Mořeplavecká odysea - Karin Pavlosková

Tipy od čtenářů pro čtenáře na zajímavé knihy s lodní tématikou

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Mořeplavecká odysea - Karin Pavlosková

Příspěvekod Anonym » sob dub 21, 2007 11:55 am

Dostal jsem v malém předstihu ke svátku tuto knihu. Hned jsem ji začal číst a v tom ty katastrofické zprávy o Oldřichu Karáskovi...
Kniha zatím vypadá dobře a snad to dobře dopadne i s Oldou.
Uživatelský avatar
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2504
Registrován: čtv říj 26, 2006 2:00 am
Reputace: 201
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » sob dub 21, 2007 2:48 pm

Osobně znám nejmladšího ůčastníka této plavby, ale jmenuje se Tomáš a ne Martin!
Uživatelský avatar
samoliter
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 336
Registrován: stř dub 30, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Ústí nad labem

Nová kniha.

Příspěvekod samoliter » sob led 24, 2009 8:20 pm

Tak jsem z knihovny přinesl novou knihu od Karin Pavloskové: ZTROSKOTAT A ZVÍTĚZIT. Plavba z Bali na Madagaskar. Slušně napsané, děj občas na přeskáčku, akorát zkratkovitě. A jak najednou odbočí od tématu a začne popisovat zkušenost s ožralým indiánem v noci ve stanu na Aljašce? A k tomu to další v knize. Tak to snad je návod, jak se věci nemají dělat. Ale deset lidí - deset názorů. samoliter.
Uživatelský avatar
Ave
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 216
Registrován: pát dub 04, 2008 2:00 am
Reputace: 1

Příspěvekod Ave » pon lis 15, 2010 8:23 am

Nemáte někdo, popř. nevíte někdo, kde sehnat knížku od Karin Pavloskové - Mořeplavecká odysea. Díky
Uživatelský avatar
Batcheeba
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 72
Registrován: pát dub 09, 2010 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová kniha.

Příspěvekod Batcheeba » pon lis 15, 2010 9:22 am

samoliter píše:Tak jsem z knihovny přinesl novou knihu od Karin Pavloskové: ZTROSKOTAT A ZVÍTĚZIT. Plavba z Bali na Madagaskar. Slušně napsané, děj občas na přeskáčku, akorát zkratkovitě. A jak najednou odbočí od tématu a začne popisovat zkušenost s ožralým indiánem v noci ve stanu na Aljašce? A k tomu to další v knize. Tak to snad je návod, jak se věci nemají dělat. Ale deset lidí - deset názorů. samoliter.

Tuhle knížku jsem si taky nedávno půjčila v knihovně a můj dojem je z ní trochu rozpačitý. Není to ani beletrie, ani reportáž/cestopis, ani příručka...zkusím přečíst ještě nějakou další knihu od Pavloskové. Možná jsem jen zmlsaná Poslední plavbou od Brinkbaumera.
Uživatelský avatar
jirkaM
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 558
Registrován: stř črc 25, 2007 2:00 am
Reputace: 3

Příspěvekod jirkaM » pon lis 15, 2010 3:38 pm

Myslim, ze ji mam doma, podivam se. Od Karin jsem cetl vsechny knizky. S velmi rozporuplnymi pocity - Samolitr vyse to vystihuje presne. Posledni kniha - ted si nevzpomenu na nazev, o plavbe na Antarktidu - no z 15% je to o mori - zbytek je psychologicka studie posadky. Netroufam si hodnotit, ja si knihu koupil jako cestopis, ale cestopis to moc neni.
Uživatelský avatar
modrymax
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 165
Registrován: ned úno 28, 2010 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Hranice

Příspěvekod modrymax » pon lis 15, 2010 8:36 pm

četl jsem od Karin dvě knihy myslím si že zase tak špatné nejsou. Je to psáno zvláštním způsobem a kždému se to líbit nemusí. Já jsem byl docela spokojen :)
Uživatelský avatar
jirkaM
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 558
Registrován: stř črc 25, 2007 2:00 am
Reputace: 3

Příspěvekod jirkaM » pon lis 15, 2010 9:23 pm

To: ave
Tak knihu Moreplavecka odysea mam. Posli mi SZ jestli ji chces pujcit. Muzu poslat postou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů