Arimar Seapioneer 430

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

lukasvlk
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Arimar Seapioneer 430

Příspěvekod lukasvlk » stř bře 26, 2008 12:57 pm

Zdravim, tak se taky pripojim, je to sice gumak, ale je muj a dela mi radost: www.arimarseapioneer430.atlasweb.cz
:)
alffa
Site building team
Reputace: 2

Příspěvekod alffa » stř bře 26, 2008 1:26 pm

Ahoj lukasvlk,
Vítáme Tě mezi námi a děkujeme, že jsi přispěl na společnou hromadu.

Gumák je také loď.
Jak zde záhy zjistíš, je to na foru skoro nejrozvinutější théma. ;)
Za teeam, alffa
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 90

Příspěvekod Denis » stř bře 26, 2008 9:09 pm

Kamarát mal podobný a rovnako velký gumák tiež s 40 k štvortaktom a mal spotrebu pri dvoch osobách a rychlosti cca 40 km/hod len 4 l/hod, teda neuveritelných 0,1 l/km. Ani som mu to nechcel veriť, ale viedol si starostlivo lodný denník s motohodinami a tankovaním. Dlhodobá spotreba vrátane jazdy na malý plyn bola 3,8 l/ hod.
Vadili mu na ňom 2 veci, vnútri nebolo dosť miesta aby si tam mohol lahnúť, teda natiahnuť si na chvílu kríže, pripadne si dať šlofíka. A druhá vada bola že pri prejazde vlnami to trochu prskalo, čo spolujazdcovi /žeby manželke :) / vadilo. V lete to ani nezbadáš, ale keď ideš na jar po rieke a slnko zájde za mraky, tak si to začneš uvedomovať.
Inak plavebné vlastnosti fantastické, 2-3 ludia na palube, rychlosť 40-45 km v optimálnych otáčkach, jazda po Dunaji cez vlny od vetra a večšiny lodí úplne v pohode.
Libor
bez hodnocení
Reputace: 83
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř bře 26, 2008 9:34 pm

Ahoj lukasvlk, taky tě vítám.

Máš moc pěkný člun a je vidět, že dělá mnoho radosti. Se stránkami jsis pěkně pohrál, moc pěkné :good:
lukasvlk
nováček na fóru
nováček na fóru
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lukasvlk » čtv bře 27, 2008 7:02 am

Zdravim Vas, diky za pozitivni ohlasy nad mym clunem a web strankami....

to Denis - spotreba 4-taktniho motoru je opravdu neuveritelne mala, mel jsem pred clunem 3 ruzne typy vodnich skutru a to byla opravdu katastrofa, spotreba byla opravdu hrozna. Kdyz jsem jel poprve clun vyzkouset, tak jsem neveril vlastnim ocim kdyz po celem odpoledni jezdeni na prehrade v nadrzi ubyly jen asi 4l paliva... Jsem s nim fakt spokojenej, mista na lezeni je tam dost a clun mi vyhovuje. Sice jsem chtel puvodne trochu vetsi model, ale jsem limitovanej garazi normalniho typu na skladovani, a neprojel bych dverma, mam tam dvere o sirce 215 a nasledujici model Arimar 470 (ja mam 430) ma bohuzel sirku 218 cm, a sfoukavat burty se mi opravdu nechtelo...

mejte se vsichni fajn, uz aby bylo leto...

Lukas

Zpět na