Průkaz "jachting.info", klubová vlajka, nebo obojí

Vše kolem webu a diskuzního fóra. Připomínky a kritika (i pochvala). Návrhy na vylepšení,struktura témat, návrhy nových apod. Případné návrhy pro komunitu jachting.info . Problémy s přihlášením a jiné potíže.

Moderátoři: MARIS, Pepa, david, smike, windward, vilma

Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát lis 02, 2007 10:44 am

Kdyby ty ceduličky vypadaly "jako malé pitomé", tak by tolik nazaujali obecenstvo zde :D
alffa opět odvedl perfektní práci :good: nad rámec významu, které ty cedulky mají.
Ale tomaskre to nepochopil, nemusel, bylo na Baharisovi nebo alffovi, aby nás upozornili k čemu jsou. ;)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát lis 02, 2007 11:10 am

Ale jo, tochu máš Libore pravdu. Mě to bylo celkem srozumitelné. Možná i proto, že předcházela komunikace SZ.
Ještě jsem si to tam vedle přečetl, ale nemůžu si pomoct. Tak jak to Affa napsal mě to připadá pořád srozumitelné.
Ale o to snad nejde. Nebudeme se bavit o ničem a zbytečně bobtnat téma. Ceduličky budou a diskuse o logu a vlajce může plynout dál svou cestou. Nic se nemění.
Uživatelský avatar
tomaskre
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 166
Registrován: čtv úno 15, 2007 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tomaskre » pát lis 02, 2007 11:18 am

Všichni tady odvádíte super práci!!!!! A za to Vám VŠEM díky!!!!
Pochopil jsem, že de o šipky setkání!!!!!!! Jen mi tam není jasný to logo (růžice jachting.info) o kterým se tady mele celou dobu!!!!

To byl celej můj dotaz????
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát lis 02, 2007 11:36 am

Je to tak jak píše Baharis.

    1) Spěchalo to. Něco identifikačního jsem tam dát musel.
    2) Protože jsem toto logo měl rozpracované v PDS, tak jsem ho použil.(tvoje v PDS nemám).
    3) Do té diskuze jsem to dal skutečně proto, aby ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU věděli s čím se mají identifikovat.
    4) Také proto aby se třeba tomaskre, k tomu mohl vyjádřit a stihlo se to ještě do výstavy předělat, přeposlat hoteliérovi, on to stačil vytisknout a rozvěsit po hotelu.
    5) Tomaskre, byl pomalý. Organizátor setkání Baharis, to odklepl. Šmytec!
    6) Žádné jiné vedlejší úmysly v tom nehledej. Nejsou tam!
    7) Je ale dobře že jsi reagoval. Alespoň je vidět jak to logo nutně potřebujeme. Ne jen na vlajku či web, ale i na nejrůznější akce. Proto by také mělo být co možná univerzální.
    8) Už drahnou dobu sem nikdo (ani Ty) žádný návrh nedal. Pokud tedy už nápady došli mělo by se přistoupit k hlasování, nebo velitelskému rozhodnutí.
    9) Osobně jsem pro hlasování.

Toť snad ve stručnosti vše.
Ahoj, alffa
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » pát lis 02, 2007 11:54 am

Nechť vše zůstane jak je a ani diskuze na toto téma nemusí již dále bobtnat.
Nemohu však nenapsat, že tomaskre vám velmi dobře rozumí, ale vy neruzímíte jemu, byť bych řekl, že to je očividné.
On přeci nemluví o šipkách a jejich jednorázové funkci. Dává na vědomí svůj nesouhlas, že do šipek je zakomponováno jedno konkrétní logo..styl vlajky...motiv...nazvěte to jak chcete, jež takto veřejně reprezentuje jachting info, byť je zatím pouze jedním z mnohoa návrhů v řadě a čeká na volbu, stejně jako ostatní.
Že to je podprahová reklama tohoto konkrétního návrhu jako hrom, je přeci naprosto očividné.
Velmi slabá obrana nyní bude, když někdo napíš, že to tak memyslel, nevnímal nebo ho to vůbec nenapadlo.

Pepa

Svůj příspěvek jsem odeslal, aniž jsem stihl přečíst dva předcházející, takž jste již na to přišli i beze mne. ;)

Tak nevím, zda se mi to zdá, ale mám dojem, že zmizel poslední příspěvek od Libora
Uživatelský avatar
tomaskre
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 166
Registrován: čtv úno 15, 2007 1:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tomaskre » pát lis 02, 2007 12:29 pm

Děkuju Pepo, už nevím jak jinak by se to dalo napsat :)

Alfe na návrhy už doopravdy prdím. Nějáký byli, ale sou už pryč. Použil jsem je soukroumně. Tísíckrát sem si přečetl celou tuto diskuzi a zařekl se žádné další návrhy dělat nebudu. A viz výše, to přesvědčení potvrzují.
Myslím si, že nejlepší řešení by bylo aby ALfa něco navrhnul, Libor a spol. odsouhlasil, my si to koupíme, když budem chtít a je to hotovo.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pát lis 02, 2007 12:52 pm

Off Topic, ale musím reagovat.
To Tomaskre
Já jsem se taky zařekl. Nebudu upravovat pravidla hry během hry, podle momentální převahy či názoru někoho, nějaké skupiny atd.
Na hlavní straně visí už skoro měsíc:
.:08. 10. 2007 - Návrhy na vlajku jachting.info přibývají, už jich 65! Pokud nenajdete svého faforita, stačí zaslat nový návrh (nebo požádat autora stávajícího návrhu o úpravu či modifikaci dle Vás). Příjem návrhů bude pokračovat až do záhájení hlasování, t.j do 20.12.2007 ! více...

Na to hlasování čeká jistě spusta lidí, není naše vina, že už další návrhy nechodí (co kdyby :? ). Není kam spěchat.
V rámci relativní objektivity boude hlasování min. 3 kolové. Tzn. že když tvůj favorit č.1 nepostoupí, ještě se můžeš rozhodnout dát hlas favoritu č.2. ;)
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát lis 02, 2007 1:51 pm

Asi jsem trochu jednodušší, ale v tomhle:

Tak tomu nějak asi nerozumím. Proč je vyhlášená nějaká veřejná soutěž????
Proč je tady vyhlášeno nějaké hlasování, snad od 20.12., vždyť je tímto krokem rozhodnuto.
Od 11.9. se tady docela ostře diskutuje o nějaké podobě loga, vlaky atd...
Můj osobní pocit: Proč děláte z těchto lidí, co tady píšou, navrhujou, bl...ce???? Pořád se ve fóru mluví o aktivitě, ale asi je rozumější, alespoň pro mě jenom číst a takovýchto aktivit se nezúčastnit.


jsem nic jasného jako připomínku k motivu na cedulkách nenašel. Přečtite si to třeba stokrát. Tady se jasně popíraný smysl diskuse o vlajce a logu. Na to jsem také reagoval. Příště prosím pro nás pomalejší, jasně definovat své výhrady. Jde to i jednou větou, téměř holou. Třeba: Do hajzlu, proč jsi na ty cedule dal tebou propagované logo a ne nějaké jiné (nevím ale které). A nemusíme se o tom celý den bavit.
K cedulkám: Nesouhlasím s Alffem ohledně barev ani loga. To to jsem snad dal již dříve jasně najevo. Ale šlo mě o účel a nad žádnou podprahovou reklamou jsem nepřemýšlel. Když o tom teď přemýšlím, tak to od tebe Alffe bylo sprosté. Ty jsi úplně normálně využil této akce k brutálnímu prosazování svého návrhu! Že se nestydíš!!!
A že jsi mě to neposlal mailem, tak to byla ta úplně největší hovadina!!! :crazy:
Uživatelský avatar
13paja
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 111
Registrován: pon črc 30, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Rosice

Příspěvekod 13paja » pát lis 02, 2007 2:53 pm

Při čtení této diskuse si někdy připadám jako ve školce na písku nebo když poslouchám parlament ČR.
Vždyť nikdo nikoho nikam nenutí, každý má právo na svůj názor, každý si ve finále může vyvěsit vlajku jakou si sám vybere. Tak proč ta silná slova.
Je to škoda, protože si myslím, že od začátku nad návrhy strávila spousta hlav dost času, padla spousta rozumných návrhů a teď se ta práce shazuje těmito žabomyšími válkami o ničem. :(
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » pát lis 02, 2007 4:14 pm

Baharis píše: šlo mě o účel a nad žádnou podprahovou reklamou jsem nepřemýšlel. Když o tom teď přemýšlím, tak to od tebe Alffe bylo sprosté. Ty jsi úplně normálně využil této akce k brutálnímu prosazování svého návrhu! Že se nestydíš!!!
A že jsi mě to neposlal mailem, tak to byla ta úplně největší hovadina!!! :crazy:


Ahoj Baharis,
Stydím se................. No co nadělám?
Padouch byl odhalen, ..... padouch si sype popel na hlavu.

Celou tu dobu co na tomto foru působím, jsem celkem úspěšně předstíral práci pro blaho fora.
Přitom jsem ale myslel jen na sebe a svůj prospěch. :oops:
Celkem se mě dařilo, vás poměrně dlouho, úspěšně oblbovat. Až tomskare, Pepa a Libor mě konečně odhalili.
( teda musím vás zklamat. První mě odhalila Vilma :lol: s tím využitím KILA. Je mě líto )
Kdo by snad zapomněl, jednalo se o toto:

Obrázek


To jsem ale vychcanej, co?
No ale kdo by věřil ženský, že? :whist: Tak se mě halt dařilo, vás opíjet rohlíkem dál.

Ta UNIVERZÁLNOST loga také vůbec nevyplynula z diskuze nebo z potřeb webu..
Tuto fintu jsem plánoval už dávno. To jsem se vám snažil jen vsugerovat, abych podpořil nečestným způsobem svoje vlastní NÁVRHY.
Prostě jsem se snažil manipulovat (byť nevyřčeným zadáním).
Tady mě zase odhalil Libor. Ach jo ... :cry: Ale jak vidíte, je ve střehu a nedá vás.

Moc se Baharis omlouvám (lákadlo bylo příliš silné! :oops: ), když ale přišel ten požadavek na navigační šipky, hned jsem ucítil svou šanci. :mad:
Ten kdo by znal naší komunikaci po SZ by si jistě všiml, že jsem s prací na šipkách začal až druhý den.
Ano je to tak. Celou tu dobu jsem koumal, (já nespal celou noc!) jak této příležitosti využít k PODPRAHOVÉ reklamě, mého vlastního loga.
Proto to zdržení.
No, po pravdě řečeno, jsem také doufal, že když to pozdržím, nebude se už tomskare moci bránit.
Málem to vyšlo.

No nevyšlo.
Bohužel nemám tak pevnou vůli jako Pan Čunek.
Mě furt doutná koudel u prdele. Stačí jiskřička a hned vzplane jasným plamenem.
Jsem si této špatné vlastnosti vědom, jakož i ostatních charakterových nedostatků.
Odstupuji tedy i se všemi svými návrhy z veřejné soutěže.
Nebudu vás tady již více obtěžovat svou nekalou činností.
No, všechno špatné, pro něco dobré.
Alespoň se v klidu vyspím. :crazy:

Jen mě prosím nedávejte hned BAN. Alespoň si tady budu číst.
Děkuji, alffa
P.S.
Že jsem Ti to Baharis neposlal mailem, byla fakt blbost.
Podcenil jsem inteligenci zdejších uživatelů a zahrál si na demokrata.
No jak říkám, ......nevyšlo to. :cry:
Naposledy upravil(a) alffa dne úte pro 11, 2007 6:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » pát lis 02, 2007 4:18 pm

:lool: :lool: :lool:
Ses ale rozepsal. To je už aj na knihu...
Uživatelský avatar
Milos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 668
Registrován: pát zář 14, 2007 2:00 am
Reputace: 6
Bydliště: Bratislava

priveľa irónie - ale aj tak iba JA SILANIZUJEM!

Příspěvekod Milos » pát lis 02, 2007 5:10 pm

Ale páni! Zdá sa mi, že je na čase refovať.
Ináč si to prádlo vyperiete do dočista do ništu. :mad:

PS šipky nemajú chybu. Po akcii - keby som mohol prist - by som rád jednu z koša vybral a Alffom si nechal podpísať .... a taktiež moravskú matku rus. :roll:

[sub]Ešte povinný pluralitno demokraticko nepreferenčný dodatok: Platí to rovnocenne aj pre ostatné návrhy. [/sub]
;)
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » sob lis 03, 2007 12:55 pm

to tomaskre: Ty jsi prostě zaměřený na detaily, jsi hodně vnímavý, tak Tě ty podrobnosti vedle šipek asi více zaujaly než ostatní, v kombinaci s tím, že jsi se zúčastnil přípravy návrhů, jsi to takto prostě vnímal a hned upřímně napsal. No tak díky, ale už se fakt nezlob a tvoř i nadále. I když já třeba nejsem pro Tebe ta respektabilní osoba.

to alffa : nenech se vytáčet a vydejchej to brzo. Tvoje návrhy opravdu vždy vzbuzují emoce a to je dobře. Kromě toho jsou i obecně dobře použitelné.

Což je pro mne důležité, já se přece jenom nemůžu odpoutat od toho, abych ten návrh nerozebrala z hlediska symboliky a když ten návrh vypovídá o hodně o povaze tvůrce a ta je hodně jiná než je duch tohoto webu, tak se s tím nemůžu ztotožnit.

Jestli to mám více konkrétně vysvětlit : jedním z rysů tohoto webu je třeba ochota poradit - pomoci druhému. Když je v nějakém tom grafickém návrhu něco, co lidi podvědomě vnímají jako znak egocentrismu
(pozor, na egocentrismu jako takovém není nic negativního, vždyť to třeba znamená, že se ten člověk umí postarat o sebe a neobtěžuje druhé svou závislostí, ale to je už o jiném)
tak mi to prostě nesedí a umím si to i zdůvodnit. Podvědomě to tak cítí i ostatní, soudím tak podle většinových reakcí. Jasně že každému se líbí to, co souzní s jeho duševním rozpoložením, ale to je zas jiná, každý jsme holt /v každou chvíli/ nějací.

Když jsem poprvé použila to slovo podprahová, tak jsem to myslela hlavně jako lehký humor a rýpnutí, netušila jsem, že to tak zabere. Pochopila jsem totiž, že jako cholerika Tě musí být radost trochu podráždit.

A k těm emočním šokům : i ten avatar, cos mi tak nezištně zhotovil, mě zpočátku taky šokoval houslemi, ale jsem od počátku vděčná, já jsem vděčný tvor. Teď postupem doby musím i uznat, žes mě tím šikovným zakrytím obličeje učinil i krásnější. :good: No vřelé díky !!
Uživatelský avatar
vilma
moderátor
Příspěvky: 3179
Registrován: pon kvě 28, 2007 2:00 am
Reputace: 46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvekod vilma » sob lis 03, 2007 1:36 pm

No nevím, jestli to bude někoho ještě zajímat, taková teoretická úvaha:
Napadá mne, že vlastně není konkretněji vyřčeno, VEŘTE NEVĚŘTE, co že to má to logo vyjadřovat. Jasně že vyjadřuje příslušnost k webu. Ale web není jen souhrn barev a tvarů na ploše monitoru, ale souhrn myšlenek, názorů, poznatků, vztahů k.... a ble ble.

Když se tvoří logo/reklama na vyšší a profesionální úrovni, tak se přemýšlí i nad tím, co symbolizuje, co má podprahově sdělovat. Jaké tedy směry by mělo logo vyjadřovat ?
Je to např. ochota pomoci, vztah k přírodě, k aktivním lidem .... další by mohli doplnit ostatní.
Nebo je to zášť, pocity ublíženosti, nadřazenosti, asociální sklony ? - píšu to jenom pro ilustraci, jaké jsou třeba teoretické možnosti, abyste měli to srovnání.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » ned pro 02, 2007 6:48 pm

Tak se nám to krátí, 20.12. tu máme cobydup ;) . Jednak abych dostal toto vlákno na hlavní stranu a upozornil na termín uzávěrky a samozřejmě trochu lobby pro mou představu klubové vlajky, využívám (zneužívám?) Alffova prohlášení a přidávám své návrhy.

alffa píše:Tak sem dávám k dispozici také malé portfolio. Pro účely fora je to zcela volně k použití. Uvnitř fora mě o žádné autorství nejde, klidně s tím můžete manipulovat jak hrdlo ráčí. Vně naopak platí: © alffa

Takový základ, od kterého se dá odrazit...
Obrázek

Varianta s okrajem a zároveň přidávám motiv vrtule, aby se s ní ztotožnili i motoráři.
Obrázek

Předchozí varianta pro spořívé - ušetří se jedna barva. Já bych ale nešetřil.
Obrázek

Možnost doplnění již uveřejněným Alffovým návrhem trička. (platí i pro šiltovku)
Obrázek

Pokusil jsem se i o samolepku. Není to graficky moc čisté, až tak úplně se mi nezdá, ale jako varianta....
Obrázek
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » ned pro 02, 2007 9:39 pm

Ten druhý obrázok zvrchu, s tou modrou lemovkou sa mi páči a s tou vrtulou si to vymyslel naozaj perfektne.
Uživatelský avatar
George
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 26
Registrován: sob led 06, 2007 1:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod George » pon pro 03, 2007 7:01 pm

Denisi, to je přesně ono co jsem měl minule na mysli. Taky bych byl pro ten druhý obrázek, i ta samolepka je dobrá.
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » pon pro 03, 2007 7:31 pm

Jo jo, tiež sa mi páči :good:
A je to pěkný univerzál, loď poháněná plachtami nebo lodním šroubem. Nebo že by to bylo myšleno jako, že téměř každá plachetnice, tedy každá větší, má i lodní šroub :?
Uživatelský avatar
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 7505
Registrován: úte lis 08, 2005 5:21 pm
Reputace: 152
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Denis » pon pro 03, 2007 9:31 pm

Neviem či tu môžem s vami manipulovať, ale ten Alfom navrhnutý dvojplamenný prapor ako tvar vlajky sa mi zdá lepší ako trojrohý. Skúste to prosím vás skombinovať.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » úte pro 04, 2007 8:03 am

Ale to víš že můžeš manipulovat Denisi. ;)
Mě se ta "zmijí" vlajka také pozdává. Není až tak rozšířena a byl by to další jednoznačně poznávající prvek, viditelný na dálku. Jenomže.
Kdysi dávno jsem navrhoval jít při výběru cestou postupnou. Nejdřív vybat logo, pak barvu a nakonec by se mohl vybírat i tvar. Tento můj návrh byl zamítnut jako zcestný a bylo rozhodnuto, že se půjde formou hlasování o hotových návrzích. Respektuji, přijímám, s tím už nejde nic dělat.
Ale pokud by někdo udělal nááádherný návrh a udělal by jej třeba v pěti variantách, všem by se líbil a hlasovali by pro něj. Jenomže každý pro jiné provedení, tak nakonec může vyhrát i ten návrh, který se většině nelíbil.
Uživatelský avatar
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 767
Registrován: úte srp 14, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod teista » stř pro 05, 2007 12:40 pm

Ahoj, vyvíjí se to moc hezky - oranžová se mi líbí, alffovo logo super, přídavek vrtule parádní, dvojplamenný tvar není co řešit a jste tam pánové všichni pěkně otisknutí. Už se těším, že vlajku přivezeme s Marmontem jako první po vodě do moře. Jestli nás nepředžene Denisova gumáková flotila ve skluzu. I tak nám ale bude ctí.
zdraví teista
Naposledy upravil(a) teista dne stř pro 05, 2007 6:00 pm, celkem upraveno 1 x.
AdsBot [Google]
Příspěvky: 0
Registrován: ned říj 25, 2015 1:10 am
Reputace: 0

Příspěvekod AdsBot [Google] » stř pro 05, 2007 5:08 pm

Mně by se to líbilo bez okraje.
Připadá mi, že ten okraj tu vlajku trochu svazuje. Bez něj je taková uvolněnější.
Obrázek
Uživatelský avatar
pietro070
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 53
Registrován: čtv říj 11, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Košice, Slovensko

Příspěvekod pietro070 » stř pro 05, 2007 5:42 pm

Tiež sa mi najviac pozdáva Beharisov návrh č. 2 : :good:
"Varianta s okrajem a zároveň přidávám motiv vrtule, aby se s ní ztotožnili i motoráři"
je dobré, že si na motorárov nezabudol.

Tá samolepka je super, len by mohla mať tiež oranžový podklad ako vlajka, bola by viditelnejšia....len môj názor.
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř pro 05, 2007 6:32 pm

Děkuji za odezvy. To jsou všechno věci, o kterých se dá diskutovat.
S tou oranž bych zacházel citlivě. Pravdu má Alffa, že k vodě a jachtám patří spíše modrá a také se mě líbí více. Použití oranž na vlaječce cítím jako vyloženě účelovou věc, podřízenou rozpoznávací schopnosti na větší dálku. A to mám ověřené v praxi.
Triko určitě modré, nebo bílé (na ostrém slunci tmavé trika dost topí) a na tom autě bych také snad raději modrou.
Ale jak říkám. Je to věcí diskuse a nakonec - uvidíme jak dopadne hlasování...
Uživatelský avatar
teista
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 767
Registrován: úte srp 14, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Znojmo

Příspěvekod teista » stř pro 05, 2007 8:27 pm

Mě se oranžová zdá dobrá. Když nebude moc "uřvaná" tak je to myslím v pohodě.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů