Bydlení na lodi

Krátkodobé i dlouhodobé pobyty na lodi / hausbótu z různých úhlů pohledu.

Moderátoři: Pepa, david, vilma

jerryx
Site Admin
Reputace: 75

Příspěvekod jerryx » pát črc 13, 2012 10:20 am

mysacek píše:Abych já něco vymýšlel, na to se cítím málo fundovaný.

??. tohle je pouhy jednoduchy alibismus :-P. to fakt neberu ... prejedes sam atlantik a necitis se byt fundovany vymyslet
nejakou volovinu ?

mysacek píše:Ale něco přece, založme na to téma topic, posbírejme názory a pak z toho nějaký model, který bude přijatelný pro Libora, přínosem pro fórum a snesitelný pro provozovatele špatné komerce ;) poskládejme.

a opet, jak zalozme ? samo se nikdy nic :-( ... ted te to trapi, tak sam zaloz topic a rozved to tam a sbirej info ... k tomu
mas vse potrebne ... a jak jsem psal, kdyz z toho vznikne neco, tak se tim da zabyvat ... napadum se nebranime ;-)
nakonec nic horsiho se nemuze stat nez to, ze si tomu venoval svuj cas :-P

na napady typu udelejme nebo melo by se neslysi vubec nikdo ! a neni to vubec o tomto portalu, plati to obecne.
vzdycky musi byt nejaky iniciator (rozumej nekdo kdo to odse..) a teprve potom se k nemu nekdo mozna prida ;-)
mysacek
s/y Kirké
Reputace: 1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mysacek » pát črc 13, 2012 5:24 pm

jerryx píše:??. tohle je pouhy jednoduchy alibismus :-P. to fakt neberu ...

chlape, ty jseš otravnej jak malajskej šíp...
ale funguje to, topic je tady...

jerryx píše:prejedes sam atlantik a necitis se byt fundovany vymyslet
nejakou volovinu ?

tak zatím jsem to jel nejmíň ve dvou, pokud teda nepočítáš to, co mně čeká teď a to v tom případě nemáš valné mínění o úspěchu komerce na JI :P
Myšák

...jo a asi by to chtělo tady trošku poklidit, nemáte někdo číslo na Viktora Čističe?
brin
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník
Reputace: 0

Příspěvekod brin » ned zář 16, 2012 5:14 pm

Teď jsem to tu dočetl, a podle logiky site adminů se zde nesmí psát nic. Protože pokud se na něco zeptám, někdo mi odpoví a já z toho budu mít prospěch, je to komerce (ušetřil jsem, tedy jsem vydělal). Stejně tak zde nesmíte psát ani odkazy na různé stránky, protože by z toho někdo mohl mít prospěch, tedy je to vlastně komerční inzerát. Ehm, no, a já vlastně teď píšu taky komerční text, protože z toho třeba bude mít prospěch někdo jiný, když přesvědčím adminy, že tohle je totální pitomost. Koukněte na cruisersforum.com. Tam se tyhle příspěvky běžně dávají a nikomu to nevadí. Jej, já teď určitě porušil nějaký pravidlo 6987/3254/§38 článek xy. To se teda omlouvám...
Denis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 90

Příspěvekod Denis » ned zář 16, 2012 6:14 pm

Keby si netrepal hluposti
brin
pravidelný návštěvník
pravidelný návštěvník

Příspěvekod brin » ned zář 16, 2012 6:30 pm

Netrepu. Však to tam máte napsané. Komerce je to, z čeho má někdo nějaký zisk. A to je prakticky všechno. I dýchání. Už chápeš? Dle mého osobního názoru, pokud někdo nepodniká na IČO, nemůže být zařazen do komerce. Sachmet stoprocentně ty lodě na IČO nemá. A nejen ona.
Pepa
moderátor
Reputace: 17

Příspěvekod Pepa » ned zář 16, 2012 7:26 pm

brine, 99% uživatelů těchto stránek by ti odpovědělo, že jsi naprosto nepochopil zdejší realitu a informační hodnota tvého sdělení je žalostná, lépe řečeno, méně než nulová. Zdáse ale, že tvůj příspěvek nestojí ani za toto konstatování. Já si to myslím rovněž. Co ovšem čiší z tvého příspěku naprosto očividně, je pokus rozpoutat zde flame, tedy poštavat zde kohokoli proti komukoli. To jsi ale zase velmi podcenil vyspělost a vědomí uživatelů těchto stránek. Více slov ani pozornosti si tvůj příspěvek nezaslouží (ani další v tomto duchu)a jako naprosto OT v tomto vlákně skončí.
Sachmet
návštěvník fóra
návštěvník fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Sachmet » stř říj 23, 2013 9:21 am

Ufff, tak jsem si zas po čase sedla k netu a přečetla co se tu píše...
Díky za podporu všem, kteří pochopili, že píšu co mi slina na jazyk přinese a příliš se nezabývám pravidly, anobrž jsem taková ostuda, že jsem si je ještě nepřečetla.
Ale už jsem i já pochopila, že dost vadí, když hledám kapitány nebo napíšu, že někoho svezu, protože ač v mínusu zavání to komercí. Takže o lodích psát nebudu, jenom o zážitcích. Například teď po delší době jsem se vrátila do přílivových vod a tak jsem o tom napsala reportáž - je to ja JI, takže odkaz snad neva: modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8183 . Je to konečně OK?
Jenom mi to nedá a musím říct, že mě intenzita vzniklého sporu i jeho samotná existence vůbec poněkud překvapily, prostě asi na té lodi žiju dost mimo realitu... Nebaví mě se ptát, jestli sem něco napsat můžu nebo nemůžu...nebo sem do článků složitě vkládat věci, které tu prostě nefungují... a ještě pravidelně dostávat vynadáno za to, že nepíšu nebo píšu moc, nebo blbě... To není pro mě... Většinou jste sympaťáci a hodně jste mi pomohli, nevykašlala jsem se na vás, a pokud bude něco zajímavého, tak napíšu reportáž, nebo vám to povím u píva, ale z výše zmíněných důvodů jsem začala psát přednostně pro Krásu jachtingu, anobrž tam mi nesmažou cokoliv, co napíšu.
Někteří z vás se asi nevžijí do toho, že člověk provozuje lodě, i když na nich prodělává, protože prostě potřebuje žít na moři a že si nevezme nic krom proplacení nákladů za to, že odveze partu kamarádů do Chorvatska pro papíry - prostě chci, aby nás praštěných Čechů bylo na moři víc a umím to zařídit, pořád trochu žasnu, že se někteří lidi dvakrát svezou na Sachmet a propadnou jachtingu a děsně tomu fandím... Jasně, jsem cvok a do téhle pitomé doby nepatřím...přiznávám se...
Baharis
zkušený harcovník
zkušený harcovník
Reputace: 156
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Baharis » stř říj 23, 2013 9:29 am

Vítej Sachmet. Rád tě vidím. :)

Zpět na