Stanovisko jachting.info ke sporům některých uživatelů

Varování před údajně špatnými firmami, špatné zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 8868
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 128
Kontaktovat uživatele:

Stanovisko jachting.info ke sporům některých uživatelů

Příspěvekod Libor » úte pro 04, 2007 10:59 am

Stanovisko jachting.info:

Jachting. info, stránky o pohodovém jachtingu, nechtějí být a ani nebudou kolbištěm ani arbitrem nejrůznějších sporů.

Věříme v inteligenci a nadhled našich uživatelů, a proto zde ponecháváme i diskutabilní podněty, příspěvky, které nemají s jachtingem mnoho společného a od kterých se důrazně distancujeme. Nebráníme však nikdy svobodě projevu.

Připomínáme všem autorům, že neschopnost se dohodnout může být negativní reklamou pro všechny zúčastěné.


Sekce určená k ventilaci negativních zkušeností "Špatné zkušenosti" má v konečném důsledku někomu přinést užitek, vkládejte do ní pouze příspěvky, které nejsou s tímto očekáváním v rozporu a mají vypovídací hodnotu pro naše čtenáře. V podstatě lze vkládat jen uzavřené případy pro poučení ostatních. Probíhající spory nás nezajímají, ani je nebudeme nijak řešit. Takovéto příspěvky skončí v koši a po čase budou smazány!

Rozhodnete-li se přeci jen k uveřejnění vašich zkušeností, omezte se na stručné a věcné konstatování, toho co se STALO, nikoli co chystáte. Případně podepřete svá slova nezávislým posudkem, pokud to jen lze. Či jiným důveryhodným způsobem. Uzavřené kauzy nás naopak zajímají.

Vaši důvěryhodnost může podpořit uveřejnění Vašeho plného jména, fotografie a kontaktu na Vás. Opačného efektu je dosaženo, jedná-li se o Váš první a zároveň poslední příspěvek na tomto fóru. Též připomínáme, že soudný člověk si nedělá dalekosáhlé vývody pouze na základě jednorázové anonymní informace bez možnosti ověření.
Naposledy upravil(a) Libor dne úte pro 04, 2007 12:05 pm, celkem upraveno 2 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host