Osvedceni k lodi - lze ziskat pokud nemam zadny doklad

Vše co souvisí s předpisy kolem plavby a technickou dokumentací lodí, včetně jejich regisdtrace. Přepravy lodí. Technickými prostředky pro dopravu lodí. Dále pojištění lodí, přívěsů, osob atd.

Moderátoři: Pepa, windward, vilma

Uživatelský avatar
ditri
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 12, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Osvedceni k lodi - lze ziskat pokud nemam zadny doklad

Příspěvekod ditri » pon srp 13, 2007 1:57 am

Dobry den. Opet se obracim s prosbou o pomoc. Koupil jsem clun o delce 3m a vykonem 5koni. prodal mi jej clovek s tim ze na chorvatsko neni nic potreba. po tom co me vyhodili z kapitanije v Rijece ze se zmenila legislativa jsem se rozhodl ze se pokusim na lod obstarat veskere doklady pokud to nejak zpetne lze. Je mi jasne ze je vydava SPS ale netusim jestli je nejaka cesta je ziskat na mou lod koupenou pres inzerat. Snad bych jeste mohl poprosit cloveka co mi to prodal o kupni smlouvu ale nevim zdali to ma smysl. Mate nekdo radu? zkusenost?

Jinak po tom co me vyhodily z kapitanatu ze je zmena legisltivy jsem si po pocatecnim rozcarovani nenechal zkazit naladu, na lod jsem sebou pribalil chorvatskeho pruvodce (brozuru 2007 kterou vydavaji pro turisty v anglictine) kde jeste meli stare pravidla ze bych jim oponoval a nadrzo jsme se s pritelkyni plavili a dovolenou si nakonec suprovne uzili ale nervy kvuli policajtum byli. kdyz nas vsak potkali meli nas na haku...
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon srp 13, 2007 9:00 am

Určitě má smysl mít kupní smlouvu.
Už si to pamatuji jen matně, když jsem přihlašoval loď.
Chtěli doklad o nabytí lodě a motoru. Ostaní si změří a vyplní sami.
Nejjednoduší je však zavolat na SPS a zeptat se. Alespoň v Přerově byli všichni vždy velice ochotní.
Naposledy upravil(a) Libor dne pon srp 13, 2007 9:25 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jurin
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 68
Registrován: pát čer 08, 2007 2:00 am
Reputace: 0

přihlášení lodě

Příspěvekod jurin » pon srp 13, 2007 9:06 am

ahoj, je třeba mít kupní smlouvu s ověřeným podpisem prodávajícího, ve smlouvě by mělo být uvedeno, že loď nebyla nikdy registrována a původní vlastník ji nechce nadále používat a samozřejmě prohlášení o výlučném vlastnictví, jestli chceš, tak ti vzor smlouvy pošlu, jirikozak@email.cz
Uživatelský avatar
ditri
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 59
Registrován: čtv črc 12, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ditri » sob kvě 16, 2009 5:17 pm

sakra - tady vidim jeste svuj stary prispevek :-) boze kde ty casy co jsem brazdil more v gumaku :-)))
Uživatelský avatar
vovsky
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 689
Registrován: úte bře 18, 2008 1:00 am
Reputace: 15

Příspěvekod vovsky » sob kvě 16, 2009 7:06 pm

to ditri
tak se pochlub,jak jsi s tím přihlášením dopadl před 2ma rokama

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů