Je něco nefunkční?!

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 3

Příspěvekod Bilardos » čtv kvě 29, 2014 8:49 am

Omen píše:No ale toto už snad neééééé !!!!!! To už je hnus velebnosti :x
Konec JI se nejspíše urychluje, navzdory dřívějším varováním :?

caca123 :gun: :gun: :gun:

Když se neřeší problém s registrací, můžeme být jen rádi, že je toho zatím tak málo :-(
Pema
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 5

Příspěvekod Pema » čtv kvě 29, 2014 8:57 am

To přijde, útočník si vyzkoušel, že mu bude fungovat script a v dohledné době to spustí naplno. :(
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 147
Kontaktovat uživatele:

Re: Je něco nefukční?!

Příspěvekod Felix » pon lis 28, 2016 6:43 am

Nějak divně jsou nastavené hodiny, určující čas přidání příspěvku. Ve vláknu „Setkání ČANY“ jsem poslední příspěvek zadal včera ve 23:13. Dívám se do vlákna dnes v 6 ráno a vidím, že tam je po mně příspěvek od Jarda885, u kterého je čas „12:14 am“ a od Libora, u kterého je čas „12:38 am“ – v obou případech to tedy ukazuje čas, který teprve nastane za nějakých 6 hodin.
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 147
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » pon lis 28, 2016 6:46 am

Ejhle! Poté, co jsem se přihlásil, to ukázalo korektní čas - 0:14 a 0:38.
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 3

Příspěvekod Bilardos » úte lis 29, 2016 8:34 am

Včera 28.11.2016 jsem měl přes den (večer už jsem nezkoušel) problémy se na JI vůbec dostat. Odeslat příspěvek bylo téměř nemožné :-(
Bord
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Reputace: 0

Příspěvekod Bord » úte lis 29, 2016 10:14 am

Včera mi šlo načíst forum také až večer.To samé jěště jeden den minulém týdenu nepamatuji který.
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 22

Re: Je něco nefunkční?!

Příspěvekod ferdas » úte říj 31, 2017 11:17 am

Rád bych na základě dlouhodobé zkušenosti poprosil o možnost zvážit následující úpravy na fóru JI:

- kliknu na domů > jakékoliv vlákno > poslední příspěvek (chci se dostat na konec vlákna). Ona 3mm šipka, do které se mám myší trefit na více než půlmetrovém monitoru mě přivádí k zoufalství. Kdyby byla možnost ji změnit na něco výrazně většího, byl bych vděčný. Na webu JI jsem několikrát denně a celkem jsem v obraze. Zajímají mě poslední příspěvky.

- kdysi v každém vláknu byly pouze náhledy obrázků. Plná velikost až po klikntí. To znamená, že mám o prohlídnutí zájem. Nyní s přechodem na flash se zobrazují skoro vždy ve stejné velikosti, jako originál. Náhledy se načítají viditelně pomaleji. Takže kliknu na konec vlákna, které naneštěstí obsahuje (například) patnáct fotografií, konec vlákna poskakuje tak, jak se postupně načítají další a další obrázky. Je to o nervy.

Ale nevím, třeba jsem v tomhle sám..
david
moderátor
Reputace: 119

Příspěvekod david » úte říj 31, 2017 11:30 am

Nejsi. Je to jak zpomalenej film. :lol:

Jo a když si JI pustím v chytrý televizi, tak se musím pokaždé znovu přihlásit. Taky oprc honit písmenka myší po obrazovce. Neví někdo co s tím??
lynx
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 287
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lynx » úte říj 31, 2017 11:52 am

ferdas píše:- kliknu na domů > jakékoliv vlákno > poslední příspěvek (chci se dostat na konec vlákna). Ona 3mm šipka, do které se mám myší trefit na více než půlmetrovém monitoru mě přivádí k zoufalství.

Jen malé upozornění: Stejnou službu udělá odkaz Nové příspěvky za názvem tématu – trefuje se trochu lépe než šipka:

nove_prispevky.png

P. S. Pokud od posledního přihlášení přibylo více příspěvků, zobrazí se poslední nepřečtený.
P. S. 2 Já dřív, já dřív! :-)
Naposledy upravil(a) lynx dne úte říj 31, 2017 11:58 am, celkem upraveno 2 x.
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 156
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » úte říj 31, 2017 11:56 am

ferdas píše:- kliknu na domů > jakékoliv vlákno > poslední příspěvek (chci se dostat na konec vlákna). Ona 3mm šipka, do které se mám myší trefit ...
Netuším jaká šipka. Chci se dostat na poslední příspěvek, kliknu na "Poslední příspěvek". :shock:

Nevím proč Petr zvolil tuto formu vkládání fotek. Nelíbí se mě a nepoužívám ji. Jedu přes postimg. Obrázek níže je jednak příklad pro první větu a pak příklad jak si představuju presentování obrázků/fotek. Rozumím tomu že je vůle aby fotky byly na portále a neztratily se jako v minulosti. Ale takto..... :?
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: :x
ferdas
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Reputace: 22

Příspěvekod ferdas » úte říj 31, 2017 12:08 pm

Nejsem přihlášený, můžu kliknout na POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK. Jsem přihlášený, někde je POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK a někde POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY. Jsem pravák, takže myší najíždím zprava a první se nabízí šipka u nicku posledního diskutujícího. Možná je to moc sofistikované, ale jasně, uznávám, že tomu musím věnovat víc úsilí. Jinde tomu říkají "user-friendly". To stejné s obrázky, mám si počkat.. :) Nemyslím to ve zlém, ani ironicky. Hezký den všem.
olin
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 39

Příspěvekod olin » úte říj 31, 2017 2:37 pm

K těm fotkám...
Já si foto ukládám na Rajče, odkud je případně dávám i sem. Bohužel nejde dávat pouze náhledy. Ostatní stránky, kde se dá sdílet foto nepoužívám, protože fotky za nějaký čas zmizej.
Pokud hledám mezi staršími příspěvky na jiných fórech něco, co mě zajímá, nebo inspiraci a místo fotek je pouze odkaz na prázdnou stránku uložiště, tak bych vždy vzteky vylít z kůže. Proto používám Rajče.

P.S. Omlouvám se všem, které tímto se.u, ale i já si raději počkám, než abych při hledání ve starších příspěvcích narážel na prázdné odkazy.
geronimo
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 69
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod geronimo » úte říj 31, 2017 3:22 pm

Externí úložiště se zde používalo v době, kdy fotky nešlo vkládat rovnu sem. Taky jsem našel vlákna, kde fotky chybí a chtěl jsem je znovu nahrát ve svých příspěvcích, ale nejde to....nedá se editovat, to by musel moderátor, ale chápu, že se to nedá zvládnout.....

Zpět na