Ženy na palubě

Krátkodobé i dlouhodobé pobyty na lodi / hausbótu z různých úhlů pohledu.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
vitrvevlasech
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 71
Registrován: čtv črc 15, 2010 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Žižkov

Příspěvekod vitrvevlasech » stř zář 08, 2010 12:28 pm

Hezký den,
předem se omlouvám, že jsem nepročetl možná do detailů toto vlákno, nenastudoval jsem odpovědi všemožné. Dovolím si, ale přiklonit se k větě úvodní - Ženy na lodi.
Pár příkladů z praxe:
První ženou na lodi, byla má matka. Kdo si myslí, že ženy mívají někdy dovolenou se hluboce mýlí.
Rodinný výlet, kapitán Otec, strojník (na telefonu) kamarád, člunař, kormidelník(kormidelnice), lodník(lodnice), kuchař(kuchařka), bavič(bavička), uklízeč(uklízečka) Matka.
Rozdělení úkolů je jasné, nepostradatelnost řady členů posádky v jedné ženské postavě ;) není divu, že došlo k výraznému lobování pro nákup chalupy.
Další ženy:
1) neinformovaná žena (přítelkyně mého kamaráda), nutno jí omluvit, neb nebyla tak docela informována do čeho jde. A při pohledu na můj menší motorový člun jen pravila:
"A kde to má kuchyň?" Odměnou pro tuto ženu byl úžeh, úpal a další možné sluncem způsobené potíže. Utekla hned první den, s sebou vzala i hluboce se stydícího kamaráda. Já jsem pochopitelně vinil jej. Chudák holka.
2) moudrá žena nechce být informována,
Prosím nezatěžuj mě technickými informacemi, já si vezmu plavky a užiji si sluníčka
cesta po proudu fajn, když zemře motor, máte proud. Platí přísný zákaz komentovat stav plavby. Zákon plavby - po proudu motor funguje, proti proudu odpočívá. Tak se i stalo. Já vím, že se nesluší něco naznačovat - však jsem si krásně naposiloval svalstvo, když jsem jako potupený kapitán pádloval směle proti proudu. Cesta to byla těžká, výhodou bylo, že žena se opálila a plavba se jí líbila ;) bezva, mě už tolik ne.
3) žena poslušná (přiznám se, že jsem byl mile překvapen, v mém okolí se takové moc nevyskytují) - obvykle o rozkazu se nediskutuje platí - Rozkaž a udělej sám.
Tedy žena poslušná, perfektní. Kapitán: motor nechladí; Plavčice: šup už nalévala vodu do chlazení, netuším kolik žen by považovalo za krásnou romantickou projížďku, nutnost neustálého dolévání vody by se motor nepřehřál. Asi jsem měl s sebou výjimku velmi si toho vážím. Jen jsem se držel kormidla a tvářil se zaměstnaně. Za 20 minut plavby jsme prolili (tedy ona prolila) cca 30 kýblů vody motorem. Zdatný výkon. A ještě úsměv. Nechápu. Dokonce jsem nedostal pěstí ani po té, co se smiloval kolega z loděnice a vysvětlil jak lze snadno nasát vodu přímo z řeky. Ještě nyní se stydím.
4. žena atraktivní (píši ačkoliv se zvedne vlna nevole ze stran profeminích hnutí) - po zralé úvaze, ohodnotil jsem svou loď za sice atraktivní ale složitěji ovladatelnou, tzn na dovolenou nutno překousnout sobectví a vzít nějakou posádku s sebou, důvodem hlavně manipulace s lodí v komorách a při přistávání, vyplouvání.
Na nejmenovaném chatu vytvořil jsem si místnost Expedice a očekával houfy plavby-chtivých. Po dvou dnech, kdy místnost založenou měl jsem cca 10 hodin každý den, pomalu jsem vzdával možnost takhle získat pár lidí. I tu, když už jsem skoro nedával pozor zda někdo dorazil, ukázala se jedna dívenka. Výborně zaplesalo mé srdce, vezme kamarádku s sebou a to už by jistě stačilo. Očekával jsem že na EXPEDICI dorazí drobně zkušená dívka, řekněme sportovní postavy. Nevím jaká to myšlenka mě donutila bych poprosil o fotku, možná to, že dívka s sebou na týden chtěla brát 20kg kufr, jen na kosmetiku. Přátelé drahé čtenářky, drazí čtenáři - přihlásila se mi modelka, barbínka. Dívka na kterou je sice krásný pohled, ale nemám tušení co bych si s ní počal v komoře, by si nezlomila nehet. Tak mé nadšení opadlo a padla. Dovča na chalupě také byla fajn...nicméně atraktivní žena je faaajn, ale ne fintilka :D bych vše uvedl na správnou míru.
Omlouvám se, předem všem které jsem vynechal. Zvolil jsem jen pár typů, určitě se najdou další typy, šup sem s nimi ať to tu trošku ožije.
Hezký den, a všem ženám na vodě volám 3x sláva.
Uživatelský avatar
karf
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 301
Registrován: pon říj 26, 2009 1:00 am
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod karf » stř zář 08, 2010 1:50 pm

Moje zkušenost s přítelkyní na malém katamaránu je taková, že jí nic nesmí "vadit" a nic jí nesmí překvapit. Je potřeba předem maximum vysvětlit a popsat aby věděla do čeho jde a hlavně jí vybavit! V mém případě to je teplý neopren, botky a vesta :whist: Bez toho by se mnou jezdila jen ve 30stupňových vedrech a takových na lipně a kor s větrem moc neni :?
A pak je také ji potřeba zabavit - hlídat kosatku při obratech, porovnat lana a ve vyšším levlu dostane trapéz a půjde... :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů