Kanarske ostrovy

Pro ty co chtějí, nebo plují dál...daleko....

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

kutaturk
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0

Kanarske ostrovy

Příspěvekod kutaturk » stř úno 20, 2008 1:00 pm

Ahoj,

mate nekdo zkusenosti s pristavama na Kanarech? Cetl jsem, ze jsou Kanarske ostrovy posledni staci na ceste pres Atlantik - nevite, jestli je nektery ostrov/marina tim typicky poslednim pristavem na ceste pres velkou louzi?

Planuju se v breznu tak trochu po kanarech toulat a rikal jsem si, ze bych nakouknul i do marin. Zajimalo by me, zda by me tam nekdo pribral do posadky :-).

David
Achlamarin
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Příspěvekod Achlamarin » stř úno 20, 2008 7:41 pm

Ahoj brezen je brzo. Kdybys se zeptal koncem rijna uz budu neco vedet. Jinak take hledam info o tom a take bych rad kdyby tady nekdo o tom neco vedel takze se pripojim na dotaz.
kutaturk
nováček na fóru
nováček na fóru

Příspěvekod kutaturk » pát úno 22, 2008 3:22 pm

Ok tak budeme zjistovat a uvidime casem. Pokud v tam v breznu opravdu budu a neco zjistim, dam vedet. Jinak na delsi plavbu letos nejspis nebudu mit cas, rok 2009 by to mohlo byt lepsi. A snad nam do te doby zrusi viza do USA :-).
hastrmank
návštěvník fóra
návštěvník fóra

Kanáry

Příspěvekod hastrmank » pon úno 25, 2008 6:51 pm

Ahoj, v sobotu jsem vrátil z Tenerife,El Hiero, Gomera, Palma.Na Tenerife domovská marina San Miguel proud i sociálky, Los Gigantes to samé. Marin je samozřejmě víc ale píši kde jsem byl.
Gomera marina San Sebastian, proud i sociálky. San Salvador žádné sociálky ani proud, peníze berou jako kdyby bylo.Gran Rey Valey malá marína většinou obsazena. Jen jsme nakoukli a odjeli.
Ostrov el Hiero marina el Estaka, zase není proud ani sociálky ale placení ano.Při přistávání je dobré si vybrat místo u jediného žebříku, větší rozdíl hladin.
Ostrov Palma marina Sata Cruz plovoucí molo obsazeno, u mola nejsou žebříky ani proud a sociálky. Tam peníze nechtěli.
Poplatky v marinách cca 0,4 éčka za m2, Lagoon 410/katamarán/ 34 až 37 éček.
Nafta 0.78 é
Na mapách jsou mariny značeny. jsou tam udělané i waypointy s kurzem a vzdáleností.
Na Gomeře Pilsner za 3 éčka, Citroen C3 cca 27 éček
Ukazoval jsem naše i Chorvatské doklady ale neměli zájem je vůbec vidět, jen je zajímalo kdo je kapitán.Stačí jim vidět přistání. Zdravím HastrmanK
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 156
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » pon úno 25, 2008 8:56 pm

Ahoj doma, díky za informace.
Šel jsem v MapSource po tvých stopách a má dojem, že ty "maríny" bez sociálek nejsou maríny, ale pouze městská mola. Alespoň v mapách jako maríny nejsou značené. Až na jednu, Santa Cruz je značeno jako marína.

Zpět na