Charter - vesty pro děti

Různá témata kolem ovládání lodě a bezpečnosti plavby

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Charter - vesty pro děti

Příspěvekod Bilardos » stř čer 27, 2007 5:18 pm

Známý zvažuje jet na loď a chce vzít i děti.
Co jsem viděl na lodi, tak tam byli jen dospělácké vesty. Jak se to řeší? To lze nějak s chartrovkou vyměnit za dětské?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř čer 27, 2007 6:19 pm

Samozřejmě. Charterovky by měly disponovat všemi velikostmi. Pokud jich to netrkne podle R.Č. v crewlistu, tak požadovat výměnu.
Eventuelně se dotázat dopředu mailem buď sám, nebo přes toho, kdo lodě zajišťoval. Dříve jsem používal YachtNet, nyní Navigatour a vždy jsem vše s úspěchem řešil přes ně.
Uživatelský avatar
Sarah
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 66
Registrován: čtv úno 01, 2007 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Sarah » stř čer 27, 2007 9:07 pm

My jsme to také řešili, protože jezdíme s dětmi. V českých charterovkách dětské vesty nemají vůbec a do Chorvatska nám je slibovali, ale nebyly funkční nebo úplně jiné velikosti. Nakonec jsme je pořídili na výstavě, kde byl výběr, sleva a tak teď vozíme vlastní :( Což je, pokud nehodlají jezdit pravidelně, otrava. Česká charterovka slibuje, ale co je k dispozici v Chorvatsku nevidí.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » stř čer 27, 2007 10:52 pm

v chorvatskych charterovkach je maji.
sam jsem si myslel, ze budou mit jen 'male' a 'dospele', ale to sem se nestacil divit, kdyz mi dali pro kazde dite jinou vestu podle velikosti. puvodne jsem pozadoval jen detske vesty bez dalsich udaju a oni (konkretne : asta yachting) se museli kouknout na rc a podle toho se do tech velikosti dokonale trefili :good:
takze vesty maji minimalne od velikosti 2,5 roku :D
Uživatelský avatar
Martek
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 52
Registrován: ned čer 03, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Příbram

Příspěvekod Martek » čtv čer 28, 2007 12:41 pm

Já mám stejnou zkušenost jako jerryx. Záleží asi hodně na jednotlivých charterovkách, ale Asta yachting v Sukošanu dětské vesty má. Možná jsem měl štěstí na technika, který mi loď předával, ale vestu pro syna zajistil bez problémů během několika minut.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů