Skoda sposobena niekym inym

Vše co souvisí s předpisy kolem plavby a technickou dokumentací lodí, včetně jejich regisdtrace. Přepravy lodí. Technickými prostředky pro dopravu lodí. Dále pojištění lodí, přívěsů, osob atd.

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

Uživatelský avatar
dumber
1. DONÁTOR
1. DONÁTOR
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 05, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Skoda sposobena niekym inym

Příspěvekod dumber » ned črc 01, 2007 7:23 pm

V pripade ak to nepatri sem, tak prosim moderatorov, aby to prehodili niekam inam.

Co robit v pripade ak niekto iny sposobi skodu na mojej lodi?

Teraz sa mi stalo, ze v pomerne silnom vetre odchadzala z mariny lod, ktora bola priviazana vedla mna a vsemoznym usilim sa podarilo, ze odisla i s mojim zelenym svetlom. Skipper druhej lode vsak nedbal na moj krik a odisiel.
Co robit v tomto pripade?
Ja som vyskusal postup ist na recepciu ohlasit, odtial ma poslali na Harbour Office, a tam mi povedali ze mam smolu. Ze mozu reagovat iba v pripade, ze by som mal so sebou skippera lode, ktora skodu sposobila. Ma niekto nejake ine skusenosti co robit v tomto pripade?
Ja som tentokrat obisiel celkom dobre, mal som stastie na typka, ktory so mnou robil checkout a mavol nad tym len rukou, ale kedze som nemal poistenie kaucie, tak si viem predstavit, ze v buducnosti by ma to mohlo nieco stat niekolko eurasov
Uživatelský avatar
Terra
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 171
Registrován: čtv kvě 10, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Re: Skoda sposobena niekym inym

Příspěvekod Terra » pon črc 02, 2007 12:09 am

dumber píše:V pripade ak to nepatri sem, tak prosim moderatorov, aby to prehodili niekam inam.

Co robit v pripade ak niekto iny sposobi skodu na mojej lodi?

Teraz sa mi stalo, ze v pomerne silnom vetre odchadzala z mariny lod, ktora bola priviazana vedla mna a vsemoznym usilim sa podarilo, ze odisla i s mojim zelenym svetlom. Skipper druhej lode vsak nedbal na moj krik a odisiel.
Co robit v tomto pripade?
Ja som vyskusal postup ist na recepciu ohlasit, odtial ma poslali na Harbour Office, a tam mi povedali ze mam smolu. Ze mozu reagovat iba v pripade, ze by som mal so sebou skippera lode, ktora skodu sposobila. Ma niekto nejake ine skusenosti co robit v tomto pripade?
Ja som tentokrat obisiel celkom dobre, mal som stastie na typka, ktory so mnou robil checkout a mavol nad tym len rukou, ale kedze som nemal poistenie kaucie, tak si viem predstavit, ze v buducnosti by ma to mohlo nieco stat niekolko eurasov


Nám už se něco podobnýho taky stalo, ale dotyčný byl naštěstí natolik slušný, že se vrátil. Vyměnili jsme si tenkrát adresy a myslím ještě čísla pojištění pro případ, že bychom příšli na to, že je to poškozené víc a oprava by stála více peněz. Já bych to řešila asi tím, že bych opsala číslo té lodi. Asi pakárna, opisovat každou loď, která vedle tebe zakotví, ale jen tak to asi jde vyřešit. Musí to být podobné jako s nahlášením škody na autě. Stačí SPZ. Ale nevím, jestli v Chorvatsku mají lodě na bocích čísla. Ve Španělská jo a v Anglii je mají na zádi. Je to oprus, ale podle toho by se snad už dalo něco dělat... Pak asi při check outu to oznámíš, nebo bych se na tohle ještě zeptala charterovky...
Uživatelský avatar
RadekS
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 253
Registrován: úte črc 10, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Nové Veselí

Příspěvekod RadekS » pát srp 03, 2007 1:53 pm

Loni na Velikonoční regatě jsme celá flotila kotvily ve Vela Luce, a někdo nám ty loďky v noci očesal. Ztratily se nějaký karabiny z výtahů, dalekohled... Policie se snažila, ale prd. Na charteru mávli rukou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů