Boat Brno

"Jachtaři sobě"
Vše kolem výstav lodí a lodní techniky. Tuzemské, zahraniční i zámořské. Hodnocení, recenze, doporučení, zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
Mikiki1
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 10, 2011 2:00 am
Reputace: 0

Boat Brno

Příspěvekod Mikiki1 » pon říj 10, 2011 5:08 pm

Uživatelský avatar
Mikiki1
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 10, 2011 2:00 am
Reputace: 0

Boat Brno

Příspěvekod Mikiki1 » pon říj 10, 2011 5:12 pm

Ještě mě napadlo dát sem i pár fotek: http://www.bvv.cz/boat-brno/fotogalerie-boat-brno/
Už se těším :)
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » pon říj 10, 2011 5:31 pm

No nevím jestli je na co se těšit. Jestli zas bude jeden poloprázdnej pavilon lodí kde lodě skoro nejsou, tak je to o ničem. Já už český výstavy lodí vzdal.
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Bilardos » pon říj 10, 2011 5:47 pm

Dobrá zpráva je, že se už na pavilonu Z nenatáčí, jako loni a tak bude Boat Brno o5 na svém původním místě, tedy pavilon Z, což dává šanci na větší prostory a tím i lepší výstavu, než loni.
Uživatelský avatar
J
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 169
Registrován: sob srp 20, 2011 2:00 am
Reputace: 1

Příspěvekod J » pon říj 10, 2011 7:47 pm

Chtěl bych se tam taky podívat.... chci přes zimu koupit motor, tak snad tam načerpám nějaké info.... :?
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon říj 10, 2011 8:17 pm

Abyste nebyli hoši zklamaní.....
Jezdil jsem léta a vždy rok od roku všeho méně, horší a horší...) Už to není co to bývávalo. Český trh je malý....

Jen tak pro inspiraci:
modules.php?name=News&file=article&sid=4
modules.php?name=News&file=article&sid=29
modules.php?name=News&file=article&sid=321
modules.php?name=News&file=article&sid=544

A fotky máš tu
modules.php?name=coppermine&cat=31
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Bilardos » úte říj 11, 2011 8:21 am

Libor píše:Abyste nebyli hoši zklamaní.....
Jezdil jsem léta a vždy rok od roku všeho méně, horší a horší...) Už to není co to bývávalo. Český trh je malý....


Abych někomu nevlil příliš velký optimismus, rozvedu malinko svoji myšlenku.
Letos to bude můj 5-tý Boat, takže nějakou představu mám a vidím i tu sestupnou tendenci.
Ale říkám si, že to loni bylo dáno prostorem a že to loni bylo tak slabé, že to nebude těžké překonat a z5 v pavilonu Z očekávám návrat na předloňskou úroveň.
Uživatelský avatar
Mikiki1
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 10, 2011 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Mikiki1 » úte říj 11, 2011 9:10 am

Já teď koukala do novinek a bude tam i možnost prodat svou vlastní loď. Ne že bych si tedy loď vždycky nepůjčila, páč na údržbu fakt nemám, ale určitě se najde pár lidí, co plánují nákup.
Uživatelský avatar
Mikiki1
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: pon říj 10, 2011 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Mikiki1 » úte říj 11, 2011 9:13 am

Sem dávám odkaz a vždycky mi zmizí :/
Tak jen ještě info o bazárku :)
http://www.bvv.cz/boat-brno/boat-brno-2 ... brno-2011/
Doufám, že bude na co koukat :)
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9321
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 177
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte říj 11, 2011 9:39 am

To je novinak jak Brno.... :lol: To tam bylo vždycky... dohromady 5 a půl lodě....škoda mluvit. :gun:

Hele mikiki neplatí tě za PR?...... Kdysi když jsme s nimi chtěli spolupracovat, nestalo jim to ani za odpověď..... tak ať jdou k šípku ....
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » úte říj 11, 2011 11:30 am

Já si počkám na Tulln, potřebuji další inspiraci pro nějaké doplňky na loď a tam vím, že vždycky najdu co potřebuji.
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » úte říj 11, 2011 12:29 pm

V Tulnu je to super, už se těším na bratwurst a tulnwurst :-)
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » úte říj 11, 2011 4:13 pm

Nezanevřete na Brno úplně! My tam budeme mít stánek a potřebujeme lidi, co tam přijdou, třeba se budou i zajímat a třeba i nakoupí.
A bude tam k dostání i naše nová knížka, ale asi nesmím napsat jaká...
A také nabízím náš stánek jako možnost setkání příznivců JI. :drunk:
Uživatelský avatar
terrier
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 90
Registrován: pon říj 29, 2007 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod terrier » stř říj 12, 2011 7:08 am

edit vilma : příspěvek smazán
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » stř říj 12, 2011 7:56 am

Neustálé hledání možností kam ještě na webu vpíchnout zmínku o La Grace považujeme za trapné a budeme to mazat.

A když už píšu tak z jedné vody načisto : budeme mazat i nic neříkající vzdechy Ó jak já se těším, Ó to je paráda, Ó bylo to úžasné, Ó jak vám závidím a všechny obdobné. To si nechte na sexování a sem to netahejte. Vytahování topiků nahoru tímto způsobem je nefér vůči ostatním přispěvkům

Stávající topik je o akci, takže - přemístěn do sekce AKCE

vilma
Uživatelský avatar
JardaF
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1379
Registrován: ned úno 01, 2009 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod JardaF » stř říj 12, 2011 3:36 pm

Vilma: Já to nechápu - to to moje těšení se na tulnwurst? A o jaké vytahování topiků jde? Vždyť Boat Brno je docela aktuální, ne?
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » stř říj 12, 2011 5:39 pm

Nene Jardo :) , těšení se na Brno, no, potažmo ještě Tulln a buřty tam se sem jistě vejde. Vždyť je to topik o výstavě.
Když píšu z jedné vody načisto, myslím tím vytahování topiků kdekoli na foru, prostě obecně. A v tom onom, na který myslím já, je to bezobsažné O jé každou chvíli. Však bádej.
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » čtv říj 13, 2011 10:24 am

ajta ajta, sem se sekla, topik má být přesunut do sekce VÝSTAVY LODÍ A LODNÍ TECHNIKY,
tak ještě jednou přesouvám
Macek0585
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 570
Registrován: pon kvě 19, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Macek0585 » čtv říj 13, 2011 2:58 pm

[quote="JardaF"]Vilma: Já to nechápu - to to moje těšení se na tulnwurst? A o jaké vytahování topiků jde? Vždyť Boat Brno je docela aktuální, ne?[/quote]

Taky bys mohl být patriot a chvilku se těšit na Veletržní klobásu a ne na nějakou západní sr...ku. Budete tam celé čtyři dny nebo necháte nudit se na stánku i někoho jiného??
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » čtv říj 13, 2011 3:03 pm

No ty jsi fakt optimista :x , my se nudit nebudeme. Až návštěvník vejde do haly Z a uvidí tam jediný stánek, a to ten nejmenší, tak to jsme my....

Plánujeme celý 4 dni, ale na pátek odpoledne tam asi bude někdo jiný nebo nikdo, protože možná budeme v Praze křtít tu naši novinku.
V sobotu tam možná bude mít přednášku Pepa Dvorský o LG.
Uživatelský avatar
Lucifer
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 397
Registrován: úte říj 06, 2009 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Lucifer » pát říj 21, 2011 12:38 pm

Tak vstupenky zdarma letos nebudou, ale při registraci předem a zadání hesla můžete navštívit Boat Brno 2011 za vstupné pouhých 80,- Kč.
Pokud má někdo zájem, postup a heslo pošlu přes SZ.
Neváhejte a přijeďte! :masslol:
Uživatelský avatar
karaya2
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 24, 2007 2:00 am
Reputace: 2
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

re:

Příspěvekod karaya2 » pát říj 21, 2011 1:30 pm

Zítra jedu na Murter a v neděli nakouknu na Biograd Boat Show , jsem zvědav jak to tam bude vypadat :?
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pát říj 21, 2011 11:23 pm

Z BVV mi poslali mail o tom bazári lodí, tak za vystavenie lode v bazáre chcú 3000-Kč. Tak tí už načisto zošaleli. Keby mi tri tisíc ponúkli, tak by som tam moju loďku možno doviezol. A to všetko v čase internetu, kde je inzercia zadarmo? Sa spametajte chlapci.

Tá výstava je úplný omyl, platia vystavovatelia aj návštevníci. To ako keby v divadle platili herci aj diváci. Ak sa tam ja dovalím z Bratislavy, tak ma to s manželkou vyjde na cca 1000 Kč a za to chcem niečo vidieť. Za tisícku to musí byť naozaj divadlo, oči sa musia popásť, ale ak platia aj herci a nie málo, tak divadlo sa nekoná.
Uživatelský avatar
J
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 169
Registrován: sob srp 20, 2011 2:00 am
Reputace: 1

Příspěvekod J » sob říj 22, 2011 7:20 am

Denis píše:Z BVV mi poslali mail o tom bazári lodí, tak za vystavenie lode v bazáre chcú 3000-Kč. Tak tí už načisto zošaleli. Keby mi tri tisíc ponúkli, tak by som tam moju loďku možno doviezol. A to všetko v čase internetu, kde je inzercia zadarmo? Sa spametajte chlapci.

Tá výstava je úplný omyl, platia vystavovatelia aj návštevníci. To ako keby v divadle platili herci aj diváci. Ak sa tam ja dovalím z Bratislavy, tak ma to s manželkou vyjde na cca 1000 Kč a za to chcem niečo vidieť. Za tisícku to musí byť naozaj divadlo, oči sa musia popásť, ale ak platia aj herci a nie málo, tak divadlo sa nekoná.


Nejsem odborník.... ale myslím že na všech veletrzích vystavující platí za místo.... nebo ne? Nemyslím, že v Bratislavě to tak není... Fakt ale je, že pokud bude někdo chtít prodat nafukovací kajak, tak jsou tři tisícovky za plac na veletrhu asi moc.
Uživatelský avatar
Ozzie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1983
Registrován: stř pro 23, 2009 1:00 am
Reputace: 41
Bydliště: pri Malom Dunaji

Příspěvekod Ozzie » sob říj 22, 2011 8:18 am

S výstavami to ide všade dole vodou. naša firma (nie lode) dávnejšie vystavovala aj 5 krát do roka. Žial z výstav sa stal jarmok pre rodinky s detičkami, pridala sa aj kríza a teraz sa už vôbec neoplatí vystavovať. Za štandy pýtajú nekresťanské peniaze, platiť ľudí a hotely, kedy sa to vrátí? nikdy. Preto výstavy vyzerajú ako vyzerajú. Dnešný bežný postup záujemcu dajme tomu o gumák je taký: Ide na výstavu napr. do Brna pozrie si, ohmatá, nafotí a potom si ho objedná z internetového obchodu z Nemecka o 25% lacnejšie.
Načo potom vystavovať? Prestal som chodiť do Budapešti, Brna a nepôjdem ani do Bratislavy. Zostává ešte Tulln tam sa oplatí ísť. Je to síce trošku drahé, ale je tam stále čo vidieť. Tam je iná kúpná sila, Rakúským firmám sa asi stále oplatí vystavovať. Keď sa nebude dariť tak žial zanikne aj Tullnská výstava.
V poslednej dobe na západe sú v móde domáce výstavy tzv. Hausmesse. Sú mi sympatické, lebo chodia tam ľudia od fachu, väčšinou na pozvánku, ale keď máte o niečo záujem, ste výtaný. Napr. Hausmesse u Bootefeichtner v Linzi 19. až 27. Novembra, pozvánka na webovej stránke.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti