Orlík

Popis zajímavých míst na českých vodách

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Stibi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 48
Registrován: čtv kvě 15, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Stibi » úte črc 29, 2008 2:08 pm

Ahoj, byl jsem taky o víkendu na Orlíku a na vodu nemůžu říct nic špatného. "Totálně zelená" se mi nezdála. Ale každý vnímáme barvy trochu jinak :badgrin:
Dětí se koupalo hodně, včetně našeho ani ne dvouletého. Ale je Úterý, mohlo se za den a půl něco změnit :? :D

Stibi
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » úte črc 29, 2008 2:59 pm

Tak o víkendu jsem byl taky na orlíku, v sobotu jsme plachtili, vlajku jsem vyvěšenou měl a ještě firewal plachtil pod vlajkou jachting.info :)

Jinak voda byla perfektní, zelená mezi radavou a ždákovským mostem určitě nebyla, aspoň v sobotu nee, bych řekl, že letos je voda hodně nadstandartní co se řas týče.

No a od pátku tam budu zas, až do neděle, měly by jsme plachtit na Zvíkov a zpět :good:
Uživatelský avatar
ivik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 55
Registrován: stř dub 23, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod ivik » úte črc 29, 2008 4:00 pm

OK :D
Díky.... Ja si myslel ze to nebude tak hrozny :whist:
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

vlajky jachting.info

Příspěvekod firewall » úte črc 29, 2008 8:11 pm

Zdravím,

byl jsem o vikendu také na Orlíku a byl jsem tam i dnes. Voda je vpohodě. Kolikrát to bývalo horší, koupal jsem se a voda opravdu slušná. O víkendu jsem plachtil pod vlajkou jachting.info , potkal jsem dvě lodě myslim že Olivera a že jsem teda ještě viděl Charlie kousek od Orlíku. :) Kdo ještě plujete pod vlajkou jachting.info na Orlíku? ;) Koho tam budu moct potkat? Myslel jsem že potkám více lodí, vítr byl slušný, dnes to teda moc nefoukalo. :roll:
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » úte črc 29, 2008 9:14 pm

to firewall: Jo potkali jsme se u orlíku, mi jezdili jen tak na pohodu a pak jsme se koupali, ale vítr moc pěkný v sobotu. JInak kde tam přesně kotvíš?? Kotvíš volně v zátoce, nebo máš vyřízené nějaké kotviště?? Jsem ti psal SZ, ale odpověď nedorazila.
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod firewall » úte črc 29, 2008 9:28 pm

to Charlie: jj..koukal jsem, že jsi jezdil na pohodu. Dneska jsem jezdil taky na pohodu, ale spíše na motor bohužel :( moc nefoukalo. Posilal jsem Ti zprávu.

Taky by jsme mohli udělat nakej ten sraz na Orlíku, pod vlajkami jachting.info..a udělat společnou fotku. By nebylo špatné. :) Tak případně dejte vědět a můžeme to realizovat. Přihlašte se kdo plachtí na krásné přehradě Orlík. ;)
Uživatelský avatar
TerryV
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 27, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Příbram

Příspěvekod TerryV » stř črc 30, 2008 10:51 am

My taky plachtíme na Orlíku - Diké - zatím tedy bez vlajky.
Přeju šťastnou plavbu na Zvíkov a zpět, my se na to chystáme až koncem srpna :)

Jinak k čistotě vody na Orlíku - letos je to zatím absolutně na 1 - tedy aspoň mezi Radavou a Orlíkem. Oproti loňskému roku, kdy v téhle době již kvetla, je absolutně špičková! Otázka je jak dlouho to vydrží při těchto vedrech....
Uživatelský avatar
primax
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 7
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod primax » stř črc 30, 2008 2:04 pm

Dnes tj.30.7.jsem se vrátil z Orlíku a voda je naprosto bez závad.Jinak se na Orlíku budu plavit pod vlajkou jachting.info od 17.8.do21.8. a rád se s někým potkám.
Uživatelský avatar
bernau1
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: pát dub 07, 2006 2:51 pm
Reputace: 9
Bydliště: Most

Orlík

Příspěvekod bernau1 » stř črc 30, 2008 2:52 pm

Ahoj všichni,od 2.7 se s vlajkou na mé Sáře budu do 17.7 také plavit na Orlíku.Jsem též pro nějaký sraz. :cheers: :masslol:
Uživatelský avatar
Checker
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 62
Registrován: čtv črc 03, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Orlík

Příspěvekod Checker » stř črc 30, 2008 9:34 pm

Ahoj všem, já budu na Orlíku od 24.8. do 31.8. Sice jen na plachetničce z půjčovny, ale co, každý někdy začínal. Docela rád bych, někoho potkal, anžto jsem naprostý začátečník bez jakýchkoliv kontaktů v jachtařské obci a moc rád si s někým poklábosím....
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Orlík a sraz

Příspěvekod firewall » stř črc 30, 2008 9:48 pm

zdravím,

to bernau1: Tak to je fajn, myslím že jsem tě na Orlíku i zahlédnul s tvojí Sárou. Možná si mě viděl také, mám plachetnici jménem SANDRA a modré plachty, s těmi na Orlíku moc lidí nepluje, tak mě poznáš, samozřejmě že i vlajku budu mít :)

to primax: co máš za lod? jak se jmenuje? můžeme určitě někdy pokecat. Měli by jsme se poznat ;)

to Checker: to určitě nevadí že budeš na půjčený lodi, pokud se uvidíme, mě poznáš lehko, tak můžeme poklábosit :) kde si pujčuješ lod?

S ostatními se tam určitě poznáme...a čím více lodí s vlajkou jachting.info tím lépe :)
Uživatelský avatar
Checker
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 62
Registrován: čtv črc 03, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Orlík a sraz

Příspěvekod Checker » stř črc 30, 2008 10:51 pm

To firewall: U p. Eliáše, anžto ještě nevlastním VMP. Budu mít Neptuna 22. Chci si na příští sezónu pořídit vlastní, ale ještě chci zjstit co nejvíce informací o kotvení, zimování atd... No a taky VMP, to plánuji někdy v září, podle termínů SPS. Ale vlajku bych mohl vlastně mít už letos, že...? ;) Jdu se na patřičné místo na fóru zeptat
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Re: Orlík a sraz

Příspěvekod alffa » stř črc 30, 2008 11:01 pm

Checker píše:To firewall: U p. Eliáše, anžto ještě nevlastním VMP. Budu mít Neptuna 22. Chci si na příští sezónu pořídit vlastní, ale ještě chci zjstit co nejvíce informací o kotvení, zimování atd... No a taky VMP, to plánuji někdy v září, podle termínů SPS. Ale vlajku bych mohl vlastně mít už letos, že...? ;) Jdu se na patřičné místo na fóru zeptat

Nemusíš se nikde ptát.
Rozhodující je, že jsi uživatelem webu a majitelem vlajky "jachting.info".
Loď můžeš mít klidně půjčenou a je jedno od koho. ;)
alffa
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Re: Orlík a sraz

Příspěvekod firewall » stř črc 30, 2008 11:11 pm

Checker píše:To firewall: U p. Eliáše, anžto ještě nevlastním VMP. Budu mít Neptuna 22. Chci si na příští sezónu pořídit vlastní, ale ještě chci zjstit co nejvíce informací o kotvení, zimování atd... No a taky VMP, to plánuji někdy v září, podle termínů SPS. Ale vlajku bych mohl vlastně mít už letos, že...? ;) Jdu se na patřičné místo na fóru zeptat


To Checker: Jj...vlajku můžeš mít už letos, myslím že jsou navíc některé...to bude určitě vědět alffa a Libor, pokud vlajku ještě nevlastníš. Určitě můžeme pokecat, mojí lod snad poznáš. Mám jí tady i na foru, naké info ;)
Uživatelský avatar
Checker
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 62
Registrován: čtv črc 03, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Orlík a sraz

Příspěvekod Checker » stř črc 30, 2008 11:18 pm

Tak to je prima.... :good: Budu vyhlížet "vlajkové" lodě a hlásit se k nim...
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Re: Orlík a sraz

Příspěvekod firewall » čtv črc 31, 2008 2:11 am

Checker píše:Tak to je prima.... :good: Budu vyhlížet "vlajkové" lodě a hlásit se k nim...


JJ, vyhlížej, třeba se potkáme. A když budeš mít vlajku taky, tím lépe. :)
Uživatelský avatar
Stibi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 48
Registrován: čtv kvě 15, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Stibi » čtv črc 31, 2008 2:53 am

Než převezu loď z Orlíku na louži blízko mého drahého domova, také bych rád poznal podobné začínající zoufalce jako jsem já :D
Proto kdo se na to cítí, nechť se mi ozve, buď tady, nebo krzevá SZ. Mohli bychom se domluvit klidně i na nějakém konkrétním termínu a místě. Mohli bychom to pracovně nazvat "Sražené naplaveniny" nebo tak nějak :mad: Jen s tím sražením jsem to nemyslel úplně doslova :P

Tak já jdu zase rozklepávat nejtek, do rána to musí být ... :type:

Stibi
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Orlík a sraz

Příspěvekod Charlie » čtv črc 31, 2008 11:10 am

Checker píše:ale ještě chci zjstit co nejvíce informací o kotvení, zimování atd... No a taky VMP, to plánuji někdy v září, podle termínů SPS.


Čau, k tomu VMP, jestli jsi se ještě nepřihlásil na SPS ke zkoušce, tak září už nee, já se hlásil před měsícem a jdu až v řijnu, maj toho celkem hóóódně.

A to kotvení, jestli chceš kotvit na orlíku někde trvaleji, tak buď marina (to je cena 12.000kč za sezonu - míst je dost a pořád se rozšiřují, vo jsem zjišťoval, tak cena na orlíku jednotná), nebo bóje od povodí za 1060kč na rok, tu si teď vyřizuji já.

No a jak je to v jachtklubech co kotví na orlíku, to by mohl vědět někdo odtud??
Za každé info budu rád :)
Uživatelský avatar
TerryV
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 27, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Příbram

Příspěvekod TerryV » pát srp 01, 2008 8:04 am

Všichni, kteří se budete tento víkend plavit na Orlíku - ať už pod vlajkou jachting.info nebo bez - přijeďte se zúčastnit fun regaty Izolepa cup, který startuje v sobotu 2.8. ráno na Loužku. Více info zde: http://www.colins-yacht.cz/index.php?id=57
Přijeďte, bude veselo :D
Uživatelský avatar
Stibi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 48
Registrován: čtv kvě 15, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Stibi » pát srp 01, 2008 10:29 am

Samozřejmě Izolepu jedu, čili se tam uvidíme!
Stibi
Uživatelský avatar
primax
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 7
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod primax » pát srp 01, 2008 2:39 pm

to firewall:mám Neptuna 22 jmenuje se STORM a možná budu na Orlíku pondělí a úterý(4.a 5.)Určitě to budu vědět zítra večer. :)
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Orlík

Příspěvekod firewall » pát srp 01, 2008 2:43 pm

primax píše:to firewall:mám Neptuna 22 jmenuje se STORM a možná budu na Orlíku pondělí a úterý(4.a 5.)Určitě to budu vědět zítra večer. :)
ahoj, Ok, nevím jestli tam budu, možná joo :) Tak se určo poznáme podle vlajky.

Možná vyrazím zítra na Izolepa Cup , tak tam třeba bude více lidí plout pod vlajkou jachting.info. By bylo fajn. ;)
Uživatelský avatar
Stibi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 48
Registrován: čtv kvě 15, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Stibi » pon srp 04, 2008 3:15 pm

Tak máme Izolepu za sebou, můžu říct, že rozhodně splnila svůj bohulibý účel. Organizace skvělá, nálada ještě lepší a když zapomenu na Sobotní téměř-bezvětří kvůli tomu super fujavci v Neděli, bylo vše, jak by řekla Hanka, BÁJEČNÉ!
Díky za pěknou akci! Jelo 51 lodí, to byl pohled!

Stibi
Uživatelský avatar
TerryV
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 27, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Příbram

Příspěvekod TerryV » pon srp 04, 2008 3:34 pm

Super závod, souhlasím s tebou Stibi!!! Neděle nám to sobotní bezvětří krásně vynahradila. Když nepočítám tu spoustu chyb, který jsme udělali, tak to bylo super jachtání!
A navíc - nakonec bylo faaakt veselo :D
Mimochodem ty vlajky vypadají na lodích opravdu pěkně! :thmbup:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pon srp 04, 2008 4:32 pm

TerryV píše:Mimochodem ty vlajky vypadají na lodích opravdu pěkně! :thmbup:

A foto, ................ je kde :?: :gun: :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů