Hala nebo stodola na pronájem, dlouhodobě

Vše kolem uložení na suchu, zimní stání na vodě.
Privátní, městské maríny atd. U nás v ČR, na Slovensku, oblíbeném Chorvatsku a jinde ve světě.

Moderátor: vilma

REMI
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Hala nebo stodola na pronájem, dlouhodobě

Příspěvekod REMI » ned led 06, 2019 8:42 pm

Ahoj hledám spolupodílníka/ky na dlouhodobý celoroční pronájem stodoly nebo haly na uskladnění lodi. Zjistil sem, že sehnat něco u vody není vůbec snadné. Nehorázné ceny v marínách se mi nechce platit, ale to vy, zkušení jachtaři už dávno víte . Pro mně je to vše okolo lodí nové. (Jsem štastnej, ale víc šedivej. . . jo, a také bez peněz) Prozatím mám místo ve stodole u kamaráda z práce, ale není to úplně ono, i když zaplať pánbůh za to. Volím variantu dojet k vodě spustit pojezdit a dát zpátky pod zámek. Nebýt vázán na jedno kotvící místo. Moje lodˇ má cca 1000 kg nastrojená. To vesele uvezu. Zatěžkávací test byla první cesta z Polska. A byl sem překvapený jak to super jelo. A i na údržbu a ,,tuning,, je lepší mít střechu nad hlavou. Tedy, beru to podle práce na autě. Třeba to někdo má jinak ...
Hledal sem na netu nabídky k pronájmu, je tam toho dost. Garáže bohužel nepřipadají v úvahu, z vozíkem mám cca7,5 metru a problém je i malá výška vjezdu.
Haly a stodoly jsou,některé s el. proudem i se zázemím . A to i v Praze. Něco sem našel u Labe něco u Vltavy. Velikost ploch je cca 100-600m čtverečních a i více. Cena měsíčního pronájmu zálěží od počtu kolik se nacpe zájemců do té které haly či stodoly některé jsou i vytápěné a s ostrahou. Někde sem se dostal dle hrubého propočtu velikost plochy a počet lodí i na cca 1200 kč za měsíc. Jasně že za komfort se platí. Ovšem raději budu stát levněji celoročně pod střechou dál od vody než draze u vody venku a jen pod plachtou.
Kdo by měl opravdu seriozní zájem dejte vědět, je to na osobní jednání.

Zpět na