Zátoka v HR II.

Trochu odlehčené téma pro zábavu a poučení. Kvízové hádanky, soutěže v poznávání míst, plavební teorie a praxe. A pár vtipů pro zasmání...to vše s jachtařskou či vodní tématikou (jiné nejsou žádoucí)

Moderátoři: Pepa, smike, vilma

Uživatelský avatar
jojoch
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 127
Registrován: úte dub 17, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Zátoka v HR II.

Příspěvekod jojoch » pát srp 31, 2007 9:51 am

jelikož a protože je moje mužská ješitnost přeci jenom menší než jerryxe, zkusím otázku zadat znovu (teď máš velkou výhodu, panáčku, že jsi ten obrázek viděl už včéra :mad: )

příjemná zátoka na koupačku s děckama - kdepak je?

Obrázek

to velký mazal alfa - sorry, pravidla obvykle nečtu, ani když o nich vím, v tomhle případě to však nebyl úmysl .. sem o nich nevěděl .. neznalost samozřejmě neomlouvá, dík za nachytření ....... je to včil košer??
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Re: Zátoka v HR II.

Příspěvekod jerryx » pát srp 31, 2007 10:01 am

jojoch píše:jelikož a protože je moje mužská ješitnost přeci jenom menší než jerryxe, zkusím otázku zadat znovu (teď máš velkou výhodu, panáčku, že jsi ten obrázek viděl už včéra :mad: )

ja jsem v tom nevinne :cry:, ja jsem si jen rejpnul a mam stejnou odpoved jako vcera :P

jojoch píše:... to však nebyl úmysl .. sem o nich nevěděl ..

to ti, ale vubec nikdo neveri :P


tak jeste jednou: korcula - przina
Uživatelský avatar
jojoch
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 127
Registrován: úte dub 17, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jojoch » pát srp 31, 2007 10:08 am

to jerryx - včerejší odpověď jsem neviděl, alfa byl rychlej :) .. seš MACHR, zasáhl jsi přímo do černého (i když to bylo hooodne lehounký) .. podávej...

ta zátoka vypadá na pohled jako profláklá lokalita plná Homolkových, ale stavoval jsem se tam letos dvakrát, a děcka byla nadmíru spokojená - teploučká voda, dlouhá mělčina, písečná pláž .. a pod šutry po pravé straně velmi příjemné šnorchlování

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host