Chemická čistička?

Palubní instalace, zařízení a výbava lodě pro plavbu.

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Pavel
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 24, 2006 12:04 pm
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Chemická čistička?

Příspěvekod Pavel » pát kvě 19, 2006 5:32 pm

Nevíte někdo kde lze pořídit chemickou čističku na vodu? Chci realizovat bydlení na Vltavě a myslím si, ?e se neobejdu bez chemické čističky vod.Díky Pavel
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Re: Chemická čistička?

Příspěvekod Anonym » pát kvě 19, 2006 8:58 pm

Pavel píše:Nevíte někdo kde lze pořídit chemickou čističku na vodu? Chci realizovat bydlení na Vltavě a myslím si, ?e se neobejdu bez chemické čističky vod.Díky Pavel

Pokud potřebuje? to, co co si myslím, podívej se sem. http://www.sts-slovacko.cz/ Sly?el jsem, ?e dělají dobré věci a taky nějaké malé, pro cca čtyři obyvatele.
Pokud by jsi potřeboval něco vysvětlit nebo uvést, tak tam mám osobní kontakty
Naposledy upravil(a) Anonym dne pát kvě 19, 2006 9:02 pm, celkem upraveno 1 x.
Pavel
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 24, 2006 12:04 pm
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Re: Chemická čistička?

Příspěvekod Pavel » pát kvě 19, 2006 10:59 pm

Baharis píše:
Pavel píše:Nevíte někdo kde lze pořídit chemickou čističku na vodu? Chci realizovat bydlení na Vltavě a myslím si, ?e se neobejdu bez chemické čističky vod.Díky Pavel

Pokud potřebuje? to, co co si myslím, podívej se sem. http://www.sts-slovacko.cz/ Sly?el jsem, ?e dělají dobré věci a taky nějaké malé, pro cca čtyři obyvatele.
Pokud by jsi potřeboval něco vysvětlit nebo uvést, tak tam mám osobní kontakty


Děkuji za typ, ale příde mi, ?e tohle jsou čističky pro čistění agresivních látek v provozovnách jako je malý autoservis atp. Určitě jsou učinné, ale pro moji potřebu naddimenzované.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » sob kvě 20, 2006 7:48 am

No, co jsem o tom sly?el, mají typy pro malé rodinné domky. To co tam uvádějí jsou asi maxima, čeho to je schopné. Mo?ná, spí? ne? jednoduchý popis by bylo lep?í si o tom popovídat. Znám se léta z vodáckého oddílu s Radkem Jano?kem. Jak jsem psal, mů?u tě uvést. Je to na tobě. :-D
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Re: Chemická čistička?

Příspěvekod ZdendaZ » sob kvě 20, 2006 10:25 pm

Ty jsi ten s tím houseboatem viď? Jak ti to nakonec dopadlo? Bude to v Praze realizovatelný?
Pavel
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 24, 2006 12:04 pm
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Re: Chemická čistička?

Příspěvekod Pavel » sob kvě 20, 2006 11:45 pm

ZdendaZ píše:Ty jsi ten s tím houseboatem viď? Jak ti to nakonec dopadlo? Bude to v Praze realizovatelný?


Jo jo jsem to ja, jestli vse klapne coz je z 99procent jisty tak v cervenci bydlim na Cisarsky louce...pak se muzes stavit juknout.....
Pavel
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 6
Registrován: pát úno 24, 2006 12:04 pm
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pavel » úte kvě 23, 2006 12:28 am

Baharis píše:No, co jsem o tom sly?el, mají typy pro malé rodinné domky. To co tam uvádějí jsou asi maxima, čeho to je schopné. Mo?ná, spí? ne? jednoduchý popis by bylo lep?í si o tom popovídat. Znám se léta z vodáckého oddílu s Radkem Jano?kem. Jak jsem psal, mů?u tě uvést. Je to na tobě. :-D

Dekuji, jestli je mozne poskytnout spojeni na toho cloveka budu rad. Pavel
Uživatelský avatar
ninja
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 46
Registrován: stř led 18, 2006 8:38 pm
Reputace: 0

Příspěvekod ninja » úte kvě 23, 2006 1:31 pm

pred 2 roky jsme chteli koupit na chalupu malou cisticku (jen pro chalupu - 4 osoby) a bylo s tim neuveritelne mnozstvi papirovani a behani po uradech. System nepamatoval na male cisticky a rizeni bylo stejne jako u velke cisticky odpadnich vod pro cele mesto. Vyjadroval se k tomu kazdy urad od hygieny, povodi az po hasice... Hruza.
Uživatelský avatar
ZdendaZ
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 120
Registrován: stř lis 09, 2005 10:47 am
Reputace: 0
Bydliště: Beroun

Re: Chemická čistička?

Příspěvekod ZdendaZ » úte kvě 23, 2006 11:17 pm

Ahoj Pavle,
děkuju za pozvání, přijedu se podívat moc rád:)!
Zdenda
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Čistička

Příspěvekod Anonym » stř kvě 24, 2006 10:29 am

Pavel píše:Dekuji, jestli je mozne poskytnout spojeni na toho cloveka budu rad. Pavel

Ahoj.
Tak jsem volal tomu mému známému. Je momentálně práce neschopen a asi je?tě dlouho bude. Odkázal mě na vedoucího obchodu, pana Haltmara, je to ochotný člověk, který o čističkách ví úplně v?e. Tel.:420 777 258 131, mail: obchod@sts-slovacko.cz
Ale je?tě říkal, ?e čističky (aspoň jejich) musí být zabudované v zemi, v nezámrzné hloubce. Tak ti nevím, jestli to bude pro tvé potřeby reálné.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů