Reakce uživatelů na stanovisko webu ke sporům

Varování před údajně špatnými firmami, špatné zkušenosti atd.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Richard
věčný začátečník
věčný začátečník
Reputace: 63

Reakce uživatelů na stanovisko webu ke sporům

Příspěvekod Richard » úte pro 04, 2007 11:46 am

Moudře a pěkně píše jachting.info
pietro070
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod pietro070 » úte pro 04, 2007 1:24 pm

Stotožňujem sa tiež s názorom Libora,
niektorí "tiež uživatelia" si robia v tomto fore či už vedome, alebo nevedome, reklamu za každú cenu, s úmyslom : " aj negatívna reklama je reklama"
S takými príspevkami = šup do koša !
registrace zrušena

Příspěvekod registrace zrušena » úte pro 04, 2007 1:29 pm

Libor among others write:
Vaši důvěryhodnost může podpořit uveřejnění Vašeho plného jména, fotografie a kontaktu na Vás. Opačného efektu je dosaženo, jedná-li se o Váš první a zároveň poslední příspěvek na tomto fóru. Soudný člověk si nedělá dalekosáhlé vývody pouze na základě jednorázové anonymní informace bez možnosti ověření.

To by byla pohádka, ale myslím že v našem případě Solamyl a jemu podobní, se tímto řídit nebude, ať už je opravdový nebo uměle vytvořený /což je více pravděpodobné/
Because - identifikace není u většiny moderátorů a ani site admin maestra. Tak by určitě odpověděl Solamyl, kdyby žil..

Já osobně zde končím, zdejší hvězdy mi nejsou nakloněny.
Dal jsem dva příspěvky a oba jsou out.
Nerozumím.
Ahoj všem
Sedláček
Libor
bez hodnocení
Reputace: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte pro 04, 2007 1:40 pm

PhilpzKuby píše:Libor among others write:
Vaši důvěryhodnost může podpořit uveřejnění Vašeho plného jména, fotografie a kontaktu na Vás. Opačného efektu je dosaženo, jedná-li se o Váš první a zároveň poslední příspěvek na tomto fóru. Soudný člověk si nedělá dalekosáhlé vývody pouze na základě jednorázové anonymní informace bez možnosti ověření.

To by byla pohádka, ale myslím že v našem případě Solamyl a jemu podobní, se tímto řídit nebude, ať už je oprvdový nebo uměle vytvořený /což je více pravděpodobné/
Because - toto není ani u moderátorů a ani site admin maestra.

Já osobně zde končím, zdejší hvězdy mi nejsou nakloněny.
Dal jsem dva příspěvky a oba jsou out.
Nerozumím.
Ahoj všem
Sedláček

Výše uvedené je Váš názor a máte na něj právo.

Dovolím si jen odpovědět, že každý zde uvedený uživatel může uvést o sobě údaje jaké považuje za vhodné a účelné. Jestli jste dobře četl, psal jsem: může podpořit uveřejnění. Zdůrazňuji - může. To je stejné pro všechny.

Moderátor ani site admin nemají povinnost uvést více než sami chtějí.

Co se mne týče, máte veškeré informace v kontaktech jachting.info . Na rozdíl ode mne tak víte s kým jednáte.

A pokud něčemu nerozumíte, není nic jednodušího než se zeptat. Hvězdy zde jsou nakloněny všem stejně.
Nemám víc co bych tomu dodal.
registrace zrušena

Příspěvekod registrace zrušena » úte pro 04, 2007 1:57 pm

Sedláček Jihlava,
spolupracuji v teamu ER.

Hvězdy jsou opravdu nakloněny všem stejně??
stačí si přečíst moji odpověď na to, že jerryx asi nepřijede do Brna, a že je to škoda-rád bych ho poznal..
Ihned se do toho vložil RadekS a nazval mne Z.Šustrem / mimo jiné, ten se vrací z Boat Paris a má určitě plnou hlavu Šlancara :lol: /
a když jsem RadkoviS vysvětlil že nevím o čem mluví, nastoupil moderátor Pepa a napadl mne..
proč ne RadkaS-Šlancara?? proč mne, já śe držel tématu a tím byla besídka v Brně...

proto si za tím stojím a toto fórum není nakloněno všem stejně.

a rozumím úplně všechno a vím přesně o co jde.

Přesto Vám Libore děkuji za dodatek.

Hezký den
pecho
aktívní jachtař
aktívní jachtař

nakloněné hvězdy

Příspěvekod pecho » úte pro 04, 2007 2:23 pm

Kuwa kúúúúúúúci, nebuďte ve při, mě se zdá, že čím víc se blížej ty Vánoce, tím víc je tady nervozity, pojďte na všechno zapomenout,
co jsme si to jsme si, hoďme se do klidu a pojďme se bavit tou krásnou věcí- jachtařinou, moooooc vás o to prosím. Zdraví Pecho
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 156
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » úte pro 04, 2007 3:03 pm

Když někdo vydá nějaké stanovisko, netřeba k němu komentáře. Já si je přečetl a plně se s ním ztotožňuji. Jen na rozdíl od Libora, bych je zrovna uzamknul. Ale po bitvě každý generál....
Když se ale už komentuje, musím také něco ke komentářům. Aby byl všem stranám dán stejný prostor, o to se snažím co to dá a myslím si, že i přes některé excesy se to celkem daří. Někdy je těžké, krotit spravedlivé rozhořčení diskutujících.
Co se týká výše popisovaného příkladu nestrannosti. Nejsem zúčastněný, nevím podrobnosti, nevím kde je pravda a nejsem na žádné straně. Je mi celkem jedno jak to dopadne. Ale nemohl jsem si nevšimnout, asi jako spousta jiných, že inkriminovaný příspěvek v "Brně", vznikl cca 40 min. po Jerryxově vzplanutí a uzamčení jiné diskuse. Není nic jednoduššího, než si to prostě dát dohromady. A zase nevím jestli to byla náhoda, nebo úmysl. Ale o tom to není. Chyby se mohly stát a měli by jsme snažit, aby se dále nestávaly.
Ale:
Máme tu oficiální stanovisko vedení fóra. Respektujme ho, držme se ho a třeba i kontrolujme, jak je naplňováno. Konec, kotva, dál nepluji.
RadekS
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod RadekS » čtv pro 06, 2007 3:11 pm

Se stanoviskem Jachting.Info plně souhlasím a chápu jej.
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 156
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » čtv pro 06, 2007 5:23 pm

Někteří uživatelé nechápou základní principy komunikace na diskusních fórech. Já vám to trochu objasním.
Diskusní fórum se skládá z jednotlivých témat (vláken, topiců) a každé je svým nadpisem předurčeno k diskusi "o něčem". Nikde na celém světě se NEPŘIPOUŠTÍ, aby se ve vlákně založeném pro nějaký účel, probíralo kdo, kdy kde a ským. Tyto excesy se mažou a neukáznění a nepřizpůsobiví pisatelé se vylučují z kolektivu. A nenapomíná se mockrát. Co jsem účasten na jiných fórech, tak 1x, maximálně 2x.

Zdůvodu, které uvedl Baharis byly příspěvky rozdmýchávájící spory v tomto vláknu vymazány. edit vilma

Zpět na