PLAVBA KAPITÁNŮ 2007

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

PLAVBA KAPITÁNŮ 2007

Příspěvekod Pepa » pát úno 09, 2007 1:19 pm

To : Baharis Vidím, že ti je zima asi také dlouhá, co to uchopi obráceně. Vybrat týdenní termín cca začátek květen. Kdo chce na moře, pošle přihlášku, to zn. 3500,-Kč. Do 7000,- na osobu se určitě loď sežene. Co zbude, použije se na výdaje. Po uzavření přihlášek /také dle počtu zájemců/ teprve vybrat loď.
Mají šanci dostat se na moře "v rodinném kruhu" ti, co to chtějí zkusit poprvé, ať už se chtějí učit nebo ne, tak ti, co je jim zima dlouhá. Veřejným hlasováním jsme tě většinou zúčastněných hlasů zvolili za kapitána :D - někdo tu nevděčnou funkci dělat musí. Pokud to jen trochu pujde - já se do posádky hlásím.
Naposledy upravil(a) Pepa dne pát úno 09, 2007 5:54 pm, celkem upraveno 1 x.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát úno 09, 2007 4:15 pm

Máš pravdu Pepo. Ta zima je hrozně dlouhá a člověk přemýšlí, jak to udělat. Mě začíná sezóna až 26.5.
Děkuji za důvěru. Nevím, jak se budou tvářit ostatní kapitáni, ale bývá zvykem, že každý si "odkapitánuje" alespoň jeden den od svítání do západu a ukáže ostatním, jak to dělá, jak se chová. Před posádkou která je poprvé na moři se nám dobře machruje, že? Ale né. Člověk se pořád učí a nevíš, co kde odkoukáš.
Jsem pro každou špatnost a pokud bude vůle vyplout, jsem připraven. Už jsem se o tom bavil na Idiotech s Liborem.
S tou cenou. Pokud by jste chtěli využít jednoho dne svátku, tak třeba na yachtnetu jsou lodě B36 B37 v týdnu od 5.5. 880 až 920 €. To je při šesti lidech 4125 až 4313 na osobu. Plus 100€ transitlog. Někde je i vceně.

EDIT: Ale ani proti dubnu nic nemám....
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon úno 12, 2007 6:49 pm

Denis píše:Nie som proti spoločnej lodi, resp by som išiel, ale treba to naplánovať skorej. Loď na jarnú plavbu je objednaná a viac ako týždeň nezvládam. Baharis, to je iný matador. Toho by som nechcel mať ako zamestnanca. Furt je na mori.

Denisi ty nevíš, že "Mladý ital v létě nepracuje a v zimě tančí?" :D Jinak mě by jsi jako zaměstnance nezaplatil. Jsem hrozně drahý. :wink:

Ale teď jsi mě dostal. Celkem jsem se srovnal s teorií "vlastníků", že si stavíte lodě, protože trávíte dlouhé měsíce na moři a charter by vyšel moc draho. A teď tu na sebe látneš, že se nemůžeš dostat na moře na víc jak týden v roce?

Ono ale nejde jen o Denise. Jak vidíš Pepo, není tu od nikoho ani čárka. Všichni mají asi svůj program, svoje partie a svoje zvyky, které nemíní opouštět. V parlamentu by řekli: "Není politická vůle." Tak to asi odtroubíme....
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon úno 12, 2007 6:58 pm

Baharis píše: "Není politická vůle." Tak to asi odtroubíme....

Tak rychle bych to nevzdával. Český človíček bude vyčkávat do poslední chvíle. Až nahodíš konkretní termín atd. a budeš dostatečně dlouho vyčkávat, dosáhneš nějakého výsledku. Copak jsi to nepoznal při organizování setkání s IvanemOrlem? Jaký byl průběh přihlášek. Takových jako Denis, co řeknou ano (nebo ne) hned na začátku a taky to splní, je dnes už jako šafránu :!:
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon úno 12, 2007 7:37 pm

Libor píše:Takových jako Denis, co řeknou ano (nebo ne) hned na začátku a taky to splní, je dnes už jako šafránu
V tomto máš Libore pravdu. Ale co chceš dělat? Mám (nebo máme s Pepou) zaplatit loď a čekat, jestli se někdo přihlásí? Tak to nejde dělat. Něco ti napíši.
- Začali jsme v Hodoníně tradici pánských jízd "Apalucha a fungovala několik let. Je nás sedm a nikdy nemůžou všichni.
- V roce 2005 začaly být problémy s přihlášením a placením. Poslední opozdilec platil týden před odjezdem.
- V roce 2006 jsme vyhlásili termín akce a termín přihlášení/zaplacení zálohy. V termínu jsme byli tři a akce se zrušila.
- Letos se opět zvolil termín a "přihlášen je ten, kdo zaplatí" zálohu do konce února. Je 12.2., čtyři mají zaplaceno, pátý bude zítra a jeden náhradník čeká s penězi, jestli zbude místo.
!!! Žádné přemlouvání. Chcete - jedem, nechcete - nejedem !!!

Ono s Idiotama to bylo trochu jinak. Ivan zadarmo, sál zadarmo, investice byla trochu starostí, trochu vlastního času na komunikaci s lidmi a jedno odpoledne.
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon úno 12, 2007 8:31 pm

Ak by sme sa dohodli skorej, že na jar ideme na plavbu, tak počítaj. Teda ak by si išiel, teda Ty, Pepa, Ja, môj kamoš Cyril a Bilardos s kamošom.
S tým týždňom dovolenky je to bohužial pravda. Malý podnikatelia to máme ťažké, 24.je DPHčka, 10. sú výplaty, medzitým splatnosti faktúr. Trochu s tým dokážeš hýbať, ale moc nie a ešte k tomu ťa to stojí vela úsilia. Nikdy v živote som nemal 2 týždne dovolenky v kuse! A to ešte ako živnostník nemám dovolenku, ale len neplatené volno. MERDE, alebo po našom nasrať na taký život. So 58 ročník, tak kolko dovoleniek mám ešte pred sebou? :wink: Nič moc. Tak som prijal " soubor opatření " ako s. Štrougal, predseda vlády ČSSR a idem do dôchodku. Tak na to si staviam loď. :D Mohol by som ešte 10-15 rokov makať a do dôchodku si loď kúpiť. Ale radšej si ju postavím teraz a pekne si ju užijem. Ak Boh dá. Aj tak otročíme celé dni, rok za rokom, aby sme dali naše prachy vyrehotaným arabom, rusom, nórom, alebo Hugovi Čávezovi za ropu a plyn. Keby tá banda mala žiť z nás jachtárov, pokapali by od hladu.
Uživatelský avatar
Frantisek
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 265
Registrován: čtv srp 24, 2006 9:00 pm
Reputace: 0
Bydliště: Presov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Frantisek » pon úno 12, 2007 8:37 pm

Súhlasím s Liborom, že je trochu predčasné to vzdať, úprimne povedané, táto ponuka prišla s krížikom po funuse. Máj mám obsadený Gréckom a presný termín este sám neviem, lebo to nezáleží na mne, takže možno by to chcelo len vytvoriť ponuku zavčasu a trochu konkrétnejšiu (január 2008 mám už obsadený :-)) študijnu plavbu by som rád prijal, ale najbližší termín je koniec augusta, alebo začiatok septembra.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon úno 12, 2007 9:47 pm

Ty máš Franto už rozplánovaný rok 2008? Tak to chcete plánovat plavbu kapitánů na r. 2009? Nezlobte se, ale to nemůžu slíbit. Tak daleko neplánuji, to ani nevím, jestli tady ještě budu.... :twisted:
Pepa to tady začal, já se jen přidal. Až se rozhodnete, mě stačí říct dvě hodiny před odjezdem. :wink:
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » pon úno 12, 2007 10:33 pm

/Denis/Ten tvůj poslení výkřik do tmy bych mohl klidně jen okopírovat a rovnou podepsat. Taky to tak cítím, ale bylo hůř /a může zase být/ ani se mi o tom nechce ale vyprovokoval jsi to. Od 91 do asi 99 podtrženo a sečteno jsem byl 3 dny nadovolené. Pak jsem řekl A DOST, od toho 99 si každý rok vyberu 4 týdny dovolené, jako každý normální člověk i kdyby se mělo podělat kde-co, zbytek roku se snažím, abych na ty dovolený měl.
Děti sice stihly odrůst, to ale moc nevadí, umím je zlákat - obecně řečeno mám kolem sebe samé třicetileté starce...to by bylo dlouhý povídání.

/Baharis/ Plně chápu tvé povzdechnutí /nechce se mi psát rozčarování, tím to umocním/ tolikrát tu zaznělo, že ten či one by si to rád zkusil či že zima je dlouhá.Sám to také tak cítím.Tak jsem si řekl, že v tom množství lidí nemůže být problém dát do kupy 6-8 lidí.Loď za dobrou cenu dokážeme sehnat. Beru jako samozřejmost,že jedu svým autem, tak 3 další už mají odvoz až k lodi... no 20 m po molu musí dojít. Tak jsem zvědav, jestli se tu najde pár zájemců, co napišou ...kdy jedeme?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pon úno 12, 2007 10:45 pm

Vím své o tom, jak je těžké dát dohromady i jen těch 6 - 8 lidí. :wink:
Co se týká termínu, jak už jsem psal v první reakci, začínám 26.5. a pak to mám celkem nabito. Takže od této soboty do 19.5., s pauzou 21.4. (švagrove padesátiny). Pro pracující, kteří by chtěli využít svátku na ušetření dovolené, je tam 15. 18. a 19. týden. V tomto období jsou lodě za hubičku a předpoklad plných plachet. :D
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » úte úno 13, 2007 1:25 am

Zdarec Oldo,rád Tě tady vidím. 8)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte úno 13, 2007 10:59 am

Děkuji Monty :oops:
Ve své sebestřednosti jsme úplně zapoměli na původní důvod a účel tohoto vlákna. Tímto se omlouvám Oldovi a prosím admina, aby příspěvky netýkající se původního tématu přesunul do nově vytvořeného vláka PLAVBA KAPITÁNŮ
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » úte úno 13, 2007 11:06 am

Baharis píše: prosím admina, aby příspěvky netýkající se původního tématu přesunul do nově vytvořeného vláka PLAVBA KAPITÁNŮ

To jsi mohl udělat sám. Jseš taky moderátor. A dělit se dají fóra, ne rozhazovat příspěvky jak brambory. Když to udělám budeš muset to fórum co jsi založit smáznout a příspěvěk dát do toho nového znovu :!: Nebo tu budou zase 2 témata pro jednu věc.
Dole pod fórem je tlačítko // (rozdělit toto téma), zkus ho.
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » úte úno 13, 2007 11:21 am

:D Já na nic nenarážel. :D Já chtěl fakt jenom pozdravit Oldu. :D
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

PLAVBA KAPITÁNŮ 2007

Příspěvekod Anonym » úte úno 13, 2007 11:22 am

Ale mě to rozsvítilo v hlavě....
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » úte úno 13, 2007 10:52 pm

To: Baharis. Tímto příspěvkem tě asi nepotěším. Čtyři hodiny se přemlovám, že mi to může být jeno, ale není. Je pravda, že jsme byli u toho, když se rozfoukával ohníček tohoto tématu. Vždy jsem však psali o společné plavbě návštěvníků jachting.info. Těch, co je jim zima dlouhá,těch co mají touhu si to jenom zkusit, ať už se chtějí něco přiučit nebo jenom tak plout pod plachtami a já jsem to také tak myslel. Ovšem tak jak jsi nyní tuto myšlenku nazval - PLAVBA KAPITÁNŮ 2007 -posuď ještě, zda je to ten správný název.Jak chceš, aby se ti do toho hlásili i "normální lidé", ty které jsem měl na mysli já. Tím bombstickým názvem nerozhodíš 30-40 lidí, co tu dlouhodobě sedí skoro každý den, ale co ti, co přišli před týdnem nebo přijdou za čtrnáct dní, nebo jen tak nakouknou. Kdo najde odvahu hlásit se do PLAVBY KAPITÁNŮ. :?:

Ještě ti odpovím na tvoji dotazníkovou akci :shock:
/jsem ochotný konfrontovat své dovednosti/znalosti na společné plavbě?/
To tedy ani náhodou. :!:
Konfrontován jsem každý den s lidskou hloupstí, lhostejností, problémy v nejrůznějších rovinách. Jedna z mála věcí co mne drží nad vodou, je vidina pár dní strávených na moři. Já si tam jedu opravdu odpočinout a rozhodně tam nehodlám provádět žádnou konfrontaci svých dovedností a znalostí. S kým a proč budu konfrontován?To chceš abychom strávili týden tím, že si navzájem budeme dokazovat že moje A je dobře a tvoje B špatně. Proč to tak hrotíš. Jediný, co udělám a toho si nikdo třeba ani nevšimne, že si velmi pečlivě ohlídám, abych nikoho neutopil, :D aby nikdo neutopil mě :D a udělám vše pro to aby nebyla utopena nebo poškozena loď. Vše ostatní je otázka společné vůle, jak prožít hezkých pár dní. A pokud jde řekněme o předávání nějakých zkušeností? velmi rád budu nasluchat každému, kdo mi bude mít co říct, já budu naslucht i když nebude mít co říct,ale v tom případě budu spíše nasluchat moři :D . Pokud naopak někdo usoudí, že já bych mohl míti co říci jemu..položí li sto otázek- dostane sto odpovědí.

Prvotní myšlenka je dobrá, neopoušťejme ji.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř úno 14, 2007 8:18 am

Ale Pepi, proč bys mě "nepotěšil"? O každém názoru/myšlence se přeci dá diskutovat. Když muži mluví, zbraně mlčí. :wink: Zbytečně jsi se čtyři hodiny užíral. :)
- Jsou tu stovky registrovaných, ale jen několik jedinců aktivních. S těmi si tu povídáme a ty bych chtěl já poznat osobně. Těch 30-40 lidí kteří tu sedí a nikdo o nich nic neví sice zvedá návštěvnost stránek, ale mě moc nezajímají. Dobře se baví se tím, že sledují naši diskuzi bez toho, aby byli ochotni byť jen napsat "Ahoj."
- Ti co jsou aktivní, ve velké většině jsou kapitáni a ti mě zajímají.
- Slovo "konfrontace" sice může znamenat souboj do první krve, nebo dokonce na život a na smrt, ale také prostou, nenásilnou výměměnu zkušeností. Jistě znáš význam výrazu "provozní slepota". Týdny a roky pluji/jeme s lidmi neznalými moře a vše co udělá kapitán, udělá správně. Já bych se vůbec nebránil tomu, jeden den ukázat jak vedu loď já a potom tiše sedět v záďovém koši, sledovat ostatní kapitány a říkat si: To je dobré, to není dobré, ale podívejme, ono to jde udělat i takto....."
- Není to v žádném případě touha dokazovat si, kdo je jepší, až nejlepší. Jde mě spíš o to poznat něco nového, něco se přiučit a hlavně si prostě pokecat v reále a ne jenom přes tu pitomou klávesnici.
- Ještě k těm stovkám návštěvníků stránek, co nebudou mít odvahu se přihlásit. Je tu sekce "Hledám posádku, volná místa na lodi"? Za celou dobu existence fantastických Liborových stránek, jsem nezaznamenal případ, kdy by někdo napsal, hledám posádku, chtěl bych plout. Vždy to je obráceně.

Co závěrem. Nemám patent na rozum. Všechny mé snahy (setkání v Brně, beseda Idioti) směřují k tomu, poznat lidi s kterými si tu píšeme. Jsem z generace která nevyrostla na internetu, ale zpívala písničky u táborových ohňů, vykládala příběhy a hlavně, tiskla si ruce a dívala se do očí. To se mě povedlo třeba u tebe, Libora, Denise a několika málo jiných a byl jsem velmi rád.
No, já nevím. Je to tak špatná myšlenka?
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř úno 14, 2007 9:38 am

No je pravda že se to mohlo jmenovat třeba „PLAVBA KAMARÁDŮ“.
Ale vyrostl jsem zřejmě u stejných ohňů jako Baharis.
Tak jsem si to také tak přeložil.
Ani mě nenapadlo že bychom se tam měli na sebe nějak prsit.
alffa :wink:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř úno 14, 2007 10:20 am

Poslední postřehy jsou správné a pochopitelné. Dobře také rozumím co chtěl říci Pepa
Pepa píše:Tím bombstickým názvem nerozhodíš 30-40 lidí, co tu dlouhodobě sedí skoro každý den, ale co ti, co přišli před týdnem nebo přijdou za čtrnáct dní, nebo jen tak nakouknou. Kdo najde odvahu hlásit se do PLAVBY KAPITÁNŮ.

A to je ten problém. Pro protřelé návštěvníky fóra je to jasné. Ale jsou tu i jiní a na ty se jaksi pozapomělo, nebo nebral takový ohled. S podobným přístupem nikdy nic nenapíší a bude tu diskutovat stále stejný okruh lidí. A to není správné. Zapojit by se měl naopak co největší počet lidí. A ti aktivnější by je neměli odradit.
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » stř úno 14, 2007 6:08 pm

Není to vůbec špatná myšlenky.Nakonec i ta samotná plavbu může být krásná.Vždy to bude záležet na konkrétních lidech, kteří se ji zúčstní.
Jedná se vlastně jen o jakýsi úhel pohledu na tutéž věc. Já jsem měl od začátku nějakou předstvu a domníval se, že ty máš stejnou. Tvůj úhle pohledu na věc se změnil /nebo nezměnil a jen jsi ho upřesnil/.Protože to byla změna vcelku zásadní, cítil jsem nutnost tě na to upozornit,nic více a vcelku to považuji za uzavřené. Tvé pojetí, jak jsi nyní vysvětlil,nebylo nešťastně formulované, za což jsem ho považoval, ale v zásadě vědomé zúžení cílové skupiny. Jinak řečeno ty chceš jet s přátli, s kterými si tu každý den povídáš. Kdo ti to může mít za zlé? nebo říci, že to je špatná myšlenka. Jsou-li věci řečeny jasně a srozumitelně, nebývá prolém je pochopit. :!:
Hlavně, když nebudeš trvat na globální konfronaci ústící v lokální inzultaci s následnou deviaci primární interpersonální komunikace. :D

To:alfa Viď , že jsi tím nechtěl říci, že já viděl táborové ohně jen v televizi? :D
Ty jsi tím jen prokázal, a já o tom nepochybuji, že patříš mezi těch domácích 30-40 lidiček.
P.S. Ihned jsem zalitoval, jak jsem se do tebe výše "opřel" Já vím, ono se to radí nebo dokonce kritizuje. Píšeš, že chceš letos dokončit interiér své lodě. Na to je třeba 1000 různých lišt a lištiček, tak na oplátku, udělej soupis toho co ti chybí a já ti to tak do 3 týdnů zajistím. Chtělo by to založit si téma na tvoji loď.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř úno 14, 2007 6:35 pm

Pepo,
určitě jsem nic takového nechtěl říci.
Co se týče toho opření,…s tím si nelam hlavu, já to tak moc, zase neprožívám a dokonce jsi měl i trochu pravdu.
Už se s tím s**u pátý rok. Tak ten týden by mě neměl zabít. Ale já to znám to by nebyl týden.
S přípravou a následným prožitím, nejméně měsíc. Ty prachy v tom také pochopitelně hrají určitou roli. A ten hrnek není moc velký.
Tu mou lodičku sem určitě dám. Jen co si někde vypůjčím foťák. Jinak jde o Pavii ( Ing.Maximovič). 7,30 x 2,30 ploutvokýl 2t / balast 500kg Práce ještě jako na kostele.
alffa
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř úno 14, 2007 6:36 pm

Fajn Pepo, dobrý. Je jasné, že komunikace s mezičlánkem klávesnice je těžší, než přímo na hubu. Hůře se vysvětlují myšlenky a víc se musí přemýšlet, jak to ten druhý myslel.
Já opravdu vycházel z toho, že s cizími lidmi jsem na lodích pořád a tuto aktivní komunitu považuji za přátele, které bych někdy i rád viděl. A v akci by to bylo úplně nejlepší. :wink:
Tím ale v žádném případě nechci zavírat dveře neskipperům. To probůh ne. Já teda nevěřím, že se dají dohromady lidi alespoň na jednu pořádnou loď. To je má praxe a zkušenost. Ale kdyby, !KDYBY! se poskládalo dvacet lidí, není přeci problém vyplout se třemi loděmi. V květnu 2003 dal Aleš M. dohromady šest posádek na E 31. Spolu jsme kotvili, když foukalo tak jsme si zazávodili, paráda. :D Mám to ve fotogalerii.

Že by se mělo zapojit co nejvíce lidí Libore je všem jasné. Jenomže oni se nezapojí. Nikdo jim nebrání, ale oni nechtějí. Jim stačí číst články a pozorovat tady ty naše choré výplody v diskusi. Jó, kdyby jsi vypsal, že za každý příspěvek do diskuse dáš bůra, to těch 398 registrovaných uživatelů jinak otáčelo. :roll:
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř úno 14, 2007 6:54 pm

Baharis píše: Jó, kdyby jsi vypsal, že za každý příspěvek do diskuse dáš bůra, to těch 398 registrovaných uživatelů jinak otáčelo. :roll:

Za diskuzi asi ne, někteří jsou moc ukecaní (známé firmy nebudu jmenovat), to bych prodělal i gatě. Ale jestli najdu sponzora tak za článek by mohla být i pětka :D
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř úno 14, 2007 6:55 pm

:D :D :D
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » stř úno 14, 2007 7:01 pm

Baharis píše::D :D :D

Nevím co je na tom k smíchu :?: :!:
Asi jses dovtípil kam jsem si tě zařadil, :D :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů