Info - levné, nepromokavé oblečení v Lidlu

Oblečení a obutí vhodné pro jachting, pro pobyt a plavbu, nákup, zkušenosti, doporučení atd.

Moderátoři: MARIS, Pepa, vilma

Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Info - levné, nepromokavé oblečení v Lidlu

Příspěvekod Bilardos » stř zář 26, 2007 9:55 am

od pondělí 24.9.2007 jsou v LIDL-u k mání nepromokavé bundy a kalhoty. Něco jako šusťákové. Bunda 350Kč kalhoty 300Kč. Nevím, kolik toho (jestli vůbec) ještě mají, ale za ty peníze se mě zdá ta budnda super (kalhoty jsem nevzal, páč jsem je měl tak o 15 cm delší).
Budnda je i s kapucí. Protí vetru i vodě. Vodu jsem dokonce i testoval nalitím cca 1l vody a vpohodě to drželo. švy jsem netestoval, ale píšou, že by měly být "utěsněné".
Každopádně za ty peníze doporučuji!!!
Jen aby ještě měli ;-)

Pánská bunda

* do deště
* vysoký límec
* postranní kapsy na zip
* rolovací a stahovací kapuce
* stahovací lem a manžety rukávů
* reflexní body pro lepší viditelnost za tmy
* materiál: polyamid, polyester
* vel.: 48 – 56

Obrázek
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. ... nska_bunda

Pánské kalhoty

* do deště
* praktický postranní zip
* reflexní body pro lepší viditelnost za tmy
* stahovací lem nohavic s integrovanou ochranou bot
* materiál: polyamid, polyester
* vel.: 48 – 56

Obrázek
http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c. ... ke_kalhoty

Omlouvám se, pokud jsem špatně zařadil, ale nějak se mi nedařilo najít vhodné místo.
Uživatelský avatar
Monty
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1125
Registrován: pon lis 28, 2005 4:47 pm
Reputace: 6
Bydliště: EU

Příspěvekod Monty » stř zář 26, 2007 10:16 am

Tak aby to s tímhle nedopadlo jako s těma jachtařskýma botama za 180 Kč z Lídlu.Přišli mi v nich letos lidi na loď...Mám tam teď tři páry rozbitých bot.Ten nejlepší pár vydržel tři dny.Propadly se podrážky hned po hodině,co si je lidi nasadili na nohy.Večer se už prvnímu začali rozpadat.Ten poslední pár se rozpadnul docela kuriózním způsobem.Chlap chtěl udržet na palube rovnováhu,jak se zhoupla loď a vyjela mu s boty noha....Přes špicu boty... :D .Jinak boty vypadali na pohled dobře.Teda jenom po vybalení.Po hoďce nošení už ne. :lol:.
Uživatelský avatar
orko
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 135
Registrován: čtv bře 29, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod orko » stř zář 26, 2007 5:16 pm

Lídl to je dobrý :P ale u nás je možné toto jachtařské oblečení koupit u Větnamců a ještě v Tescu nafukovací člun a plastové pádlo :crazy: Opravdu zde to začíná nabírat úroveň klubu důchodců a co nákupní tašky na kolečkách by nebyly?
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř zář 26, 2007 5:58 pm

Důchodců si neber do huby, nebo tě utlučeme francouzskými holemi!!! :smash: ;)
Právě důchodci, vybaveni nenahraditelnými životními zkušenostmi, používají mé oblíbené: Levně kupované - dvakrát kupované. Pokud potřebuji něco, na čem závisí můj život, zdraví, ale i komfort, jednoznačně jdu do ověřené značky. Horolezectví, divoká voda, lyžování, jachting - tam všude jsem si snad někdy koupil něco levného. Konce známe. Ale pokud chci jít na procházku do parku, na 1/2 dne do lesa, značkové a drahé věci si šetřím a nestydím se jít i ve věcech z Lídlu a od větnamců.
Původně jsem nechtěl na ty bundy reagovat, s ohledem na autora. Navíc soudím tehdy až vidím. Ale ti důchodci mě teda nadzvedli... :cry:
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř zář 26, 2007 6:49 pm

orko píše:Lídl to je dobrý :P ale u nás je možné toto jachtařské oblečení koupit u Větnamců a ještě v Tescu nafukovací člun a plastové pádlo :crazy: Opravdu zde to začíná nabírat úroveň klubu důchodců a co nákupní tašky na kolečkách by nebyly?


Přesně jak říká Baharis,
Bacha na nás. Jsme nesnášenlivý, nevrlý a vzteklý dědkové. :!:
Také nevím, že by Bilardos, byl členem zmíněného klubu.

Ani já jsem na to nechtěl původně reagovat.
Nyní ale jako nejtajnější tajemník klubu, musím.

Já bych si to na sebe vzal nejen na procházku ale klidně, i na weknd na Orlík.

Proč bych na Orlíku měl ničit námořní sucháč za 15 000 Kč, když tam můžu zlikvidovat něco za tři stovky.
Navíc bych si v tom sucháči, připadal docela trapně.
Tam totiž nejde o život.

Ještě jednou prohlásíš, že to tady má úroveň jako KLUB DŮCHODCŮ, .................. :gun:
a dostaneš pochvalu, za kladné hodnocení našeho webu.
alffa
Uživatelský avatar
Bilardos
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 792
Registrován: pon zář 18, 2006 10:54 am
Reputace: 4
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvekod Bilardos » stř zář 26, 2007 8:05 pm

Ač se to tak pánové nezdá, tak jsem tuto původní zprávu psal s nějvětším přesvěčením, že jde o dobrou věc a bylo by škoda si to nechat prosebe.
Do klubu důchodců nepatřím a jak horolezectví, vysokohorská turistika či mushing jsou mě natolik blízké sporty, že o materiálu taky něco vím. Opravdu se mě to zdá za ty peníze super!!! Podle mě ne každý, kdo chce na lod má xx tisíc na Goretexové oblečení. A pokud by to nevydrželo, tak i v LIDLu se dá reklamovat.
No bereu si z toho ponaučení a příště si to raději nechám pro sebe. A pokud bych narazil na výprodej Goretexu, tak dám vědět.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř zář 26, 2007 8:23 pm

Bilardos píše:Ač se to tak pánové nezdá, tak jsem tuto původní zprávu psal s nějvětším přesvěčením, že jde o dobrou věc a bylo by škoda si to nechat prosebe.
Do klubu důchodců nepatřím a jak horolezectví, vysokohorská turistika či mushing jsou mě natolik blízké sporty, že o materiálu taky něco vím. Opravdu se mě to zdá za ty peníze super!!! Podle mě ne každý, kdo chce na lod má xx tisíc na Goretexové oblečení. A pokud by to nevydrželo, tak i v LIDLu se dá reklamovat.
No bereu si z toho ponaučení a příště si to raději nechám pro sebe. A pokud bych narazil na výprodej Goretexu, tak dám vědět.


Není třeba se hned urážet.
Někomu to prostě nevoní a někomu zase ano.
Z toho si vezmi poučení a informuj klidně dál, třeba i o Lídlu.

Všichni máme právo vyjádřit svůj názor. Pozitvní i negativní.
To je halt to FÓRUM. ;)
alffa
mikiviki
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 178
Registrován: ned srp 19, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mikiviki » stř zář 26, 2007 8:30 pm

On se dnes zřejmě pan ORKO moc dobře nevyspal. svou nelibost vyjadřil i v jiném linku. :?
PS:každá informace se může někomu hodit ;)
Uživatelský avatar
orko
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 135
Registrován: čtv bře 29, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod orko » stř zář 26, 2007 8:41 pm

To neznamená když si myslím,že v Lídlu jsou stejně kvalitní věci jak u Větnamců že se někomu nemůžou hodit já vlastně jsem rozšířil nákupní zonu právě o další možné varianty nákupu potřeb pro jachting. :good: A ty tašky to bylo právě jako pozbuzení aby se důchodci probrali z dřímoty po obědě ale že se do mě pustili co.
To: Bilardos není to nic osobního já mám zase pěknou větrovku ze sekáče,jak se hodí na Slapech.


To: mikiviki
Jinak vyspal jsem se dobře dokonce se mě vše zdařilo co jsem dnes potřeboval udělat (jestli jde o ten motor jdu se podívat zda už víš co za něj chceš.)
Naposledy upravil(a) orko dne stř zář 26, 2007 9:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alffa
Site building team
Příspěvky: 3492
Registrován: úte led 16, 2007 1:00 am
Reputace: 2
Bydliště: LOĎ

Příspěvekod alffa » stř zář 26, 2007 8:55 pm

orko píše:To neznamená když si myslím,že v Lídlu jsou stejně kvalitní věci jak u Větnamců že se někomu nemůžou hodit já vlastně jsem rozšířil nákupní zonu právě o další možné varianty nákupu potřeb pro jachting. :good: A ty tašky to bylo právě jako pozbuzení aby se důchodci probrali z dřímoty po obědě ale že se do mě pusltili co.
To Bilardos není to nic osobního já mám zase pěknou větrovku ze sekáče,jak se hodí na Slapech.
Jinak vyspal jsem se dobře dokonce se mě vše zdařilo co jsem dnes potřeboval udělat (jestli jde o ten motor jdu se podívat zda už víš co za něj chceš.)

Přestaň se starat o DŮCHODCE. :!:
Mi se o sebe dokážeme postarat sami. :!:
Nebejt DŮCHODCŮ, tak by si tady pravděpodobně ani nebyl.
Prostě by jsi neexistoval............. :whist:
Ještě jeden otěr o nás a dopadneš jak jerryx, .............. :x
To si ani nepřej vědět jak dopadne :evil:
Anonym
účet uživatele zrušen
Příspěvky: 8270
Registrován: pon kvě 01, 2006 12:19 pm
Reputace: 159

Příspěvekod Anonym » stř zář 26, 2007 9:36 pm

Tak už nechme důchodce důchodcama....

To tak nemůžeš brát Bilardosi. Když něco napíšu, musím počítat i s polemikou.
Já si naopak myslím, že ten kdo se vydá na moře, tím myslím skipper, měl by do kvalitního oblečení investovat. Vlastní zkušenosti a dávám je zdarma.
- Na Lipně, v úplných začátcích, nás přepadla bouřka. Po 1/2 hodině ve větru a dešti (posádka v salonu) jsem se začal nekontrolovaně třepat zimou, to nešlo vydržet. Narychlo jsem hodil kotvu a šel se dolů převléct. Než jsem tak učinil, kotva pustila a my jsme prodriftovali mezi dvěma zakotvénými loděmi. Náhodou..
- Tak čtyři roky, koncem září, jsme se na Jadranu vydali v dešti proti Bóře. Posádka v salonu a já po čtyřech hodinách za kormidlem jsem byl opět promrzlý na kost. Každá vlna, která mě zalila mě zahřála. Dál už to nešlo, zaplul jsem rychle do nejbližší zátoky, hodil kotvu, přikázal aby ji pohlídali a vletěl do sprchy pod vřící vodu. Když jsem se přestal klepat a oblékal se do suchého, podíval jsem se z okýnka a zrovna jsme vyplouvali ven ze zátoky. Naštěstí bora foukala od břehu...

Prostě podle mě různé šusťákovky patří na výlety, může je mít i posádka. Tak bohatý jako Alffa nejsem, já do toho dal jen 10 tisíc, ale víš jak v ní je pak v bouřce dobře?
Obrázek
Uživatelský avatar
orko
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 135
Registrován: čtv bře 29, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Praha

Příspěvekod orko » stř zář 26, 2007 9:49 pm

Tak už vás nebudu dráždit vidím,že bych mohl špatně dopadnout :mad:

Stáří je moudré a nerad bych přišel a vaše rady zatím jste mě vždy poradili dobře :good:

Jen občas .........................bojím se to napsat nechci dopadnout jak jerryx už jsem vše odvolal i to co jsem neřekl pro jistotu!!!

No to máš kliku, :lol: alffa
Uživatelský avatar
Fufunka
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 28
Registrován: čtv kvě 31, 2007 2:00 am
Reputace: 0

Příspěvekod Fufunka » čtv zář 27, 2007 2:04 am

No s tou kritikou lidla opatrne..

Ta jejich nabidka akcnich "hovadinek" na ktere lakaji lidi do kramu vetsinou valnou kvalitu nema, obcas se vsak objevi napr. velice kvalitni vyrobek pod jinou znackou. Asi pred pul rokem se tam objevily svedske aku nabijecky v podstate nejlepsi na trhu za 40% cenu, pod jinym obchodnim nazvem. Jakmile se to rozkriklo, okamzite zmizeli z kramu po cele Evrope.. Dodnes si nekteri rvou vlasy ze zavahali..

O tomto konkretnim obleceni nic nevim, je mozne ze to muze byt podobny priklad, relativne kvalitni material a design jen se natiskne mensi serie pod jinym logem a hura akce po vsech Lidlech v evrope je na svete..

Ovsem kdo ma cas a energii takove veci verifikovat to vazne nevim, cili diky za ten test s 1l vody, alespon neco, tak by se melo postupovat vzdy :good:

--

Orko> jinak s (kvalitnima, trida pro ocean) nafuk. cluny, kajaky, canoema se daji delat divy, ze by jsi neveril, za polarnim kruhem nebo v Hrvatsku jako doma, sbalis a vejde se ti i do limitu bagaze v letadle..
Uživatelský avatar
simon
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 722
Registrován: čtv srp 30, 2007 2:00 am
Reputace: 1
Bydliště: Dolni Kounice

Příspěvekod simon » čtv zář 27, 2007 8:48 am

lidl ...a bauhaus jsou na mem ignore listu
lidl od zacatku, bauhas az po akci 3x se nasrat a dost
Uživatelský avatar
Libor
bez hodnocení
Příspěvky: 9329
Registrován: úte lis 08, 2005 1:40 pm
Reputace: 188
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Libor » čtv zář 27, 2007 8:54 am

Pánové v klidu, neřešit...
Každá věc má svůj účel a svého zákazníka.... ;)
Do lesa asi nepojedete s Porschem a koupí si ho jen někdo :D
Uživatelský avatar
jerryx
Site Admin
Příspěvky: 2450
Registrován: pát čer 16, 2006 12:00 am
Reputace: 87

Příspěvekod jerryx » pon říj 01, 2007 10:29 am

:offtopic: teda lidicky !! clovek tady chvili neni a hned si ho berou do huby :evil:


[spoil]... zatraceny duchodci :rofl:[/spoil]
Uživatelský avatar
halladin
vytrvalý návštěvník
Příspěvky: 1809
Registrován: pát srp 17, 2007 2:00 am
Reputace: 2
Bydliště: Nové Mlýny III

Příspěvekod halladin » pon říj 01, 2007 6:46 pm

Každá reklama zadarmo je dobrá :good:
A negativní reklama je taky reklama :mad:
Uživatelský avatar
sakja
nováček na fóru
nováček na fóru
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 23, 2008 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Senec

lidl

Příspěvekod sakja » čtv kvě 01, 2008 7:33 pm

no ja osobne mam s Lidlom zle skusenosti.skoro nic co som tam kupil nevydrzalo,ci uz to bol syr,vodovaha,. o naradi ani nehovorim.takze ma vobec neprekvapuje,ze sa niekomu rozpadli boty z lidla po troch dnoch :-)
Uživatelský avatar
pecho
aktívní jachtař
aktívní jachtař
Příspěvky: 633
Registrován: pon zář 03, 2007 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: hradecko

důchodci

Příspěvekod pecho » pát kvě 02, 2008 2:08 pm

Je tu někdo tak odvážnej a má něco proti důchodcům a to nemluvě o VVKD? :gun: :smash: :evil: :prdel: Zdraví Pecho
Uživatelský avatar
Pepa
moderátor
Příspěvky: 2669
Registrován: pát dub 14, 2006 9:03 pm
Reputace: 24

Příspěvekod Pepa » pát kvě 02, 2008 2:30 pm

To Pecho, Tvá rozhodná obrana důchodců je více než hlubokého uznání hodna :good:
Upozornil bych jen na nepodstatnou mličkost, reaguješ totiž na příspěvky z loňského září-řijna :oops:
což ovšem tvoji chrabrost nijak nesnižuje. :)
omlouvám se za o.t.
Pepa
Uživatelský avatar
janosik
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 75
Registrován: pát srp 27, 2010 2:00 am
Reputace: 0
Bydliště: Červený Kostelec

Příspěvekod janosik » úte lis 02, 2010 7:45 pm

Lidl je levny... mam tu prodejnu rad... v roce 2007 jsem si tam koupil short neopren na prkno a je porad dobrej a to ho neperu a vubec s nim nejak spatne zachazim a opadalo z nej akorat par pismen uz tam neni wave sport ale jenom port :) a duchodci jsou dobry v tehle obchodech kdyz se jim clovek kouka pod ruce tak ma sanci i vyhodne nakoupit :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů