systémová zpráva

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

avalon
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 0

Příspěvekod avalon » pon pro 03, 2007 10:10 pm

predstavte si ze mi nejaky " tronda " napisal ze uz mi nebudu chodit info o pridanych spravach do tejto debaty kedze som sem uz dlho nic nenapisal! Ma to znamenat, ze ak sem pravidelne clovek nepise a nevykecava sa tu, nema onho admin zaujem. Je mi to divne a myslel som ze clenom tejto stranky mozem byt aj ked si sem len chodim sem tam precitat nieco zaujimave, pripadne na nieco zareagovat a napisat k teme co ma zaujima ale asi sa mylim.
Mily " tronda ", nezabudni mi potom niekedy, mozno aj buducu sezonu, ked sa vyberies na Dunaji, hadzat mi lano a ziadat ma o pomoc :-)
Libor
bez hodnocení
Reputace: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon pro 03, 2007 10:34 pm

Milý avalone, to je ale pěkné nedorozumění :? Já myslel, že systémová zpráva je celkem srozumitelná.
Uvedu věc tedy na pravou míru.
Ten tronda jsem byl já (ale zaprvé mě to uráží a zadruhé nevím co to je), před pár dny jsem prošel přes systémovou tabulku, která zobrazuje kdo tu byl kdy naposledy, přesněji kolik uplynulo času od poslední návštěvy a ta zpráva zněla:

Dobrý den,

tento e-mail jste obdržel(a) jelikož jste registrovaný(á) na stránkách www.jachting.info .. Systém zaznamenal dlouhou dobu od vaší poslední návštěvy. Žádné další upozornění vám nebude zasláno.

Pokud si již nepřejete být zaregistrovaný(á), můžete nám o tom dát zprávu zde: http://jachting.info/modules.php?name=Feedback

S pozdravem team www.jachting.info

A tedy systém nebude posílat další upozornění o tom, že tu někdo dlouho nebyl. Jednou za rok taková zpráva stačí.
Vůbec to nemá co dělat jestli tu někdo vykecává nebo ne, jestli je nebo není členem. Smyslem bylo pročistit databázi členů. Pokud tu někdo nebyl 1/2 roku, tak možná už nechce být registrovaný atd. , dostávat zprávy atd. Mimochodem o zrušení registrace požádal pouze jeden.

Zpět na