Novy smajlici

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Libi se vam tyto smajlici vice ?

Ano Ano Ano
7
64%
Ne
0
Žádná hlasování
Je mi to uplne sumak (nebo neco jineho)
4
36%
 
Celkem hlasů: 11
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Novy smajlici

Příspěvekod jerryx » stř čer 27, 2007 11:03 pm

jak jste asi uz zjistili, meni se tady smajlici - ty stary se mi uz nelibili a byl jsem z nich uz :cry:

BTW jeste jich mam par v zasobe ;-)
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát úno 15, 2008 10:19 am

A ty v zásobě nám přidáš? Nedávno jsem potřeboval jeden specifický a nebyl... :cry:
Ale o co bych tě chtěl poprosit, jestli to okno se smajlíky po otevření nemůže být alespoň dvojnásobné, lépe řečeno aby byly vidět všechny smajlíky najednou přehledně......
Nebo zvětšit pole pro vkládání příspěvků a automaticky bude vlevo více místa a tím i více smajlíku v prvním výběru...
Dík.
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » pát úno 15, 2008 10:08 pm

Libor píše:A ty v zásobě nám přidáš? Nedávno jsem potřeboval jeden specifický a nebyl...

nepridam, neni cas :cry: - jsou dulezitejsi veci

Libor píše:Ale o co bych tě chtěl poprosit, jestli to okno se smajlíky po otevření nemůže být alespoň dvojnásobné, lépe řečeno aby byly vidět všechny smajlíky najednou přehledně......
Nebo zvětšit pole pro vkládání příspěvků a automaticky bude vlevo více místa a tím i více smajlíku v prvním výběru...
Dík.

okno je zvetseno 8)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host