Fórum,články, galéria

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte úno 13, 2007 11:07 am

Díky. Jinak pokud by byla potřeba osvětlit úpravu fotek, případně vysvětlit, jak se dá třeba u 100 fotek jedním klikem naráz Upravit rozlišení-Upravit stupeň koprese-Doostřit-Uložit, můžeme založit "malinký nejachtařský kroužek". :)
Nejsem sice žádný velký přeborník, ale to co ve Photoshopu potřebuji, to mám naštudované. :wink:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte úno 13, 2007 11:15 am

Baharis píše: můžeme založit "malinký nejachtařský kroužek". :)
Nejsem sice žádný velký přeborník, ale to co ve Photoshopu potřebuji, to mám naštudované. :wink:

Budu rád když se toho ujmeš, protože vidím, že nejen Pepa by to potřeboval. Dík.
Uživatelský avatar
Marty
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 25, 2007 1:00 am
Reputace: 3
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Marty » stř srp 22, 2007 10:00 am

Mohu prosím požádat, zda by někdo nevysvětlil ještě jednou způsob vkládání fotografií do příspěvků ve fóru. Nějak mi to nejde.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » stř srp 22, 2007 10:28 am

Marty píše:Mohu prosím požádat, zda by někdo nevysvětlil ještě jednou způsob vkládání fotografií do příspěvků ve fóru. Nějak mi to nejde.


jestli ti nestaci to co napsal alffa : Jak vložit příspěvek do fora i s obrázkem, tak by bylo dobre kdyby jsi dal vedet,
kde si se zaseknul. takhle se dost spatne radi a novy navod by byl asi stejny ;-)
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř srp 22, 2007 6:58 pm

No ono je to po uvedení nového modulu BBcode, trošinku odlišné.
To je pravda.
Časem na to udělám asi video tutorial.
Zatím postačí když Marty popíše to zaseknutí. Vyřešíme rychle. ;)
alffa
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » stř srp 22, 2007 9:14 pm

alffa píše:No ono je to po uvedení nového modulu BBcode, trošinku odlišné.
To je pravda.
Časem na to udělám asi video tutorial.
Zatím postačí když Marty popíše to zaseknutí. Vyřešíme rychle. ;)
alffa


:sorry: ja se sice stouram v kodu, ale vubec jsem si neuvedomil, ze jsem zmenil i tohle :oops:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř srp 22, 2007 9:26 pm

jerryx píše: ja se sice stouram v kodu, ale vubec jsem si neuvedomil, ze jsem zmenil i tohle :oops:


Jen se šťourej, to je dobře.
Ta změna je malá. No pro toho kdo vůbec neví, je ten můj návod nyní trochu zavádějící.
To je na mě. Udělám dodatek. ;)
alffa
P.S.
Nezapomeň na to video. :crazy:
Uživatelský avatar
Ferdinand
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 321
Registrován: pát dub 21, 2006 1:07 pm
Reputace: 0
Bydliště: Předklášteří

Nové zprávy.

Příspěvekod Ferdinand » čtv zář 06, 2007 8:47 pm

Chlapi, webmasteři, každý den se tady nahromadí určitě víc než 5 nových zpráv. No ale abych se každou hodinu koukal co je nového to samozřejmě nejde. A abych prohlížel pořád kdo co napsal zrovna dnes a kontroloval podle data, no jde to ale, zkrátka abych se vymáčknul, nebylo by možné , aby se mně místo 5-ti posledních zpráv zobrazovaly všechny zprávy za posledních 12 nebo nejlépe 24 hodin ? Nebo ještě lépe, všechny zprávy, které se objevily od mojí poslední návštěvy ? Já vím ono to tam cosi podobného nabízí, ale svítí, troubí, nejede :oops: Anebo mám zkrat mezi klávesnicí a židlí. Děkuji za odpověď.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Re: Nové zprávy.

Příspěvekod jerryx » čtv zář 06, 2007 8:56 pm

Ferdinand píše:Chlapi, webmasteři, každý den se tady nahromadí určitě víc než 5 nových zpráv. No ale abych se každou hodinu koukal co je nového to samozřejmě nejde. A abych prohlížel pořád kdo co napsal zrovna dnes a kontroloval podle data, no jde to ale, zkrátka abych se vymáčknul, nebylo by možné , aby se mně místo 5-ti posledních zpráv zobrazovaly všechny zprávy za posledních 12 nebo nejlépe 24 hodin ? Nebo ještě lépe, všechny zprávy, které se objevily od mojí poslední návštěvy ? Já vím ono to tam cosi podobného nabízí, ale svítí, troubí, nejede :oops: Anebo mám zkrat mezi klávesnicí a židlí. Děkuji za odpověď.


mas nekolikero moznosti:
  1. na uvodni strance se zobrazuje poslednich 20 zprav
  2. primo ve foru se zobrazuje ve stylu Britania 5 zprav (nahore) a ve stylu Jyrx 10 zprav (dole)
  3. a pak mas moznost (z hlediska casoveho nejlepsi) pouzit odkaz Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy - je to nahore na zacatku fora
Uživatelský avatar
Strycek_Bidlo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1171
Registrován: pon kvě 07, 2007 2:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Strycek_Bidlo » čtv zář 06, 2007 8:59 pm

...anebo používat RSS kanál :whist:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů