Ma nekdo radu?

Věčné téma - opravy lodí všeho druhy a všemi dostupnými prostředky. Materiály, postupy. Dobré rady atd.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Pajas11
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 135
Registrován: úte kvě 15, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Modra koule kousek od hvezdy nazyvane Slunce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pajas11 » úte led 08, 2008 1:12 am

Dekuju lidicky. :good: Tolik reakci jsem opravdu necekal. :o Denisi, na rodeo se radsi nedam. Je lepsi se utopit, nez se nechat nabrat rohem. :lol: a s tou pujcenou lodi mas pravdu. Pepo, diky za radu, je to dalsi stripek do mojich ubohych znalosti a dost cenny.
Dane, ja mel prozatimne umisteny hloubkomer zhruba v polovine lodi. Zabiral opravdu jen pod lod, dal jsem ho tam na tu chvili, nez jsem mel lod dokoncit pres zimu. No a s tim shoal draftem mas samozrejme pravdu. Jen jsem byl rad, ze jsem vubec za ty penize sehnal to co jsem sehnal. Asi to bude na offshore to Denisovo rodeo a nebude tak stabilni. Ma ale dost velkou vahu kylu a Irwin je reseny spise jako modifikovany kyl. Pry nejsou tak hrozne (doufam) a ma ponor 3' . No mam se co ucit.
No a s tou opravou. Opravdu si nechavam hodne veci na cestu. Musim vymenit jeden bulkhead, je uplne shnily (mala vec) , horsi je to s motorem, je to benzin :( a ma vybehane lozisko v prevodovce a praskle gufero. To neni tak hrozne, ale srouby na deklu od prevodovky jsou , spise nejsou. Takze to je na par dni hrani. Natrit palubu siskovou barvou a zasit plachty. Elektrika a zbytek cestou. Doufam, ze jeste tam sezenu nejakou praci, protoze bez penez se lod zaregistrovat neda. No a na leto, by jsme se teoreticky mohli scuknout nekde v Italii. Chci tam povozit par lidicek a privydelat si nejaky ten gros na cestu. Joo a pokud ma nekdo zajem, zhruba v Dubnu vyrazim smer Evropa. Posadku nemam, takze jsou 2 postele volne. :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů