Motorová 2 kajutová loď - diesel/benzin?

Rady pro začínající jachtaře

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

BigBlog
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Motorová 2 kajutová loď - diesel/benzin?

Příspěvekod BigBlog » pon úno 11, 2019 12:02 pm

Zdravím všechny... Rád bych zakoupil motorový člun na pobřežní plavbu na moři. Ne nový, ale max stáří do 5 let, cca 8-10 metrů, min 2 kajuty, wc... Má někdo zkušenosti s nákupem 2 kajutové motorového člunu? Zajímají mne názory na oddělené kajuty od salonu ano nebo ne? Je to praktické? Jak funguje u těchto člunů v maríně napojení na vodu a na el?... nebo např Jaký je praktický rozdíl mezi dieselem a benzinem (mimo to že je na naftu nebo na benzin... :D ) Má někdo konkrétní zkušenost s takovým člunem v marínách It a Hr s celoročním kotvením/parkování? Kolik platíte za rok? Jak zazimujete loď, popř taháte ji do čech? Jakou jste koupili? Jmenuji se David a jsem severočech. Doufám, že zde naleznu více podobných kolegů nebo kamarádů, kteří jsou zde určitě někde roztroušeni... nenašel jsem v ostatních odkazech a tématech vlákno pouze na toto téma, takže snad to nebude nikomu vadit, když to takto zde popíšu.... Je fajn, že je tu dost lidí, co se pohybuje na vodě, takže snad jsem správně. ;) Děkuji
Pokud jsem někomu šlápnul na kuří oko tak se omlouvám...můžete mne nasměrovat? děkuji :crazy:

Zpět na