Tedy za prvé, v úvodu svého příspěvku jsem mluvil v obecné rovině a samořejmě s nadsázkou "sídliště pro lyžaře .. řeky betonové " prosím pečlivěji čti než začneš reagovat.
Za druhé ekologové vidí základní problém ve zničení Slavíkových ostrovů a těm nějaké tvoje zálivy,tůně a potok budou k prdu. Ti modrásci totiž nejsou rybky
za druhé je docela zajimavé pročíst zprávu NKÚ
Název stránky
než začnete hlava nehlava hájit jednu stranu tak se na to zkuste podívat z více stran (danového poplatníka)
jen jako ochutnávka z výše zmiňované zprávy NKÚ dva odstavce:
Neujasněnost technického řešení jedné z akcí ŘVC vedla ke zvýšení předpokládaných nákladů o 366 % na 915 milionů korun a k odsunu předpokládaného termínu realizace minimálně o dva roky. Přitom její dokončení podmiňuje dosažení předpokládaných přínosů u dalších akcí obdobného charakteru dokončených v letech 2007 a 2008 s celkovými náklady přes 232 milionů,“ přiblížil Dohnal.
ŘVC také uzavřelo smlouvu s dodavatelem stavební realizace akce s termínem zahájení v době, kdy nemělo potřebná rozhodnutí a povolení. Nevypořádalo smluvní vztah s dodavatelem, který z uvedeného důvodu neposkytoval plnění po dobu delší než 22 měsíců.
Dále se zde v debatě mluví o tom, že termín zdržují ekologové.
Za zdržování může v ,mnoha případech ŘVC
viz zpráva NKÚ
Mám za to, že pokud by se od začátku přemýšlelo, tak by se nemuseli vůbec žádné ekospolky vyjadřovat, ale opak je pravdou.
to conni, kterou skupinu prosím zastupuješ ty, když jsi žádal ekology o dialog? Jen chci znát koho zájem zde prosazuješ?
to viki - nedívím se, že ti přijde conni jako bůh, umí se totiž na rozdíl od tebe vyjadřovat.
