SEA SCOUT po česku

Zde se můžete představit a ukázat svou loď ...

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
Eidolon
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 02, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Eidolon » čtv dub 03, 2008 10:31 pm

Tak problém vyřešen ale pro mě to nic nemění bohužel jestli toto je vykreova dokumentace k te lodi co stavi pan Karel tak to nechapu viz priloha...

Obrázek
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pát dub 04, 2008 8:50 am

Karle, držím palce od začátku až do konce. Dobrá práce.
Uživatelský avatar
Eidolon
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 02, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Eidolon » pát dub 04, 2008 12:07 pm

Samnozřejmě také sržím palce je to nadherna lod kdyby nekdo nahodou mel vykresovou dukumentaci kteto prekrasne plachetnici at mi napise na mail SedlacekS@seznam.cz nebo ICQ:2637759111 předem moc díky a ještě jednou GoodLuck :good:
Uživatelský avatar
karel
Macher
Příspěvky: 434
Registrován: úte lis 21, 2006 1:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Oleško , Praha západ

Příspěvekod karel » ned dub 06, 2008 12:49 am

Ahoj všichni , chtěl bych se omluvit že jsem se dlouho neozval , ale musel jsem bohužel řešit jiné problémy než přináší stavba lodě .
S lodí jsem díky tomu moc (čti vůbec) nepokročil . Až minulou sobotu jsem si zapracoval a vyřezal a spasoval druhé boční police do přídě , a boční vzpěry zadní lavice .Přes týden jsem po chvilkách dopasoval lišty do vchodu , a navařil úchyty žebra ke kýlové konstrukci. Pro mě hodně důležité je ovšem to , že jsem zjistil že mám kamaráda který je ochoten mě udělat kompletní elektroinstalaci , a ještě ke všemu tomu skutečně rozumí (jsem v tomto směru dóst mimo). Dostal jsem od manželky (asi výročí ?) sadu nerez nádobí se skládacíma držátkama , takže se dá složit do sebe jako ešus , a nerez sklénky na drahé víno a levnou vodu . Obojí se mě vejde do kuchyňského mikro koutku co jsem si nakreslil .

Ahoj maxik , díky za palce a já ti je na oplátku držím s tou opravou kormidla , no a novinky snad už budou zase častěji .

Ahoj Eidalon , s plány mojí lodi to není jednoduchý . Problém je , že už nejsou v nabídce , nevím proč ale nejsou . Ale i když byly k mání , tak se počítalo s tím že člověk který si je pořídí bude mít v počítači AutoCad nebo alespoň prohlížeč v kterém je možno kótovat (ten by měl jít stáhnout zdarma) .Bez toho by byly ty plány k ničemu .To co máš ty je jen studijní náhled.
Chci Mortenovy poslat nějaké další fotky ze stavby , zeptat se ho proč dal Sea scout do důchodu. Když budeš chtít tak bych se zeptal co by se s tím dalo dělat když ty chceš plány které on už oficiálně nemá . Jo a prosím když se ti líběj ty plachetnice tak mě stačí ten Karel bez pána .

Ficcusy já s tím počítám že mě držíš palce :D . Jen jsem čekal že už tu budeš mít svoje téma , něco jako „Hartlejka snadno a rychle“ nebo „navzdory všem OD 16“ :whist:
Uživatelský avatar
Eidolon
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 4
Registrován: stř dub 02, 2008 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Eidolon » ned dub 06, 2008 7:18 am

To je fajn Karle díky kdyžtak písni jak to dopadlo jinak doufam ,ze to stihnes dostavet co nejdriv ;)
Uživatelský avatar
bomba
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 512
Registrován: stř úno 27, 2008 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod bomba » ned dub 06, 2008 9:44 am

Ahoj.O těch vařičích něco vím,ten horní má rozměry 36-36-12,5cm a váží1,8kg v N stojí 60-70 euro a dá se k němu dokoupit různý doplnky gril touster a pod.Ten druhej je o něco větší,ale o malinko.podívej se na WWW.AWN.de dooddělení kocher a tam sou neni problem ho přivést je to v mníšku pad alpou a mam tam kámoše příští týden budu objednávat solar ventilátory ale možnost dovoyu je kdykoliv.to platí pro všechny.Děkuji za upravení WWWadresy.

přímý link na kochen: www.awn-shop.de/shop/produktliste/11/01 ... liste.html /Sm
Uživatelský avatar
bernau1
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: pát dub 07, 2006 2:51 pm
Reputace: 9
Bydliště: Most

SEA SCOUT po česku

Příspěvekod bernau1 » ned dub 06, 2008 3:39 pm

Ahoj Karle,jen taková maličkost,já osobně jsem spokojen s malými nerezovými miskami,do hlubších jde dát vietnamská rychlopolévka :D a perfektně se dají složit do sebe.Nezaberou vůbec místo v minikuchyňce,dá se v nich i vařit a v písku něco připáleného odrbat.To jen pro případnou inspiraci ;) Ahóóój
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » ned dub 06, 2008 4:27 pm

Karle, díky za pobídnutí :D
Dělám na "tom" pořád, akorád to jde všechno pomaleji něž bych chtěl (v práci po mě pořád něco chtějí ... :mad: ). Navíc začala motosezona, takže navíc budu dělit čas mezi dalšího koníčka.
Jo a ve hře je další varianta k H16 a OD16. Další 16ka 8) Sakra :D
Uživatelský avatar
halladin
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1809
Registrován: pát srp 17, 2007 2:00 am
Reputace: 2
Bydliště: Nové Mlýny III

Příspěvekod halladin » ned dub 06, 2008 6:16 pm

Bombo,
Ty dva vařiče se dají koupit i u nás, nemusí se do mníšku :-) Já Camp Bistro koupil na dobírku tady
www.trekshop.cz ,ale dají se i tady

http://www.campingaz.cz/kempingove-varice.htm
Naposledy upravil(a) halladin dne pon dub 07, 2008 7:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
velkejtom
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 165
Registrován: úte bře 25, 2008 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: u Velké řeky

Příspěvekod velkejtom » ned dub 06, 2008 9:02 pm

Karle není důvod se omlouvat tohle vlákno je hodně zajímavej přenos ze stavby klobouk dolu před každým kdo se pro to rozhodne a dokončí :mad: a je jedno za jak dlouho :good: , osobně "jen" opravuju čtyři díry v obšívce a dělám celej novej interiér (zatím jen na papíře a v hlavě)
takže držím nám fšem palce ať na tyhlety legrace máme čas a chuť a trpělivost :good:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pon dub 07, 2008 4:44 am

halladin píše:Bombo,
Ty dva vařiče se dají koupit i u nás, nemusí se do mníšku :-) Já Camp Bistro koupil na dobírku tady
www.trekshop.cz, ale dají se i tady

http://www.campingaz.cz/kempingove-varice.htm


Sice to sem moc nepatří :sorry: ale když už jsme u těch vařičů, ........
nevíte někdo, kde a za kolik se dá koupit grilovací deska :?:
Jasně, že bez vařiče. ........... Obrázek

alffa
Uživatelský avatar
halladin
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1809
Registrován: pát srp 17, 2007 2:00 am
Reputace: 2
Bydliště: Nové Mlýny III

Příspěvekod halladin » pon dub 07, 2008 6:59 am

Alffo,

já si kdysi za tím účelem koupil grilovací ploténku ( jako náhradní díl) z tehdy vyráběného kontaktního grilu ETa.
Nějaký kontaktní gril vyrábí ETA dodnes - i když to má jiný tvar.
http://www.eta-elektro.cz/kontaktni-gri ... _eta_.html
Zkus se zeptat tam.
Ale dá se takový grill koupit jako čtvercová pánev, s dřevěnou rukojetí. Mám obojí - pokud bude zájem, můžu Ti poslat fota obojího.
Ahoj !
Uživatelský avatar
bomba
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 512
Registrován: stř úno 27, 2008 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod bomba » pon dub 07, 2008 9:43 pm

Ahoj! Alffo ten vařič je Camping Gaz ja tu ted koukam do katalogu vecí na karavany maji to tu,ale je to popsaný jako komplet s varičem za 85 E a nikde to neni nabízaný extra,takže je možnost zkusit halladinovo kontakt výše uvedený,nebo ja zkusim kamoše z deggendorfu kde tenhle obchod je a on by zkusil na ně že se mu to nějak rozbilo a jestli by to němci nedohnali,ale nic nemůžu slíbit.jinak je to tady popsaný,že je to z hliníku a pod tim je ještě vana s vodou (fur schonendes grillen) takže si mislim že to stejně nebude žádná levná sranda.
Uživatelský avatar
karel
Macher
Příspěvky: 434
Registrován: úte lis 21, 2006 1:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Oleško , Praha západ

Příspěvekod karel » ned zář 21, 2008 9:35 pm

Tak mnoho novinek ze stavby nemám , alespoň ne tolik kolik bych chtěl já . Docela zajímavý je , že mě došla pryskyřice ačkoliv měla vystačit na celou stavbu . Mělo to ale i kladný dopad poněvadž jsem si pořídil i pomalejší tvrdidlo než jsem měl původně , a je to najednou taková uvolněnější atmosféra při tom lepení když není na všechno jen dvacet minut . Mám nalepené všechny vrchní oblouky žeber v kajutě , a k nim vyrobené a na místo na zámky zapasované příčníky z modřínu .Ty příčníky jsem zatím nechal vyndavací , aby se mě lépe pracovalo v kajutě . Mám i předřezané panely na vrch kajuty , takže vše jen čeká až doladím na pravoboku kuchyňský minikout , a na levoboku skříku kde bude dole baterie , nad ní elektro panel a úplně nahoře odkládací police . Zhruba před půl rokem jsem si pořídil hoby cirkulárku od Ryobi , a od té doby nechápu jak jsem mohl stavět loď a nemít jí . Vyřezávám si na ní všechny lišty co potřebuju , zařezávám desky na úhly ,prostě pohoda . Není to sice zdaleka taková mašina co mívají v profi truhlárnách ale zaplať pánbůh za ní .
Průběžně také pořizuju věci co budou potřeba aby to se mnou pak při nákupu všeho najednou neseklo .
Od Bernau1 jsem pořídil lihový vařič , funguje dobře zkušebně jsme ho doma zajeli , jen moje drahá polovička trochu protestovala když jsem jí nechal v restauraci kam jsem ji vzal na večeři s tím že se hned vrátím jen co si vyzvednu vařič ve Vraným na mole kde zakotvila Sára s Bernau1 na palubě , no a za dvě a půl hodiny jsem byl zpátky (trochu jsme pokecali ).
U Imramovskýho jsem pořídil luknu , abych měl kudy po ránu vykukovat na mlhu .Je to takový levnější výrobek , ale
pro mé účely plně dostačující .
Nové tužidlo je báječné jak jsem psal , ale má jeden menší hendikep , a tou je jeho čirá barva . Moje první rychlíkové tužidlo mělo bledě modré zabarvení , a taktéž namíchaná směs byla lehce do modra . Teď už bohužel není vizuálně poznat jestli je pryskyřice natužená nebo ne a už se mě to podařilo (nenatužit ). Stačilo že mě zavolala manželka zrovna když jsem připravoval směs , k tomu se přidal ten němec co mě schovává věci po domě (alzhaimr) a bylo to . Po týdnu jsem chtěl obrousit nalepené pásy a to bylo překvápko . Strhané to bylo za chvilku , ale tři hodiny jsem smýval pryskyřici ředidlem , až jsem z toho měl halušky .
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon zář 22, 2008 11:43 am

Za chvíli tě doženu!




Né, to byl vtip ;)

Máš ji čím dál hezčí :)
Uživatelský avatar
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 767
Registrován: úte srp 14, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod teista » pon zář 22, 2008 11:51 am

Ale ficcusi, nežertuj a dožeň ho. :D
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2504
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » pon zář 22, 2008 12:05 pm

Karle moc pěkná práce, Když jsem stavěl Geronima l, tak v téhle fázi mne to bavilo nejvíc , už to byla skoro loď a šlo to rychle, ale ty dodělávky ty se vlekly ! Jen ten vařič, měl jsem ten samej (jednoplotýnkový z NDR) a málem shořela celá loď. Při vaření prasklo těsnění pod nádržkou, líh vytékal a hořel .
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » pon zář 22, 2008 12:05 pm

teisto, bojuju na 3 frontách najednou a to se pak těžko dohání cokoliv rychlejšího než želva ...

Ale bojuju dobrovolně, takže si nestěžuju:)
Uživatelský avatar
maxik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 86
Registrován: úte črc 31, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvekod maxik » pon zář 22, 2008 1:51 pm

Karle, mooc pěkný.
Kloudně tady nebylo přes prázdniny na co koukat, všichni výletovali a stavby nic :-)
Tak ať se dobře pokračuje.
já se jednou taky odhodlám! Maxik
Uživatelský avatar
karel
Macher
Příspěvky: 434
Registrován: úte lis 21, 2006 1:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Oleško , Praha západ

Příspěvekod karel » pon zář 22, 2008 11:01 pm

Ficcusi utíkej zvolna , je to běh na dlouhou trat , a doufám že s tou želvou jsi to nemyslel na mě :D . Mimochodem kdy nám něco ze stavby napíšeš a možná i ukážeš ?
Ahoj geronimo , je to asi osud těchto vařičů , letos jsme jeden jednoplotýnkový málem museli hasit na Lipně . Tomu ale nic neprasklo , jen ho zapalovala nepoučená kuchařka která pustila líh naplno , zapálila ho a nechala ho dál naplno vytékat :shock: .Křičela docela usilovně .Mě naplňuje nadějí že vlastním dvou hořákovou verzi s kterou je Bernau1 již leta spokojen . Ale těsnění pod nádržkou jsem asi jediné nekontroloval , tak to napravím.
Zdar maxik , já o prázdninách moc nevýletoval a stavba taky moc nefrčela , schází mě nejvíc čas který bych tomu věnoval , stejně jako ficcus to mám rozbojovaný na více frontách a některé jsou holt i důležitější .
Jinak začínám shánět takové ty všelijaké věcičky z nerezu co bych mohl potřebovat a docela dost věcí mají v Akrosu , teda alespoň v katalogu a vypadá to i na příznivé ceny , zítra tam chci zavolat kvůli pantům co se mě tam líbí .

Přidávám odkaz , třeba se to bude někomu také hodit .

http://www.akros.cz/Default.asp?CatID=2312
Uživatelský avatar
stefin
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 145
Registrován: úte dub 10, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod stefin » úte zář 23, 2008 8:38 am

Karle,
v Akrosu take nakupuji a mohu jen doporucit. Ceny jsou opravdu priznive (na nekterych vecech i 30% ceny v jinych obchodech). Ne vsechny veci z katalogu jsou ihned k mani. Chtel jsem take koupit panty a z puvodniho zameru jsem se dostal k otazkam typu a ktere mate ted na skladu. Nakonec jsem si nevybral, ale rikali, ze do 3 tydnu vse co je v katalogu dokazi sehnat. Lepsi je si tedy asi objednat specialitky pres WEB a pak se stavit si je vyzvednout. Bohuzel ne vsechny obrazky vyrobku jsou ale na urovni, ze si z nich dokazes udelat usudek co si vlastne objednavas. Takze ja radeji jezdim a obcas jsem neuspesny.
Uživatelský avatar
Fulda
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pon lis 20, 2006 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Plzeň, Hracholusky,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fulda » úte zář 23, 2008 6:55 pm

To stefin, je zač ten Akros, dej mi kontakt.
Děkuji Petr
Uživatelský avatar
stefin
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 145
Registrován: úte dub 10, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod stefin » úte zář 23, 2008 7:13 pm

Odkaz zverejnil karel o par prispevku vyse. (akros.cz)
Uživatelský avatar
karel
Macher
Příspěvky: 434
Registrován: úte lis 21, 2006 1:00 am
Reputace: 14
Bydliště: Oleško , Praha západ

Příspěvekod karel » sob pro 13, 2008 12:26 am

tak jsem zase o pomyslný krok blíže k vltavské vodě . Sice jsem trochu hřešil a nedělal jen na plachetnici , ale bylo to vlastně v rámci tréninku na povrchové úpravy tak jsem si to odpustil . Když už jsem začal stavět svojí první loď větší než jsem měl , tak jsem si pořídil laminátovou pramičku za odvoz . Byla trochu polámaná , trochu v ní rostla tráva , ale jako objekt na trénink na stříkání lodě byla dobrá . No a já sice rybář nejsem , ale můj táta ano , tak bude rozhodně mít využití .
Strávil jsem s ní pár dní , ale myslím že to za těch pár nových zkušeností stálo . Znovu jsem si ověřil jakou paseku dokážou ve dřevě způsobit ocelové vruty . Dřevo které jsem demontoval bylo v podstatě OK , ovšem kromě míst kde byly šrouby , tam to byla tragédie . Byl jsem moc rád že jsem těch pět vrutů které se mě podařilo utrhnout na plachetnici při jejich vyndávání odvrtal korunkovým vrtákem vyrobeným z 10 mm trubičky .
Vyzkoušel jsem si opravu starého laminátového trupu . Trup sloužil dlouhá léta jako kryt cirkulárky na palivové dříví , takže byl vystaven naplno UV záření a podle toho vypadal . Gelcoat byl na povrchu zkřídovatělí , kousky byly vypadané tak že byl vidět laminát . Dost se na lodi podepsalo najíždění na břeh ( hluboké rýhy a v některých exponovaných místech odbroušený i laminát ). Při broušení trupu excentrickou bruskou se objevilo spoustu dalších míst s vypadaným gelcoatem. Na hluboké a velké poškození jsem použil epoxidový tmel s vlákny , a na desítky menších dírek polyesterový tmel. Abych se neubrousil k smrti tak jsem používal ocelovou stěrku kterou se dá tmelit hodně načisto. Super bylo , že když jsem si myslel že už mám zatmeleno tak jsem pramici stříknul stříkacím tmelem a začal jsem nanovo .V tom jednobarevným světle šedým povrchu se narodilo spousty nových dírek a rýh které před tím nebyly vidět. Tentokrát přišel na řadu už jen polyesterový tmel . Pak vše obrousit (ručně je to lepší) , vyluxovat a omýt ředidlem .A pak jít domů protože to druhé tmelení a broušení mě vzalo další celý den.
Stříkání dvou složkovým polyuretanem už jsem zkoušel , ale nikdy na tak velkých věcech jako je loď . Pořídil jsem si na to vetší trysku do stříkací pistole o průměru 2,2 mm , vzhledem k hustotě této barvy a mé utkvělé představě o tom že se tato barva nemá moc ředit . Barvu jsem natužil , po dvaceti minutách jsem ji hodně zlehka přiředil ( abych ji dostal přes filtrační sítko ) , a tou obrovskou tryskou jsem ji naprášil na loď. Z pistole se valil oblak malých kapiček barvy který se na lodi sléval . Bylo to hodně rychlé a nebyl čas na nějaké přemýšlení a vracení se na nějaké místo vícekrát . Výsledek vypadal velice dobře , vše bylo až neuvěřitelně lesklé , což čerstvě nastříkané barvy bývají . Polyuretan ovšem vypadal úplně stejně i druhý den . Pro druhou vrstvu jsem chtěl zkusit barvu více naředit , čímž by se nanášení mohlo stát méně hektické . Barva se míchá na váhu 4 : 1 s tužidlem a vzhledem k tomu že jsem nemohl na internetu najít aktuální technický list k barvě tak jsem vyhrabal list co mě vytiskl kolega než jsem vůbec začal stavět loď .Tam bylo napsáno že
se barva dá doředit až 20% ředidla . Nevím jak to přesně myslí , tak jsem procenta vztáhl k hmotnosti natužené směsi a doředil barvu deseti procenty ředidla. Dal se ubrat tlak vzduchu i barva ale velký rozdíl oproti prvnímu stříkání to nebyl .No a abych to rozhodování o třetí vrstvě neměl tak těžký , tak mě na přídi stekla barva . Zdálo se mě že tam není dostatečná vrstva barvy , tak jsem se tam pistolí ještě vrátil a výsledek se dostavil .
Třetí stříkání předcházelo kromě obvyklého přebroušení povrchu brusnou molitanovou houbičkou obroušení stékance na přídi . Barvu jsem doředil 20 % ředidla , na pistoli jsem vyměnil trysku za menší s průměrem 1,4 mm. Konečně se se to podobalo stříkání s kterým mám zkušenost . Jen to bylo ještě něco více hustší než je dobré na 1,4 trysku . Nastříkal jsem celou loď , ale zbylo mě dost barvy tak mě napadlo to doředit na viskozitu na kterou jsem zvyklí . Počkal jsem 20 minut a ještě jednou jsem loď stříkl do zavadlé barvy .Výsledek byl velice dobrý :D .
Takže výsledek pro mě : takřka neředěná barva dokáže na jeden nástřik cca dvakrát takovou vrstvu jak ředěná , super povrch ale v podstatě s ní nejdou dobře stříkat tvarově složitější povrchy , třeba interiér lodě , ale trup absolutně v pohodě . Nevýhoda – je potřeba velká tryska do pistole a vyšší tlak = výkonný kompresor, což může být problém .
Více ředěná barva se dá daleko lépe dávkovat , možnost stříkání složitějších tvarů = interiér . Dá se stříkat tlakem okolo 2,5 atmosféry s malou 1,4mm tryskou v pistoli. Menší vrstva se dá eliminovat druhým nástřikem do zavadlého prvního nástřiku (cca po 20 min.).
No a teď už se jen rozhodnu jestli budu trup stříkat hustou nebo řídkou barvou :mad: .

Obrázek
Obrázek
obroušený původní povrch s obroušeným tmelem

Obrázek
Obrázek
nástřik plničem

Obrázek
Obrázek
první nástřik polyuretanem
Uživatelský avatar
ficcus
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1713
Registrován: stř pro 28, 2005 7:02 pm
Reputace: 39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ficcus » sob pro 13, 2008 12:50 pm

nikdy jsem nic velkýho nestříkal ..., takže dík za tvé postřehy ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů