PLAVBA KAPITÁNŮ 2007

Setkání, regaty, výstavy a akce pořádané v souvislosti s jachtingem

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř úno 14, 2007 7:10 pm

No právě... :cry:
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » stř úno 14, 2007 7:35 pm

Alfa - nešlo ani tak o fotky, já měl na mysli oddíl "moje současná loď", aby jsi o ni mohl psát.
Tvému rozjímání o nějakém měsíci tedy opravdu nerozumím. V pátek před odjezden makám normálně do 16 hod. V těch 16 hod hodím tašku na zem a začnu se balit. Tak v cca 17,30 sedím v autě a vyjíždí. Když mám dobrý čas, nebo jsem hodně unaven 02-0.4 hod zdřímnu. cca 12-14 hod jsem v Biogadu, tkže mám trochu zálohu, loď přebírám 15-16 hod. Návrat v sobotu. 09 hod. předání lodě, 10 hod. odjezd 0.0 -01 Praha, o hodinu později jsem v posteli, v neděli přispím, to je fakt, ale v ponděli ráno jsem na strtovní čáře. Tak jaký měsíc. Zálesák a tramp, milovník táborových ohňů se přeci nebude týden balit a týden vybalovat. Dobře, zabalíš si v klidu ve čtvrtek večer a vybalovat se budeš celou neděli. :D :D :D

Baharis - Nemusí to být 20 lidí, nemusí to být ani posádka na pořádnou loď. Klidně si veznu Elan 31 New /krásná nová lodička/ a aspoň nezapmenu jak s pínou. Stavíme a kupujeme loďe cca 6,5-7 m a sníme, jak s nimi obeplujeme svet, tak to snad na té skoro 10 metrovce nějak ten týden přežijeme. Pro čtyři lidi vyjde /květen/ á cca 4900, jedno auto a jede se.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů