sme všetky štandy, keď sme došli k najväčšej, takej lanami ohradenej, pekné hostesky sa nás opýtali čo chceme. Samozrejme prezrieť si lode. "Teď to není možné, máme tam zákazníky"!!! znela odpoveď krások. Já si myslím, že toto sa môže stať len u nás. Uznám, že to bolo "Hochclasse", ale nepustiť tam ludí, lebo podľa hostesky nevyzerajú dostatočne tučne, to je nonsens. Takto sa zabíjajú výstavy.
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » pát zář 10, 2010 8:21 am

Ozzie píše:"Teď to není možné, máme tam zákazníky"!!! znela odpoveď krások. Já si myslím, že toto sa môže stať len u nás. Uznám, že to bolo "Hochclasse", ale nepustiť tam ludí

z toho co jsi popsal mi vychazi ze problem nebyl v tom, ze by vas tam nechteli pustit vubec, ale proto, ze uvnitr sedel nekdo s vaznym zajmem. Mozna kdybyste se domluvili a prisli za pul hodky, nejenze by vas pustili dovnitr, ale take tu lod uzavreli abyste meli klid.
Ostatne tohle same jsem zazil i v zahranici - ac je vetsina lodi bezne pristupna, obcas dojde na chvili k uzavreni. Nekdy je uvnitr tolik navstevniku, ze se tam dalsi uz proste nevejdou. A nekdy je uvnitr nekdo s vaznym zajmem, kdo s prodejcem resi nejake dulezitosti a chce mit chvili klid. Za ten balik co hodla utratit si ho zaslouzi. V obou pripadech chapu ze na tu lod chvili nemuzu a nijak mi to nevadi.
Jina vec je, ze pokud si nekdo chce prohlednout lode, pak nevim proc jezdi do Brna. Tedy pokud ho zajimaji vetsi lode. Na tu vystavu chodim pravidelne, ale proto ze jsem z Brna, soucasne je tam vystava kol a vstup mam zdarma. Pokud si ale chci prohlidnout a porovnat co nejvice lodi ktere me zajimaji (me treba plachetnice od 38 do 43 stop) pak jedu do Dusseldorfu.
A jina vec je, ze v Brne bohuzel nejsou ani ty veci, ktere by zde byt mohly - napr vybaveni, doplnky, blbustky. Obcas se tam sice neco najde, ale za navstevu to asi nestoji (imho). Proc ? Mozna je to fakt proto ze trh zde je maly - prodejci se nevyplati nabrat na sklad tunu veci za 3mega jen proto aby je ukazal na vystave a pak je vyprodal ve sleve. To je lepsi cas od casu pro zakaznika neco interaktivne privezt zvenku - a ruku na ardce "muzeme" si za to trosku i sami - stale vic a vic lidi nakupuje venku (duvody ted neresim) ale pak se nedivme ze mistni prodejci nemaji co nabizet. JIna vec je, ze si to povetsinou zaslouzi ....

Nicmene tahle slabina se netyka v Brne jen lodi - i vystava kol, vystava karavanu, vystava motorek (obzvlaste ta posledni) a dokonce i drive tak slavny Invex jsou v posledni dobe horsi a horsi. Jak jsem rikal, mam to 10 minut autem a zdarma, a tak mi to moc nevadi, ale predstava ze jedu na tyhlety "akce" treba z Liberce nebo Usti, tak me rani ....

Edit : no jeste me napadl jeden dodatek - i ve slavnem Dusseldorfu se mi stalo ze me na tu nejvetsi lod co tam meli - asi 5 nebo 6 patrovej motorak, nechteli pustit. Kdyz chci umim vypadat solventne (snad) ale asi ne dost :-) Mozna to bylo tim ze jsem prisel po svych a nepriletel vrtulnikem. Taky se na ne nezlobim :-) :-) Dodam pro presnost - takovyh lodi co jsou uzavreny pro "vometaky" je tam vic - a vystavovatele i chapu - nektere veci proste nema cenu bezne populaci ukazovat. A ja jsem nakonec rad - jeste bych zjistil ze jsem chudej a zacalo by me to stvat :-)
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » pát zář 10, 2010 8:44 am

TashonkaWitko píše:Edit : no jeste me napadl jeden dodatek - i ve slavnem Dusseldorfu se mi stalo ze me na tu nejvetsi lod co tam meli - asi 5 nebo 6 patrovej motorak, nechteli pustit. Kdyz chci umim vypadat solventne (snad) ale asi ne dost :-) Mozna to bylo tim ze jsem prisel po svych a nepriletel vrtulnikem. Taky se na ne nezlobim :-) :-) Dodam pro presnost - takovyh lodi co jsou uzavreny pro "vometaky" je tam vic - a vystavovatele i chapu - nektere veci proste nema cenu bezne populaci ukazovat. A ja jsem nakonec rad - jeste bych zjistil ze jsem chudej a zacalo by me to stvat :-)


Tomu se mi ani nechce verit - byli jsme na boatshow v Berline, byli jsme n boatshow v Londyne a prolezli jsme vsechny lode, co jsme chteli. I ty obrovitansky. Jen v Brne nas do lodi nepustili :D
Uživatelský avatar
TashonkaWitko
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 828
Registrován: stř zář 23, 2009 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Kurim u Brna CR

Příspěvekod TashonkaWitko » pát zář 10, 2010 9:28 am

v Londyne jsem byl. v Berline ne. Ale potvrzuju ze v Duss.. jsem se na par lodi nedostal ... tedy abych byl presny - vchod byl zahrazen paradni barevnou snurkou s napisem cca "Vstup jen po predchozi dohode" .. tedy pokud bych mel o lod vazny zajem, asi bych nevahal, vystavovateli zavolal, ohlasil se a domluvil si schuzku. Dopredu. Ostatne tak, jak je zvykem v "lepsi" spolecnosti ... - myslim ze by nebyl problem. Ja nikam nevolal ... uz proto, ze me podobna monstra opravdu nezajimaji ... jen me v tu chvili uchvatila ... takze proc bych utracel svuj a prodejcuv cas tim, ze budu prohlizet lod, ktera ma 4 paluby, 5 salonku, 12 loznic pro hosty a 3 pro majitele, x koupelen a dva interni bazeny, kdyz vim ze takovou lod nemuzu mit a ani nechci :-) Na podobnou lod (trosku mensi) jsem se nakonec dostal, diky nalehani jednoho znameho, ktery na vystave spolupracoval s jednim vystavovatelem. Zazitek luxusni - timto mu za to dekuji. Prestoze podobnou lod nechci, i tak jsem to hodinu rozdychaval :-) Priste to nemusim :-) Zbytecne trauma z chudoby :-)

Podotykam - ten zmineny motorak byl extrem - zaplnil skoro polovinu haly urcenou pro velke lode - jen motor z ni, vystaveny extra, byl vetsi nez vetsina exponatu na vystave :-) Takove veci jsou krasne, ale vlastne me moc nezajimaji. Pro me bylo dulezite, ze jsem si mohl prolezt lode meho "gusta" - plachetnice kolem 40ft a zjistit jak neuveritelne rozdily mezi temito lodemi jsou - v designu, vyuziti prostoru uvnitr, nejruznejsich vychytavkach a take .. v cene .. :-(

Pominu-li x-patrove motoraky - jedina lod na kterou jsem se nedostal (ac bych rad) byl Oyster - byly tam dve - oba nad 50 ci snad 60 stop. Rad bych videl takovou lod. I nezavazne. Nicmene byl tam provazek s vyse zminenym textem. Uvazoval jsem, ze si domluvim schuzku, ale pak jsem si rekl PROC ? Ta lod je a) naprosto mimo me moznosti a b) hlavne i mimo me pozadavky. Ja bych takovou lod vlastne ani nechtel, i kdyz bych ji mohl mit. Takze PROC ? Proc otravovat sebe a jine kdyz vim ze tohle vlastne ani nechci ... Jinak jsem prolezl vse pocinaje Bavarkami a konce Najadem, HR, Malo, Nauticat atd ... proste zazitek o kterem se mi v Brne nemuze ani zdat ...
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » pát zář 10, 2010 5:12 pm

TashonkaWitko píše:Kde jste prisli na ty 4 ? Ja jich (v katalogu vystavovatelu) vidim vic. Ne nejak moc, ale nejaka desitka to bude. Otazka taky je jak moc je to info aktualni ...
BTW - toho setkani by mi bylo lito uz proto ze to mam "za rohem" a proto ze mi to minule nevyslo


Prošla jsem inzerenty - v uvedených kategoriích se opravdu opakují stále tíž - 4! Obdivuji je a držím jim palce, aby se jim výstava vyplatila a zachovali přízeň českému výstavnictví i v budoucnu.
Já, jako případný vystavovatel, si počkám na Lodě na vodě a jako případný návštěvník to vidím spíš na zahraničí.
Uživatelský avatar
Lachtan
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 448
Registrován: úte bře 25, 2008 1:00 am
Reputace: 22
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lachtan » pát zář 10, 2010 11:43 pm

Aktuální nabídka: Southampton Boat Show: 10.9 - 19.9., návštěva Cowes. To nemá chybu!
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř zář 22, 2010 7:37 am

Tak jako loni i letos je možné získat vstupenku zdarma za registraci přes net:


Postup registrace pozvánky:

- jděte na stránky veletrhu www.bvv.cz

- klikněte na banner "REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ"

- vyberte veletrh boat Brno, poté zadejte Váš e-mail

- zadejte registrační kód : 2VI8IRH34L

- vyplňte zobrazený formulář a odešlete

- potvrzení registrace a voucher (pdf) obdržíte e-mailem

- poté stačí si tento voucher (pdf) vytisknout a přijít na veletrh


;)
Naposledy upravil(a) Libor dne úte říj 05, 2010 11:24 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

SPORT Life 2010

Příspěvekod Libor » ned říj 03, 2010 9:07 pm

Čtyřlístek sportovně laděných akcí je za dveřmi!

Široká sportovní veřejnost se opět může těšit na dny plné pohybu, zábavy a inspirace. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno začíná letos již o měsíc dříve, a sice 7. října.

Největší tuzemská výstava potřeb pro sport a aktivní trávení volného času má letos opět velmi bohatý program. Mezinárodní cyklistický veletrh se od loňského ročníku prezentuje pod samostatnou značkou Bike Brno a svou nabídkou obsazuje pavilony V, F i část haly P. Návštěvníky čekají tisíce jízdních kol a doplňků pro cyklistiku včetně stále populárnějších elektrokol, nově včetně pátečního testování modelů na příští rok v terénu, v těsné blízkosti areálu brněnského výstaviště.

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, to je především vybavení pro turistiku a horolezectví, letos s rozšířenou prezentací lyží a zimních sportů, plus nabitá sekce fitness. Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů zamíří do letos nově do pavilonu P na mezinárodní výstavu boat Brno, kde mají nejlepší příležitost se inspirovat a vybrat si dovolenou na lodi. Čtveřici atraktivních přehlídek doplňuje Caravaning Brno. Nejnovější modely obytných vozů a přívěsů opět zaparkují v obřím pavilonu P, samozřejmě včetně kempingového vybavení, nabídky pronájmů a služeb spojených s tímto způsobem cestování.

Sportovní veletrh samozřejmě není jen o expozicích. Doprovodný program je postaven tak, aby nepřetržitě nabízel zajímavou podívanou – mj. se uskuteční Mistrovství ČR v biketrialu nebo závody ve skateboardingu a BMX & MTB freestyle. Aktivnější návštěvníci se mohou sami zapojit – v nabídce je celá řada osvědčených aktivit jako např. lanové centrum, kmenové lezení či běh areálem výstaviště „Mizuno podzimní sedmička“. Nebudou chybět ani cestovatelské festivaly, promítání outdoorových filmů, besedy se zajímavými osobnostmi, módní show a mnoho dalšího. Nezapomeňte, že ve dnech 7. až 10. října výstaviště žije sportem!


Praktické informace na závěr …

Pro více informací prosím sledujte internetové stránky www.sport-life.cz.

Termín veletrhu: 7. – 10. října 2010, Brno – Výstaviště
Otvírací doba: Čtvrtek – Sobota: 9.00 – 18.00 hod.; Neděle: 9.00 – 16.00 hod.

Po celý čtvrtek a v patek do 12 hodin je vstup na veletrh Bike Brno (pavilony V a F) možný pouze pro registrované odborné návštěvníky. Registrační formulář je k dispozici na webu veletrhu.

Vstupné:
Základní: 100 Kč
Zlevněné: 60 Kč
Rodinné: 250 Kč
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » úte říj 05, 2010 10:35 pm

Nakonec na výstavu jedeme, tak nám přijďte dělat nával před stánek :good:
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte říj 05, 2010 11:17 pm

Stavím se ve čtvrtek a budu dělat nával. ;)
Jak jsem ti tisknul vstupenku díval jsem se, že Boat toho místa na výstavišti moc nemá. Nebudeš tam sám? :lol:

EDIT: Číslo stánku?
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2499
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » úte říj 05, 2010 11:27 pm

Číslo stánku si nepamatuji, ale hledej oranžové plachty Smartkatu .
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř říj 06, 2010 8:26 am

Já to ještě zvážím, možná naláká doprovodný program....M.Koláček a

Pěkný den milí přátelé,

posílám Vám pozvánku na festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat již tento víkend ve dnech 8. - 10.10. současně s Mezinárodním festivalem outdoorových filmů v kongresovém centru BVV v Brně jako oficiální doprovodný program veletrhů SPORT life a Bike Brno.

Příběhy z cest uslyšíte přímo z úst zkušených cestovatelů i fotografů. Novinkou v Brně bude stereoprojekce 3D diapozitivů z Peru a Bolívie od Matěje Boháče. Dále se podíváme na Osm měsíců na Nový Zéland, s Radkem Jarošem na Manaslu, na Reunion, do Thajska, s Rudou Švaříčkem na Antarktidu (Mt. Vinson), s Karlem Wolfem na Siberut, s Pavlem Trčalou na Everest. Martin Mykiska představí znovuvydání své knihy S dětmi v Himálajích a velvyslanec Hynek Kmoníček pohovoří netradičně o Indii.

Jelikož jedno vstupné platí na oba festivaly (Kolem Světa i MFOF), tak v rámci projekcí filmů MFOF se můžete těšit i na filmy Pavla Barabáše, Rudy Krautschneidera, Steva Lichtaga, Miroslava Jakeše, Jaroslava Jindry, Lenky Klicperové, Vaška Sůry, Pavla Blažka a další …

Teším se na setkání s Vámi. Program si nalistujte zde:
http://www.kolemsveta.cz/cestovatelsky_ ... _2010.html

a svou účast můžete potvrdit i na facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=1 ... 91&index=1

Zdravi,
Karel WOLF

PS
pro koho je Brno daleko, tak se může těšit na festival Kolem Světa v Praze, který se bude konat ve dnech 27.-28.11.
Uživatelský avatar
lodnikladka
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 04, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod lodnikladka » čtv říj 07, 2010 4:18 pm

Ahoj,
přijdte se alespoň vy, fandové jachtingu kouknout do Brna do pavilonu P.
Je zde ticho a pochmurná nálada. Potkal jsem tam nějakého vandráka, byl to asi Baharis...
Naposledy upravil(a) lodnikladka dne úte led 25, 2011 2:48 pm, celkem upraveno 1 x.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » čtv říj 07, 2010 7:09 pm

Nemohu než souhlasit. Přeběhl mě mráz po zádech, když jsem uviděl krčit se pár plachet mezi jízdníma kolama a karavany :cry:

Ale možná bude líp. Bavil jsem se s Martinem Voženílkem a říkal, že už je v jednání návrat k původnímu termínu. Jen jestli ten letošní výpadek nebude likvidační i pro další roky.

Já ale návštěvy nelituji. Stále tam je pár přátel, se kterýma si rád potřepu tlapou a pozdravím se. To mě za cestu do Brna a zpět stojí. Když je lístek zadarmo... ;)

(Nejsem si jistý, ale pokud jsi tam byl Kladko s pěkným černovlasým kocourem, tak jsem tě kolen půl druhé odpoledne zahlídl)
Uživatelský avatar
lodnikladka
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 04, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod lodnikladka » čtv říj 07, 2010 7:40 pm

Moderátore, drž se tématu a ne... se do ostatních

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů