ATOL

Tipy a návody k výběru lodě. Zkušenosti druhých s výběrem lodě.

Moderátoři: Pepa, david, smike, vilma

Uživatelský avatar
RadekS
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 253
Registrován: úte črc 10, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Nové Veselí

Příspěvekod RadekS » pát črc 27, 2007 6:16 am

Lukáš píše:Ahoj, rád bych viděl toho tvého Atola, četl jsem na foru tvuj příspěvěk, já vlastním taky Atola , ale ne moc dlouho, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné ho převrátit a za jakych okolností..možna s ním maš větší zkušenosti než já. Používáš icq? Skype? Měj se...Lukáš

Lukáši nenechal jsi mi na sebe žádný kontakt, icq a Skype zatím neovládám, ale časem snad slepím stránku o mé lodičce, ale dřív než v zimě to nevidím.
U nás na Dářku prošlo Atolů asi 5, a dva už se převrátily. Ten můj přestane reagovat na kormidlo při náklonu 45 stupňů, a nekontrolovatelně vyostří. Pokud by ale ten poryv byl rychlejší, nebo bych nebyl ve střehu tak to vidím reálně.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát črc 27, 2007 10:13 am

RadekS píše:Lukáši nenechal jsi mi na sebe žádný kontakt, icq a Skype zatím neovládám, ale časem snad slepím stránku o mé lodičce, ale dřív než v zimě to nevidím.


To RadekS,
Nemusíš žádnou stránku lepit.
Svojí lodičku můžeš klidně představit zde, v sekci: Moje současná loď.
Sem pak dáš jenom odkaz. ;) alffa
Uživatelský avatar
firewall
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 107
Registrován: čtv črc 26, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Atol - moje současná lod

Příspěvekod firewall » pát črc 27, 2007 1:36 pm

Zdravím forum o plachetnici Atol, dal jsem svýho Atola do sekce moje součásná lod, tak se můžete podívat. Budu rád za jakékoliv rady a také bych uvítal kdyby jste svého Atola dali sem na forum. Rád se podívám.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host