Holandské kanály

Evropské regiony které nemají vlastní kategorii..

Moderátoři: Pepa, david, vilma

Uživatelský avatar
Pitrs
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 116
Registrován: ned úno 12, 2006 9:06 am
Reputace: 0

Příspěvekod Pitrs » úte říj 25, 2011 8:07 pm

U toho nádraží byla tuším výška 2,7m,pod to bych se snad vtěsnal.Je to škoda,že ten plavební almanach je jen v té domorodštině,něco se sice vyluštit dá,ale nic moc
Uživatelský avatar
shooter
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Příspěvky: 392
Registrován: pon pro 01, 2008 1:00 am
Reputace: 8
Bydliště: Pilsen(urqell)

Příspěvekod shooter » úte říj 25, 2011 8:36 pm

Do Amstru se da vjet i spodem přes zdymadla (bejvaj otevřený) ale podjezdná vejška je podobna všude.Jinak pokud vpluváte pod Železničnim mostem tak hned za ním vyvázat a check in.Nechtej videt nic jen spočtou podle delky loďě kolik mincí.Platí se kartou hotově nelze na data z karty vytisknou povolení k vplutí.To je samolepka ktera se nalepi na okno.Je to terminovany platil jsem na den cca 12 Eur což je miň než na druhej straně v maríně :D Picnul jsem to přímo do ost doku ale nejdřív mě 2x vyhnali a pak jsem se od jedny holanďanky dozvěděl že když neni místo označeno že je volny.Jinak prej se platí i za prújezd a měl jsem loď docela nízkou takže bez problému.Je to loňská praxe ale snad se nic nezměnilo :?
Šutrák
Uživatelský avatar
Viky_CZ
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 2304
Registrován: ned led 02, 2011 1:00 am
Reputace: 43
Bydliště: Tynec n/L
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viky_CZ » úte říj 25, 2011 10:17 pm

toms píše:Takže podle mě se na městské kanály může, ale chce to opravdu malou loď.

Zacinam se tesit. Konecne zacinam mit pocit, ze ten muj lodni chcipak muze mit i vyhody (Krome toho ze se da tahat za skoro kazdym osobakem, krome Trabose a F500)
Uživatelský avatar
mkovi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 164
Registrován: úte črc 17, 2007 2:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mkovi » stř říj 26, 2011 5:34 pm

Koukám, že se tady ještě něco dozvím. Loni jsme v Holandsku byli se Sasankou 660 a s výškou pod 2m jsme Amsterdam propluli cely i čtvrť červených luceren. Nakonec jsme i v jednom malem kanalu (kam se nevesli hausboty a bylo misto) mezi pramickama prespali. Letos s Ventem a vyskou 2,8m jsme Amsterdamem jen 2x propluli vetsima kanalama (pokazde jinou cestou) pri ceste na jih a zpet. Nic jsme neplatili, nikde se nehlasili. Nikdo na nas blbe nekoukal tak nevim...
Uživatelský avatar
Pitrs
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 116
Registrován: ned úno 12, 2006 9:06 am
Reputace: 0

Příspěvekod Pitrs » stř říj 26, 2011 6:06 pm

No vzhledem k tomu,že všechny ty místní lodě měly tu známku,tak asi nějaký poplatek povinný bude,ale je super,že se tam tedy volně může,moc rád bych si to tam také proplul,snad se to příští rok podaří.
To mkovi: S tím Ventem jste pluli z Čech,nebo ho tam vezli na vleku?Jaký máš ponor?Já mám 1m tak mám trošku obavu pod Ústím.
Uživatelský avatar
Charlie
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1810
Registrován: pon čer 18, 2007 2:00 am
Reputace: 18
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Charlie » stř říj 26, 2011 6:38 pm

Vento má zatahovací ploutev, takže ponor minimální.
Uživatelský avatar
mkovi
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Příspěvky: 164
Registrován: úte črc 17, 2007 2:00 am
Reputace: 4
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod mkovi » stř říj 26, 2011 8:08 pm

Sasanku i vento jsem vezl na vleku. Zpět by to proti proudu stejně nešlo a když už tam má auto jet, raději jsem tam loď odvezl. Nemám zkušenost a Německem, ale předpokládám, že plavba po velkém kanálu s velkými loděmi pro malou loď nic moc nebude. Loď je ploutvová, což se hodí i při plachtění v Holandsku. Na vnitrozemských jezerech moc hloubky mimo vyznačených tras není. Jinak na mapách, které jsou tady na foru jsou hloubky i výšky mostů včetně označení jestli je most otevírací či zvedací.
Uživatelský avatar
Felix
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Příspěvky: 1805
Registrován: čtv zář 27, 2007 2:00 am
Reputace: 152
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Felix » pát bře 08, 2013 2:14 am

Pár fotek z plavby po fríských kanálech s kpt. Kocfeldou:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 40b7c17a17

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů